Vysokoškolský student s nadpřirozenými schopnostmi u sebe ubytuje ducha ženy, která ztratila paměť a která mu nakonec pomáhá chytit strašidelné duchy. (Netflix)

maneki_neko

Z výborného námětu na příběh o pohodářském vysoškolákovi, který si přivydělává jako exorcista, vznikl peckový seriál plný akce, napětí, romance, vtipu a slzičkových okamžiků. Příběh je do detailu propracovaný a i když to občas vypadalo všelijak, k žádné postavě jsem si nakonec nevypěstovala nenávist. Nikdo tam vlastně není úplný záporák. Naopak se mi všechny postavy (hlavně Taecyeon v podání Bong Pala) moc líbily, velmi krásní a sympatičtí lidé. Každá z nich v životě zažila něco dobrého či špatného a jejich činy se dají chápat. Opět tu objevujeme, zase z trochu jiného úhlu, pohled na soužití lidí a duchů (nebo bloudících duší) - což, jak už název seriálu napovídá, zní dost lákavě k tomu, abychom to zhlédli. Soundtrack je zde přímo skvostný. Pohyby kamery zde podle mého názoru značně válcují leckteré seriálové protějšky ze západního světa. ()

andalin

Celou dobu mě ta hlavní dvojice hrozně bavila. Jako komedie to bylo skvělý a pak nastoupilo drama, což mi vlastně vůbec nevadilo! Mimo hlavní "dobráky" je tu ještě trochu očividnej antagonista, kterej v podstatě za svoje činy "nemůže". Škoda, že jeho dějová linka nebyla lépe zakončená, jeho příběh měl určitě větší potenciál. Místo toho se nám dostalo úplně zbytečné finální epizody, kde se neřeší nic moc zásadního a vlastně ani být nemusela. Korejské drama už jsem roky neviděla, ale tohle jsem prakticky zhltla, tak je pro mě možná v tomto směru ještě naděje. :) ()

sarulefilm

Super seriál. Bavilo mě to, hlavní dvojice měla skvělou chemii, bylo to vtipný a prostě bezva, do tý doby, dokud je duch. To mi přišlo, že to bylo nejvíc kreativní, Pak ke konci už se zpomalilo tempo a myslím že tvůrcům trochu došly nápady. Prostě to typicky sleduje linii menších krátkých příběhů, které se potom spojí do jednoho velkého záporáka, kterého hrdinové musí porazit. Ty krátké příběhy byly zajímavé a myslím, že i ty duchové proti kterým bojovali, měli občas lepší backstory než hlavní záporák. Když se s ním na konci utkají, tak je to hrozně zdlouhavý, hlavně, aby to mělo 16 dílů.  Ale jinak to byla fajn oddechovka. A bavila jsem se. ()

sara93

Byla to sranda, bylo to napínavé a sem tam i děsivé. Děj byl přehledný, ale zábavný. Duchové byli povedení a hlavní postavy byli i přes svůj věkový rozdíl sehraní a hodili se k sobě. Vyhánění duchů bylo zábavné, ale později se změnilo na dojemné, což mě bavilo méně, ale dějové lince to prospělo. Jsem ráda, že i když na sebe byli naštvaní, tak to nevydrželo dlouho a stejně hned byli zase spolu. Pronásledování Kim Hyun Ji mi trochu připomnělo Playfull Kiss. Možná proto jsem ze seriálu, tak nadšená. Celkový děj byl sice předvídatelný, ale zábavně podaný. Velice oceňuji, že poslední díl byl klidný a nenastal žádný nečekaný zvrat. ()

Krysap

Je to docela průměrný duchařsko-zamilovaný drama. Poztiva - Herci jsou fajn, když pominu ty dva debily z univerzity, ale ty naštěstí bylo možné přetáčet.. Duchové byli krásně udělaní a někteří i docela strašidelní. Negativa - v podstatě od začátku víme, na co celou dobu čekáme. Všechno by to v pohodě šlo nacpat do 10 epizod. Nic moc se neděje, a pak je to najednou ric-pic a na konci 15.dílu vyřízeno. Následuje NAPROSTO zbytečný 16. díl. Dost věcí ohledně duchů/duší mi přišlo nedomyšlených, ale to asi nehraje roli. Na zaplácání volnýho času sympatickou hlavní dvojicí je to ok, možná kdyby mi bylo 12, byla bych nadšenější. Takhle to vidím tak na 50%. ()