Geuraeseo naneun antlpaengwa gyeolhonhaessda

• Južná Kórea 그래서 나는 안티팬과 결혼했다 (viac)

Andrea1717

Jeden z tých dobrých seriálov, ktorý sa nedrží celkom typickej kórejskej seriálovej linky. Hudba bola veľmi pekná a aj samotný scenár vynikal, aj keď sme sa nevyhli "o niekoľko xxx neskôr" záver oceňujem. Hlavný dvojica mala dobrú chémiu a boli spolu skvelí. ()

bulinka

Menej plaču, menej kriku, menej afektu a viac OST a bolo by to o dosť lepšie. Príbeh, zápletka, chémia postáv super. Taká Kórejská klasika. Trochu škoda, lebo by sa z toho seriálu dalo vytrieskať viac. Možno keby to dali len na 12 dielov a zbavili sa zbytočných scén. Viac sa mohli sústrediť a citové zvraty havných postáv. Od nenávisti k láske... ()

TedyM

Nakonec to bylo docela milé a roztomilé. Začátek mi moc nesedl, zejména chování hlavní hrdinky. Ale tak od pátého dílu se mi to začalo líbit, postavy dospěly. Moc hezký mi připadal konec druhého páru, na to jak mi přišel v průběhu toxický. Naopak hlavní pár mohl mít v závěru více společných scén, moc jsem nepochopila to sebemrskačství Joo Hoona. Závěr byl klasicky utahaný. Ale jinak feel-good romanťárna. ()

myname

Pohodový seriál, z ktorého síce človek nepadne na zadok, no ani neurazí. Taká "kórejská klasika". Výber hercov bol fajn, hlavnej dvojke to spolu seklo a ich interakcie ma bavili asi najviac. Ako tu už bolo spomenuté, bolo fajn, že sme v ich vzťahu nevideli zbytočnú drámu a vyplakávanie. Z ostatných postáv ma bavilo sledovať Chansung-a v postave Jae Joon-a a tiež postavy rodičov Geun Young - scény na dedine nemali chybu. Dej bol miestami trochu predvídateľný, miestami rozvláčny (dalo by sa čo-to zostrihať na zhutnenie) a miestami pritiahnutý za vlasy (viď. scéna v aute) - na kórejských tvorcov nič neobvyklé, pre mňa osobne guilty pleasure. Tiež ma trochu iritovalo správanie hlavnej hrdinky v prvých epizódach (barlička scenáristov pre budovanie ďalšieho deja), našťastie to potom vymizlo. Koniec sa tiež vydaril. Zaujímalo by ma, nakoľko sa tvorcovia inšpirovali životmi skutočných k-pop-stars a ľudí okolo nich. Hodnotím na slušných 4/5. ()

Kreptry

Z původně nenáročně vypadající k-dramy se stal docela dramatický kus, a to hlavně ve své druhé polovině. Pravdou je, že je tam hodně scén, ve kterých někdo někoho chytá, aby nespadl, z ničeho nic ho objímá nebo se zjevuje na tom nejméně očekávaném místě. Ale upřímně řečeno, kdyby to tam nebylo, tak by to bylo podezřelé. K příběhu - párkrát jsem se zasmála, vydržela jsem u toho až do konce a nepřeskakovala jsem. Není to sice zcela pohlcující příběh, ale rozhodně patří k těm lepším. U hlavní dvojice se neobjevuje ta ohraná zápletka, při které se čtyři díly před koncem něco stane, oni se pohádají, nemluví spolu a pak se za zázračných okolností padnou do náruče. Hoo-Joon věřil Geun-Young a bylo hezké sledovat jejich vyvíjející se vztah, ve kterém spolu komunikují a věří si. Nenechme se ale ukolébat! Co neměla hlavní dvojice, měl Jae-Joon s In-Hyung - plno pláče, plno obviňování a výčitek, které je dovedou k prvotřídnímu konci, který už každý několikrát viděl, ale je prostě zaručený. Ve výsledku jsou tedy všechny body splněny a je tím pádem všechno v pořádku. Hudba je průměrná, ale i po týdnu mi v hlavě hraje „Baby you-uuu-uuu I still love you“. ()