Scenár:
Jeong-ran ParkHrajú:
Yoo-mi Jeong, Tae-joon Choi, Doo-shim Ko, Yong-woo Kil, Geun-hyeong Park, So-yeong Choo, El I, Jeong-hwan Kong, Yeong-gi Jeong, Mi-na Ahn, Dohee, So-min Jeon (viac)Hrajú
Yoo-mi Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Tae-joon Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Geuraeseo naneun antlpaengwa gyeolhonhaessda (2021) (seriál)
Padam padam ... keuwa keunyeoui shimjangbakdongsori (2011) (seriál)
Susanghan pateuneo (2017) (seriál)
Doo-shim Ko
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Nástrahy života (2018) (seriál)
Když rozkvétá kamélie (2019) (seriál)
Yong-woo Kil
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Geun-hyeong Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gwaenchanha, appa ddal (2010) (seriál)
Pandayanggwa goseumdochi (2012) (seriál)
Deo myoojikeol (2011) (seriál)
So-yeong Choo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
El I
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Hwaiteu keuriseumaseu (2011) (seriál)
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Jeong-hwan Kong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Yeong-gi Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Hlas (2017) (seriál)
Mi-na Ahn
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Nae ireumeun Kim Sam-sun (2005) (seriál)
Dohee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Rookie Cops (2022) (seriál)
Návrat do 1994 (2013) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
So-min Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
1%ui eoddungut (2016) (seriál)
Můj tajný románek (2017) (seriál)
Sung-tae Heo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Gwimul (2021) (seriál)
Se-won Ko
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Poslední císařovna (2018) (seriál)
Sinderella eonni (2010) (seriál)
Yeong-hee Nah
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Královna slz (2024) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)
Hyeon-kyeong Eom
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Pigoin (2017) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Bo-ra Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Květiny v písku (2023) (seriál)
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Yooyoung
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sseokeul (2017) (seriál)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (seriál)
Škola 2015: Kdo jsi? (2015) (seriál)
Ji-wan Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Chongriwa na (2013) (seriál)
Dong-yeong Hong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Popelka a čtyři rytíři (2016) (seriál)
Gamyeon (2015) (seriál)