Réžia:
Yoon-cheol KimHrajú:
Eugene, Tae-woong Eom, Yoo-mi Kim, Jeong-yoon Choi, Sung-soo Kim, Min-woo Park, Ji-hee Jin, Yong-woo Kil, Ye-jin Lim, Hyun Joo Gong, Seong-jin Nam (viac)Epizódy(20)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
Hrajú
Eugene
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Penteuhauseu (2020) (seriál)
Tae-woong Eom
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kwaegeolchoonhyang (2005) (seriál)
7Keup kongmuwon (2013) (seriál)
Yoo-mi Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Příští kapitola: Láska (2019) (seriál)
Moojungdoshi (2013) (seriál)
The Killing Vote (2023) (seriál)
Jeong-yoon Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Oktapbang koyangi (2003) (seriál)
Sung-soo Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Poolhawooseu (2004) (seriál)
Chuno (2010) (seriál)
Banggwa hoo bokboolbok (2013) (seriál)
Min-woo Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Modeonpameo (2014) (seriál)
Kkotminam ramyeongage (2011) (seriál)
Mai peurinseseu (2011) (seriál)
Ji-hee Jin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yeonae shidae (2006) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Penteuhauseu (2020) (seriál)
Yong-woo Kil
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Ye-jin Lim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Poolhawooseu (2004) (seriál)
Choigoeui hanbang (2017) (seriál)
Hyun Joo Gong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hotelking (2014) (seriál)
Seong-jin Nam
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jeonwoo (2010) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Hyeong-tak Shim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Ukažte se, duchové (2016) (seriál)
Bláznivá holka (2017) (seriál)
Seong-min Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Samchongsa (2014) (seriál)
Keopi hawooseu (2010) (seriál)
Jae-won Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
Hyo-joon Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Popelka a čtyři rytíři (2016) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Hye-ok Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Toowikseu (2013) (seriál)
Spojení osudem (2023) (seriál)
Mianhada, saranghanda (2004) (seriál)
Hee-joon Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Minami shineyo (2009) (seriál)
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Hyeon-joo Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Pozůstalá (2024) (seriál)
Peklo (2021) (seriál)
Sa-kwon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska na talíři (2018) (seriál)
Producenti (2015) (seriál)
Ah-yoon Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Samchongsa (2014) (seriál)