Nae ireumeun Kim Sam-sun

• Južná Kórea 내 이름은 김삼순 (viac)

Kim Sam Soon je talentovaná cukrárka, ťahá jej na tridsať, nie je prototyp krásnej Kórejky a svadobné vyhliadky nemá bohvieaké. Na Štedrý večer pristihne svojho priateľa, ako ju podvádza a on sa s ňou následne rozíde. Presne v tento večer sa nešťastnou náhodou zamkne miesto dámskeho na pánsky záchod. Tu sa spoznáva s mladým podnikateľom Hyun Jin Hunom. Po pár dňoch sa opäť stretávajú, pretože Jin Hun potrebuje cukrára do svojej reštaurácie Bon Apetit a Kim Sam Soon je práve v tej dobe nezamestnaná. Podnik začína byť vyhľadávaný pre svoje vynikajúce zákusky, no Jin Hun sa so Sam Soon nedokáže zniesť. Netrvá dlhú dobu a obaja prichádzajú na to, že k sebe niečo cítia. Práve v tej chvíli sa však z USA vracia Jin Hunova bývalá priateľka s úmyslom získať ho späť. (grania)

Wajny13

V seriálu bylo snad milion absurdních situací, u kterých jsem se opravdu dobře bavila :D Seon-a Kim jsem si ihned zamilovala - i když někdy jsem se díky Sam-sun cítila trapně, ale také mi jí bylo chvilkami líto. Bin Hyeon byl úžasný, tak jako vždycky - jeho hra na klavír - byla snad nejlepší ze seriálu. Hyun Jin Hun a Kim Sam Soon jsou sice trochu "zvláštní" pár, ale na druhou stranu hezký a vyrovnaný (jejich první polibek byl pro mě opravdu krásný a na korejský seriál dost neočekávaný). Opravdu jsem si zamilovala neteř Hyun Jin Huna, která je hrozně roztomilá. Rodina Sam Soon mi přišla ze začátku seriálu dost uřvaná, ale pak jsem si na ni zvykla - její sestra byla skoro stejně praštěná jako Sam Soon. Pár Henry a Hee-jin mi nesedl - nevím ani proč - možná je to tím, že mi Henry připadal pořád jako "anděl strážný" a ne jako pořádný chlap :-). U seriálu se mi velmi líbilo, že se pořád nesl v takovém "zábavném" stylu, nedošlo k žádnému dramatické zvratu a ani přechod v "romantiku" se nenesla v podobě srdceryvných scén .....krásný odpočinkový seriál 5* ()

Mikah

Nejsem jedna z těch, co se dokáží na seriál podívat za jeden den, ale aby mi to trvalo čtyři měsíce, se mi ještě nestalo. Určitě to není proto, že by mě to nebavilo, ale nedokázal mě zcela pohltit, že by mě to nutilo na seriál v jednom kuse myslet a neustále se dívat na další a další díly. My Name Is Kim Sam-sun pro mě znamenal příjemnou hodinu či dvě týdně, kdy jsem se velmi bavila, ale tím to pro mě na několik dní haslo. Seriál je to ale bezpochyby dobrý. Pravdou je, že jsem se na něj začala dívat jen díky Hyeon Binovi, ale postupně jsem se začala těšit i na jiné, zejména na Joo Hee-jin, kterou ztvárnila Jeong Ryeo-won, a jejího společníka Henryho. My Name Is Kim Sam-sun je dobrý seriál, ale přesto se řadí mezi ty slabší z těch několika jihokorejských seriálů, co jsem doposud viděla. ()

Pethushka

Nejdříve jsem nebyla spokojená se Seon-a Kim. Vůbec mi tam neseděla a v prvních dílech jsem si klepala na čelo a ptala se "proč zrovna ona?". Pak jsem ale pochopila, že její půvab je v tom, že se nebojí ze sebe udělat před kamerou totálního idiota. Hlavně, že se divák baví.. já se bavila. Funguje to jako dobrá komedie a dramatická stránka je také docela vyvedená. Jen ta hromada vyhrocených situací mi znepříjemňovala celkový požitek. Hlavní dvojice se k sobě moc nehodí, za to Henry a Joo Hee-jin jsou jako páreček vytstřihnutý z časopisu. Bin Hyeon byl jako vždy skvělý a zase úplně jiný než ho známe. 4* ()

mayna

Pěkný příběh o lásce s mnoha mnoha překážkami. Chemie mezi hlavními postavami funguje perfektně, jejich slovní souboje mě moc bavily. A na dojetí došlo také. Hlavní hrdinka je tahoun seriálu, je temperamentní, líbil se mi její nadhled. Hlavní hrdina svádí boj sám se sebou, nemá to kluk lehký. Z vedlejších postav je můj oblíbenec šéfkuchař. Prostor tu dostaly také cukrovinky, je na co se dívat! ()

Andrea1717

K tomuto kúsku staršieho dáta som sa dostala náhodou a napriek tomu, že je to staršie, je to veľmi pekné, svojrázna hrdinka v podaní Seona Kim a mladší muž v podaní Hyun Bina boli skvelá dvojka až by si divák prial priam rozprávkový koniec... Hodne ma to bavilo, bolo to vtipné, odvážne a romantické... ()