Susanghan pateuneo

• Južná Kórea 수상한 파트너 (viac)

Život úspěšného prokurátora se obrátí vzhůru nohama, když se seznámí se svou novou energickou stážistkou, která se brzy po nástupu stane hlavní podezřelou z vraždy. (Netflix)

Pethushka

Po dvaceti hodinách čistého rozplývání se nad Chang Wookem oznamuji, že bych se klidně dokázala rozplývat ještě pár desítek hodin. Ale ráda rozdám body i ostatním. Jeho holka je skvělá, rozumná a neskutečně zábavná hlavní hrdinka. Jejich zamilované oťukávání mě ani ke konci nepřestávalo bavit. Jenže já si v podstatě ujížděla na všech, včetně toho nejzlejšího. Případy mě bavily, velmi nadprůměrně jsem se nasmála, a ani slzy nechyběly. O motýlích v břiše a přehrávání si některých scén opakovaně asi slyšet nechcete. Budu tedy na konec trochu objektivní, a přiznám, že u jednoho dílu jsem se asi půl hodiny nudila. Důvod? Málo Chang Wooka. Bože, co to se mnou zase udělalo? 5* ()

Meeryan

Ze začátku je to zajímavé a napínavé. Prokurátor No Ji Wook baví tím, že je nekompromisní, žije svojí prací a to jeho krásné prokurátorské čelo ♥... Bong Hee skoro odsouzená to bylo fakt něco... těšila jsem se na další díly, od momentu když se stal prokurátor No advokátem, tak to bylo skoro utrpení... i ty vlasy skoro zakrývající obočí a brýle na čtení ve 30-ti? No coment... Oblíbila jsem si spíše Hyun Sooa, nebýt něho, tak je seriál tak sladký.... někdo to má rád... Za mě 3*** ()

mikki089

Skvělé komediální drama z právního prostředí. Chemie Chang-wooka s Ji-hyun mi přišla velmi přirozená a její vtipnou postavu jsem zbožňovala. Obrovské plus za to, že scénáristka Gi-yeong z ní udělala lepšího bojovníka než z hlavní mužské postavy a vyměnila tím typické role muže-zachránce a ženy alias dívky v nesnázích. Ji-wook nebyl špatný ve rvačkách, ale bylo zřejmé, že Bong-hee byla v jejich vztahu ta lepší bojovnice. Při sledování seriálu jsem ovšem narazila na pár věcí, které mi vadily. Za prvé jsem nechápala potřebu vyobrazit Bong-hee jako ženu se špatnými hygienickými návyky a udělat z toho její "roztomilou" vlastnost. Její postavu napsali tak, aby se nemyla a nestarala o sebe, když pracovala na případu, a udělaly z toho něco, co má být obdivováno/milováno, což je v reálném životě velmi nepravděpodobné. Zadruhé mi vadilo, že nikdy vlastně neřekli, jestli spolu Bong-hee a Ji-wook opravdu spali při jejich prvním (i druhém) setkání a ve scénáři se to vůbec neobjevilo a nebylo to řešeno. Bylo to zmíněno pouze jednou a pak od tématu opustili.  Celkově ale bylo drama velmi zábavné. Humor pobavil a nebylo tak klišé, jak to bývá u mnoha korejských dramat. Děj byl napínavý. Drama dokázalo krásně propojit melodramatické momenty s humorem, takže se divák opravdu bavil. Stojí za zhlédnutí. ()

Elio

Je to vůbec poprvé, co se setkávám s doramou laděnou do kriminálky a soudního dramatu, a musím říct, že jsem hodně nadšená. Ať už šlo o postupné odkrývání pravdy, napětí, skvělého záporáka, který nebyl jen černobílou figurkou, ale i zajímavou postavou, nebo ústřední dvojici, která možná neměla nejlepší chemii, jakou jsem v doramě viděla, zato ale měla uvěřitelný a přirozený vývoj vztahu (ve kterém byla snaha o věcech mluvit a pochopit toho druhého). No a pokud jde o samotného Chang-wooka, který, přiznejme si to, dámy, je vážně kus chlapa, vydržíte se na něj těch 20 hodin dívat naprosto bez problému. A to nemluvím o dalších povedených postavách ve "firmě", které asi nevyjmenuji z hlavy, ale myslím, že všichni tušíme, o koho se jedná. Společné meetingy mě vždycky dovedly k slušnému záchvatu smíchu, vzájemné pošťuchování a provokace tak nějak zahřály u srdce a dodaly určitý dojem autentičnosti a vědomí, že se dívám na vzájemně interagující postavy a ne jen na figurky v seriálu. Já nevím, ta dorama měla snad všechno, ale zároveň to nebyl nekonzistentní splácaný mix, ale moc hezky ladící kombinace žánrů, které se prolínaly a střídaly. Ani chvilku jsem se nenudila, protože když zrovna nebyl posun v kriminálním příběhu, byl alespoň posun ve vztahu těch dvou, a naopak. A i když mi zbývají ještě 3 díly, tuším, že se asi nic moc nečekaného nestane. Těším se na uzavření případu, ale i vztahu ústřední dvojice a vážně doufám, že na podobně povedenou doramu narazím brzy znovu. 5 hvězd! ()

skorpik42

Veľmi vydarený seriál, chémia medzi hlavnými postavami bola príjemná, očividne si sadli. Celkovo som spokojná s obsadením a vývojom deja. Pravdepodobne sa k tomuto seriálu ešte niekedy vrátim. Ešte by som dodala, že som naozaj šťastná, že sa konečne herci necpú instantnymi polievkami, ale jedia normálne uvarené jedlo. ()

• S hlavní ženskou rolí v seriálu byla původně spojována jména jihokorejských hereček Ji-min Han a Seong-kyeong Lee. Ani jedna nakonec nabídku televizních tvůrců nepřijala, a tak se v roli Bong-hee Eun objevila mladá jihokorejská herečka Ji-hyeon Nam. (Conspi)