Sinderella eonni

• Južná Kórea 신데렐라 언니 (viac)

Goo Hyo Sun je milována všemi, ať přijde kamkoliv. Zato její nevlastní sestru Eun Jo rádi moc nemají. Jenomže Eun Jo si za to může sama. Její nepřátelská povaha odrazuje všechny, kteří by si k ní chtěli najít cestu. Eun Jo je taková kvůli minulosti, prostě se tím chrání. Navíc její matka, která se provdala za Goo Hyo Sunina otce, se jí také vzdaluje a více se stará o novou dceru. Pak je tu ještě mladý zaměstnanec Hong Ki Hoon, jediný člověk, jenž se se svým úsměvem snaží dostat blíže k Eun Jo a kterého chce za každou cenu Goo Hyo Sun. (Zíza)

Zíza

Po zhlédnutí traileru jsem se nehorázně těšila a chtěla to vidět. Jaké zklamání se dostavilo, když vyplulo na povrh, že to, co prezentují v ukázce, se prostě nekoná ani za mák. Příběh tohodle dorama za moc nestojí, ale proč dávám 3*? Za Geun-Yeong Mun, tahle herečka je prostě božská, to, co tady předváděla prostě nemá obdoby a to jí scénář moc nedal... Jen kvůli ní jsem to dokoukala. Jinak 20. dílů pro takový příběh je podle mého plýtvání papírem na scénář... Hlavní hrdinové jsou hloupí a natvrdlí. Naštěstí to chvíli zachraňuje nejlepší korejský tatínek všech dob (co korejský, nejlepší filmový táta, kterého jsem zažila :-)). Dalším zklamáním bylo, když hlavní hrdince ostříhali vlasy; proč to udělali? K rozčílení! Kluci tu mají na co koukat, hlavní herečky jsou pěkné, holky tu mají na slintání Taeca. Doprovází to velmi pěkná píseň (viz trailer), sedí ke každé chvíli, kdy spustí. Ale jinak? Kdyby nebylo Mun, tak je to pro mě podprůměrné dorama, kde je skvělý, ďábelský nevlastní bratr hlavního hrdiny :-) ()

Jirka_Šč

Škoda. Doopravdy velká škoda. Velmi dobrý nápad. Myšlenka, že protivná, nespolečenská dívka, hádající se do krve se svojí matkou, může mít pro své jednání velmi dobré důvody ... pohled na popelčin příběh očima její sestry ... to vše je velmi slibné. K tomu ... a to tak, že primárně ... vynikající výkon Moon Geun-Young. Zatím nejlepší role, v jaké jsem ji kdy viděl. Kvůli ní jsem vydržel celých osm dílů. Pak jsem skočil rovnou na díl 19 a zjistil, že postava, protivná v díle 8, se stále chová stejně. Nic mi neuniklo. Bohoužel. Když odečtu Moon a srazím kvůli tomu, že většina scén z traileru ve filmu není (!!!), zůstanou dvě hvězdičky. O chloupek méně debilní scénář, než v 1001 noc :(. ()

Lama.Lama

Čtyři hvězdy kvůli Geun-Yeong Mun (ta holka je prostě bohyně) a mým daddy issues. S dvaceti díly to teda trochu přepískli, ale kupodivu se to dalo zkousnout. ()

hunty

První díl byl fakt zbrklý a vtipné byly snad jen chvíle, které měly být vážné. Moon Geun-Young to docela zachraňuje, ale stále mi to přišlo jako podprůměr... 1.díl tak 2* a dál už radši nepokračuju. ()