Gwaenchanha, appa ddal

• Južná Kórea 괜찮아, 아빠딸 (viac)

Eun Chae Ryung je rozmaznaná dcéra, ktorá sa vždy spoliehala na svojho otca. Jedného dňa sa však ten stane obeťou autonehody a Eun Chae Ryung sa ocitá uprostred tvrdej reality, v ktorej je nútená riešiť mnohé problémy a ťažkosti. Prostredníctvom nich sa z nej postupne stáva zrelá a nezávislá žena. (ČSFD)

Pethushka

Dojemné drama, které se tentokrát nesoustředí na lásku mezi mužem a ženou, ale na lásku mezi členy rodiny. Je pravda, že tenhle seriál má mnoho nedostatků a v určitých věcech dost zaostává, ale v některých naopak drtí i ty nejlepší korejské pecky. Obsadili tu docela velké množství herců, kteří dostali dost prostoru, takže se dá říct, že tu vlastně ani nejsou jasní hlavní hrdinové. Každý si tu prostě najde toho svého. Četla jsem, že velké oblibě se těšil zejména Jin Gu, který mě po herecké stránce zrovna neohromil, ale za to byl sympatický. Bavilo mě sledovat, jak se nám to spáruje, a přiznám se, že některé vztahy jsem moc neodhadla. Po zhlédnutí ve mně zůstává hezký pocit a mám chuť se o něj s někým podělit. ()

• V seriálu se objevuje dvojice populárních chlapeckých idolů, působících v ještě populárnějších jihokorejských hudebních kapelách. Min-hyuk Kang je bubeníkem pop/rockové kapely CNBLUE a Dong-hae Lee je členem multižánrové chlapecké kapely Super Junior. (Conspi)