Herečka doufá, že se jí podaří vrátit zpátky na scénu po ošklivém skandálu. Aby se seznámila s novou rolí, přijme místo u protivného advokáta. (Netflix)

Narciska

Vzdor mému hodnocení, je to hezký seriál a ti dva se k sobě chovají moc moc hezky. Hodnocení tak snižuje posledních cca 5 dílů, kdy už hlavní dvojice nezaznamenává žádný progres a té sladkosti tak už bylo přeci jen jako přejezení se cukrovou vatou. Vykompenzovaly by to ostatní páry, ale ty bohužel nedostaly tolik prostoru, kolik by se mi líbilo. Druhá hvězda dolů je za product placement. Korejci sice reklamu často používají, zde to ale byl i na obvyklé poměry celkem extrém. ()

Pethushka

Předpokládám, že pro tvN tento seriál nebyl plánovaným tahounem roku, ale mě překvapil. Ani Yoo In-nu, ani Lee Don-wooka nepovažuji za dokonalé herce s obrovským talentem, ale oba mají nějaké kouzlo a umí být roztomilí. Přestože chápu každého, komu Yoo In-na leze na nervy, a připouštím, že má rysy, které nemusí každý divák zbožňovat, já si její povahu oblíbila. To samé platí i pro původně sucharského Lee Dong-wooka, ze kterého se pod vlivem lásky stane děsný zlatíčko. Tak, jak jsme u tvN zvyklí, polibky jsou dospělejší a rozhovory zase otevřenější. Kapitolou sama o sobě jsou vedlejší postavy, díky nimž jsem umírala smíchy. Ukulele páreček - jak ho tady někdo hezky pojmenoval - byl naprosto nezapomenutelný. Konec by si možná zasloužil ještě jeden díl, a to si moc často neříkám. Po tom, co jsem se tu málem rozpustila, můžu vůbec hodnotit jinak? 4,5* ()

Zíza

Asi to budu mít rozkoukané navěky. Mám ráda oba dva herce, ale nějak jsem nedokázala propadnout kouzlu jejich postav, jejich okolí, jejich práci. Vlastně občas proklikám nějaký ten díl, když mám zrovna náladu, ale absolutně mě to netěší. V tuhle chvíli bych dala 2*, ale dokud se na to nepodívám pořádně – a asi to bude chtít kopec promíjivé a romantické nálady – tak to nebudu hodnotit. Za mě je to tuctový, nudný příběh o namyšlené herečce a zaprdlém právníkovi, kterak k sobě cestu našli. Chápu, že pro fanoušky Goblina a jejich pairingu je to určité zadostiučinění. No, nakonec mě to neokouzlilo a prostě zůstávám na 2*. ()

Elio

Asi nejdříve začnu kritikou. Dost výrazně mě v seriálu otravovaly reklamy na produkty. Ono to občas bylo vážně hodně cringe a mnohem víc patrné než v jiných doramách, prostě to tu připomínalo ono doporučování produktů v českých seriálech a nějak jsem se přes to nemohla přenést. Nevím, jestli je to trend hlavně poslední doby, ale ve starších doramách tohle nepamatuji. Ale dobře, pokud odhlédnu od tohohle, mám snad jen jedinou výtku. Bylo to sladké až běda. Což je ale zároveň to, co se mi na seriálu tak líbilo. Protože, ano, bylo to proplouvání na růžovém obláčku štěstí a ano, vztah mezi hlavní dvojicí byl ve své podstatě dokonalý a ano, měli se pořád stejně rádi a ano, nikdy se nehádali. Ale víte co? Já jim to strašlivě moc přála. Možná sehrálo roli i to, že jsem tuhle dvojici viděla v jiné doramě (u které řeknu jen to, že je z roku 2016/2017 a nic víc, protože bych zbytečně spoilovala), kde měli dost nešťastný osud, takže když se objevili společně tady, brala jsem to jako takový soukromý "sequel". Nejsem si jistá, jestli to byl záměr tvůrců, ale ona ta pomrknutí nám známým směrem (viz "This is our first day?" a smích, který následoval potom, který podle mě nebyl ve scénáři, ale prostě vyplynul ze situace; zalaminovaný lístek) byla pro mě více než patrná. Jejich osobnosti zůstaly v něčem stejné, v něčem jiné, ale každopádně chemie mezi nimi byla stejně hmatatelná jako v onom nezmiňovaném seriálu. Byli prostě úžasně nevinní, roztomilí a já jejich společné scény hltala. Co se týká ostatních postav, nejvíc mi přirostla k srdci dvojice právníků Kyeong-hye Park a Hyeong-tak Shim. S nimi souvisí i to, že jsem se u tohohle dílka nasmála jako už dlouho ne. Vývoj jejich vztahu laděný do parodie na romantické komedie mi připadal jako dokonalý tah. Jsou to prostě rození komici a svůj potenciál tady využili naplno. Abych to shrnula, Touch your heart je úžasně pohodový seriál, u kterého jsem si dokonale odpočinula, rozplývala se a hlavně se hodně, hodně nasmála. A jako bonus jej brala jako sequel k jinému seriálu. Jen prostě musím strhnout bod za ty reklamy na produkty, protože to bylo občas vážně utrpení. 4 hvězdy ()

badannie

Taký ten klasický kvalitne natočený kórejský seriál so všetkým čo k tomu patrí. Yoo InNa a Lee DongWook si po Goblinovi zaslúžili také to "žili šťastne až naveky" a tento seriál im to dožičil. Hlavné postavy sú sympatické, spolu vyzerajú krásne, hrať vedia.. a snáď ešte nikdy sa mi nestalo, že som zbožňovala aj všetky vedľajšie postavy. Pôvodne som mala hodnotenie na 4*, ďalšiu hviezdičku som pridala kvôli "ukulele couple", najroztomilejšiemu vedľajšiemu páru ever. ()

• S ústřední mužskou rolí bylo zprvu spojováno jméno jihokorejského herce Kyeong-ho Jeong, který ale, ke smůle ženského publika především, nabídku seriálových tvůrců odmítl. A cosi podobného potkalo vlastně i jeho hereckého kolegu, herce Dong-wook Shin, jehož jméno na seznamu vhodných aspirantů seriálových rolí poměrně dlouhou dobu figurovalo. Jak se ale později ukázalo, rozčarovaná média si na jeho adresu velmi pěkně zanotovala s jeho rodinným příslušníkem, který na něj podal žalobu za rodinný podvod. A protože negativní reklama by seriálu mohla za daných okolností jen uškodit, herec se rozhodl svoji roli přenechat někomu jinému, a to konkrétně herci Sang-woo Lee. (Conspi)