Peklo

Na Zemi se zničehonic začnou zjevovat bytosti z jiného světa, které posílají lidi do pekla, a jedna náboženská skupina hlásá, že jde o boží spravedlnost. (Netflix)

Jaro.Krafcik

Po skvelom squid game možno fanúšikovia čakali od Kórejcov aj viac. Premrhaný potenciál. Príšery boli fajn ale strašne málo. Dosť sklamanie od netflixu. Aspoň že to malo 6 epizód. Viac by bolo utrpenie a ako pozerám komentáre pre niekoho aj teraz. Inak ten streamer bol dosť odveci. Peklo tak môžem hodiť do priemeru. 3* ()

Flopik

Na začiatok určite poviem, že som to čakal úplne iné. Myslel som, že to bude skôr nejaký akčnejší výplach, ktorý sa na nič nehrá. Namiesto toho sme dostali príbeh, kde sa dá toho vidieť viacej, kde treba dávať pozor a kde tie hlavné tri príšery, hrajú druhé husle. Problém bol však ten, že divácky mi to prišlo dosť nudné. Asi to bolo hlavne postavami, ktoré až na 2, sú úplne nezaujímavé a je vám úplne jedno čo sa s nimi stane. Druhá polka sa mi páčila viacej, celkom sa snažila byť aj emotívna a finále bolo teda rozhodne podarené. Vizuálne mi prišlo, že sa dosť šetrilo. Obrovská pochvala tomu, aké je to brutálne a surové. Celkovo som teda skôr sklamaný, ale rozhodne seriál má niečo do seba a nezaprie sa originalita. Na druhú sériu som zvedavý, šancu jej dám, treba však zlepšenie. U mňa medzi 3* a 4*. ()

Ben Nevis

Přijde mi to trošku jako agitka proti katolictví nebo náboženství obecně. Vše se točí kolem sekty, která využila příležitosti a logicky získala moc. Nikdo se však nesnaží přijít záhadě na kloub, jenom přijali nové status quo. Navíc se Korejci rozhodli prorazit na evropský trh násilím pro násilí. Chybí mi tam vývoj postav. Kladně kvituji, že jsou tu Korejci normálnější než v Hra o oliheň. ()

Trevor

To je tak, keď ľudia majú po celom svete vtierané do lebiek aký je K-pop úžasný a potom uzrie svetlo sveta takáto sračka, bohužiaľ s potenciálom na druhú sériu. Jedna veľmi dobrá, jedna priemerná a zvyšné veľmi slabé epizódy takého nič, ktoré okrem liberálneho posolstva bububu cirkev, sebavedomá feministka klitorisáčka sama vymláti ISIS, Boko Haram aj armádu Severnej Kórei a pritom sa nezapotí a ďalšou celoživotnou traumo liberálneho loja, dôchodcov ktorým treba čím skôr porozbíjať hlavy  Mladému hnoju, ktorý leží na zhnitých pitchiach v nákupných centrách patrí svet. Už len nájsť sponzora, ktorý im dá všetko zadarmo a nebudú sa musieť kvôli tomu.... Neuveriteľne premrhaný potenciál, takto to dopadne keď pošleš svoj námet Netflixu, spĺniš tri hlavné požiadavky (vyššie spomenuté) a talentu máš asi toľko ako Lama Alpaka na kočuľovanie po lyžiarskych svahoch Južnej Sahary... ()

AppleCore

Když máte za monstra černý panáky Michelin, je těžký vžít se do vší tý náboženský temnoty, zmaru a šílenství, aniž by to nevyvolávalo byť letmý náznaky smíchu i znechucení z toho, jak moc se do našeho světa designově nehodí. Lidský postavy jsou navíc nesympatičtí otravní idioti a celej příběh je i na poli šesti standardně dlouhých epizod zbytečně táhlej a postrádající jakoukoli dynamiku. To násilí, který gumy páchaly, bylo ovšem chuťově plný a správně krvavý až do upražení. Taky finální epizoda za něco stála a v posledních patnácti minutách nabídla vhled do celýho potenciálu, kdyby to tvůrci pojali od začátku přesně takhle. Inu, nepojali, a proto stojí celek za hovno! ()

• Seriálu předcházel korejský internetový komiks (webtoon) se stejným názvem. (ignorant)