Popelka a čtyři rytíři

• Južná Kórea Sindelellawa ne myeongeui gisa (viac)

Bohatý gentleman si všimne kurážné Ha-won a najme ji jako spolubydlící ke svým třem nedospělým vnukům, aby je dostala do formy. (Netflix)

Kreptry

Nejdřív se mi nelíbil nikdo, kromě Kang Seo-Woona a Eun Ha-Won. Asi kvůli těm dvěma, které jsem párovala do 7. dílu pořád dohromady a chtěla jsem, aby byli spolu, jsem se koukala pořád a pořád na další díly. Ovšem někdy po 7. dílu jsem začala přicházet "na chuť" Kang Ji-Woovi. Přisuzuju to k mé týdenní odmlce ve sledování. Z jeho úsměvu jsem od té doby občas odpadávala. Kang Hyun-Min mi nevadil. Co se týče dalších postav, tak mě neskutečně štvala Park Hye-Ji. Neustále bloumala kolem, a když zrovna neměřila krejčovským metrem, tak si chtěla promluvit, měla slzy na krajíčku nebo odcházela. Naprostý opak byla Hong Ja-Young, která pro mě byla takovou malou komickou postavou, vhodnou pro odlehčení vypjatých situací. Jsem ráda, že to s ní skončilo tak, jak to skončilo. Za tohle všechno bych dala tři hvězdičky, nebýt vážně povedeného soundtracku, ať už zpívaného, tak instrumentálního. Na plný počet se to asi nevyšplhá, protože musím být alespoň trošku spravedlivá vůči jiným seriálům, které mě chytly hned od začátku. Ale třeba se na to jednou kouknu znova a usoudím, že těch pět hvězdiček si to zaslouží! Ale stejně by mě zajímalo, co se stalo s tím rozbitým autem... ()

jarah

Uvažovala som, či sa neuchýlim k hodnoteniu troma hviezdičkami, pretože ma občas nelogické správanie protagonistov a nevyužitý potenciál témy dvíhal zo stoličky. Štvrtú hviezdu zachránila Jessi https://www.youtube.com/watch?v=q8NtQKp7Awg s jej chytľavou soundtrackovou skladbou, ktorá mi hrá každý deň už dobrého pol roka, odkedy som zhliadla tento seriál. So-dam Park je veľmi milá a talentovaná herečka, nie je to ten klasický, na prvý pohľad príťažlivý kus ženy, a to ma na nej najviac baví. Užíva si pozornosť troch (vlastne štyroch) rytierov a má pravdu. Tušila som od začiatku, ktorý z nich si získa jej srdce, lebo žiadne prekvapenia sa v celej sérii nekonajú. Beriem to tak, že tvorcovia natočili nízkorozpočtovú inscenáciu a znova raz stavili na sledovanosť založenú na výbere idol-hercov. ()

vodnicka

Chtěla jsem si jen zkrátit čekání na další díly jiného seriálu, ale nakonec jsem ráda, že jsem po prvních dílech Popelku nepřestala sledovat. Pak jsem se od obrazovky naopak nemohla odlepit.. Postava Ha Won byla tak milá, optimistická, naivní, praštěná a Park So-dam ji hrála moc dobře.. někomu by mohla lézt na nervy, ale valná většina diváků si ji naopak zamiluje, stejně tak, jak to udělali princové. Ano, samozřejmě, že je seriál plný klišé (název doramy...), ale scénář není vůbec špatný - i díky postavě Ha Won, jež se s ničím nepáře, a tak je v něm i plno narážek na styl života princátek atd. Je to prostě fajn seriál, který vaše emoce nevyždímá a příjemně si u jeho sledování oddychnete. K závěru dodám jen to, že se mi moc líbil a určitě jsem jej takový ani v polovině seriálu nepředpokládala, ne úplně. Hudba a OST se moc povedl, "Confession" v podání Lee Jung-shina si přehrávám často. Návykovou písní je rozhodně "My Romeo" v podání Jessi. Za mě tedy lepší 4*. ()

Elio

Dorama Cinderella and the four knights nabízí sice lehce naivní, ale příjemný příběh, který vás psychicky nevyždíme, ale zato vám předá určitý „good feeling“ na další pracovní dny. A tak si možná budete přehrávat donekonečna povedené scénky, gagy, ale i romantické chvíle, které zahřejí u srdce, i když s realitou nemají pranic společného. Od toho tu ale tenhle žánr není. Takže, za mě 4 hvězdičky. ()

Lex.San

Oklepával jsem se z nachlazení a měl jsem chuť na nenáročnou podívanou, kterou Popelka slibovala, a musím říct, že jsem od ní odcházel spokojený. Čekal jsem více méně pohádku a tu jsem taky dostal. S líbivými písničkami a příjemným hereckým obsazením. Jediná postava, která mě trochu točila, byla Park Hye-Ji, protože jí na můj vkus trvalo až moc dlouho, vymotat se z minulosti a nečekat na budoucnost. V průběhu sledování jsem byl odhodlaný dát vyšší hodnocení, ale ke konci se postavy začaly motat v kruhu a plácat se v sebelítosti, takže nakonec z toho vyšly 4*. Malé P. S. – nevím jak vy, ale mě příběh tak do třetiny držel dost v napětí s kým vlastně hlavní hrdinka nakonec skončí. S její volbou jsem byl ale spokojen ;) (7/10) ()