Peklo

Epizoda 2 (E02)

(epizóda)
Južná Kórea, 2021, 53 min

Nová pravda nabídne Pak Čungdže odsouzené k smrti velké peníze za právo živě odvysílat chvíli, kdy se rozhodne o jejím osudu. (Netflix)

MickeyStuma

Několik zajímavých událostí budující atmosféru a napětí, ale bohužel také určitou omšelost. Děj o vině a trestu se line dál v kontrastu lidských a náboženských zákonů. Dialogy jsou opět dlouhé a některé skutky po divácké stránce hůř uchopitelné. ()

vodkasesemte

Pyča jde typicky hledat pomoc u fízlu. Jako ji hledala při rozvodu. Everyone dies at some point. I m just glad I can die peaceful way without losing myself. In the ancient world ppl believed that solar eclipses were s sign of Gods wrath. They thought a heavenly dog took a bite of the sun. So they send hunters on a mission to catch that silly dog. It would be nice if I could meet the kids. But I dont see the father in any of the pictures. They dont have one. How can they not have a father? I m a single mom. The kids dont have the same father, so… you dont need to answer all his questions. Jak se jí druhá kurva hned zastala. Vytečete všechny. Česká svině už má na fotkách místo manžela psa. A místo dětiček. But I m curious, how would you ended up giving birth to not just one, but two kids without any father. Oba byli násilníci. Změnili se. Je na ty spratky sama a nezvládá je. I really need to know reason why she has to go to hell. All I want is to secure a better future for my children. Humans are doomed to destroy themselves when they cant find meaning. A new world is coming soon. I will see you all there. What we are going to do today is create a world where nobody ever sins. Vezmou jim svobodnou vuli - znamení šelmy, hive mind. Todle jistě nezamýšlel Buh. Eunyul, you are Hayuls mother from now on. To je legrace. Todle nemá logiku, co dělaj s tím udajným vrahem její matky. Od toho tam jsou přeci ti demoni a Boží hněv. Leda že by ji chtěl zasvětit do jejich kultu! Dávalo by to smysl, kdyby Buh do dění světa nezasahoval. God has finally decided to intervene. God is sending us a message. Please confess your sins. Everyones going crazy. Nekecej! You cannot investigate God. Release our members! Neměli by spíš povolat armádu? ()

Trevor

Celkom logický, pomerne výrazný pokles hodnotení po prvej epizóde je trochu na škodu, pretože druhá epizóda bola podstatne lepšia. Ľudia sú schopní odsúdiť iného iba na základe nepodložených aj neoverených informácií, bez dôkazov, na základe jedného článku či dokonca niekoľkých viet. A pritom sa s nimi môže dotyčný iba zahrávať. Nebyť toho, ako ma irituje influencer, mohla to táto epizóda vytiahnuť na solídne 3*. ()

arcticsky

Ten záporácký kašpar - hlavní "šípák" mne baví - to je dokonalá pitoreskně-cynická ukázka hajzlovství, každý jeho vstup mne pobaví. Jen mi schází pod titulem filmu vedle drama-fantasy-horor ještě jedna charakteristika - komedie. Fakt to dobře funguje, snad to tak autoři opravdu mysleli... ()

Lenka.Vilka

Brutálně napínavé! Máme tady ženu, která zhřešila a čeká, kdy to přijde. Jenže všechny ty věci kolem jsou poměrně nejasný. Nebo naopak moc jasný? Takže za mě moc fajn zobrazení reakcí lidí mimo jiné. ()