Padam padam ... keuwa keunyeoui shimjangbakdongsori

• Južná Kórea 빠담빠담…. 그와 그녀의 심장박동소리 (viac)

Yang Kang Chil byl po šestnácti letech propuštěn z vězení, kde seděl za vraždu, kterou nespáchal. Vrací se do Soulu a je doprovázen svým andělem strážným Lee Gook Sooem. V Soulu se nachází usměvavá veterinářka Jung Ji Na, která pro Kang Chila schovává něžné city. (Zíza)

Pethushka

Padam Padam se sice asi nezařadí k mým srdcovkám, na které bych se mohla koukat pořád dokola, ale je to moc hezký seriál. Perfektní herecké výkony tu nepředvádí jen božský Woo Sung Jung, ale taky sympatická Ji Min Han a roztomilý Bum Kim, o kterém teď už asi nikdo neřekne, že neumí hrát. Přestože jde o smutný příběh, neměla jsem pocit, že bych se u toho nějak moc trápila. Vlastně to bylo občas i dost vtipný, a to zejména díky bezprostřední povaze hlavního hrdiny. Povedený je i hudební doprovod a kamera. 4* ()

ainny

Nebýt Woo-sunga, tak bych možná zůstala o kousek níž, ale on hrál tak, že se mi až tajil dech. Tolikrát jsem ho už viděla, tolik jeho výrazů znám a on byl zase úplně jiný a zase dokonalý! Jasně, těch dobrých výkonů tam bylo víc. Kim Bum byl skvělý, Han Ji-min taky, ale prostě Woo-sungův moudrý "Otík" byl jedinečný a bez něho by toho příběhu byly tak tři čtvrtiny. A i když bych klidně vynechala poslední díl a skončila tím předposledním, tak ani on mi nevadil. Svým způsobem mi připomněl konec Lovers Vanished, které jsem nedávno viděla, a jehož konec mi přinesl úplně stejné poznání, že všechno je tak, jak to být má. I když byl úplně jiný. Spousta seriálů se po zkouknutí vypaří z hlavy jako dým. Padam Padam je jeden z těch, na které se nedá zapomenout. ()

Tyckin

Ač mne to z počátku svým pojetím velmi chytlo, nakonec jsem skončil po 8. dílech. Jeong Woo-seong je výtečný herec, jeho andílek taky nebyl nejhorší, ovšem zbytek už příliš nezaujal, zejména hlavní slečna i jeji bývalý za mnoho nestáli. Ale především postupně obsah začal být méně a méně zajímavý, nudnějších vsuvek vedlejších postav přibývalo a motivace k pokračování ve sledování zamrzla. ()

jarah

Ak je Kim Bum anjel, tak Woo Seong Jeong je boh. To, čo predviedol v tejto dráme je čisté umenie. Vždy, keď mu svet ubližoval mala som chuť objať ho a osušiť mu slzy, ktoré boli skutočné, žiadne umelé kvapky. Jeho A Moment to Remember ma priviedol k juhokórejskej kinematografii a baví ma doteraz. Rovnako som žasla nad výkonom Kim Buma, ktorý tentoraz jasne dokázal svoje herecké kvality. Áno, je to smutná dráma, napriek tomu je jej sledovanie dobre strávený čas a myslím, že vo mne ešte dlho ostane rezonovať. ()

YukiKaze

Jedna z těch lepších doram. Je pravda, že příběh chvilkama stál, někdy jsem se ztrácela, ale celkový dojem paráda, aspoň jsem neviděla doramu, kde by byl skutečný anděl a s ním spojené tři zázraky. Produkce a herci odvedli opravdový kus práce, když tohle točili. proi mě byl Kang Chil nevinné dítě, i pro propuštění. Woo Sung opět potvrdil, že ten talent má a Kim Bum ukázal, že je v něm více hereckého nadání. Andělských 5* ()