The Killing Vote

• Južná Kórea 국민사형투표 (viac)
Thriller / Mysteriózny / Horor / Dráma
Južná Kórea, 2023, 14 h 1 min (Minutáž: 69–71 min)

Ve světě, kde se zločinci vyhýbají spravedlnosti, hlasují občané prostřednictvím SMS o trestu smrti, který je vykonán „Psí maskou“, pokud s trestem souhlasí více než 50 % z dotazovaných. (mikki089)

Nam.94

Průměrné krimi s originálním konceptem, který nebyli schopni využít.  Celý koncept i záporáci jsou dobře udělaní ale prostředí policie s plochými charaktery tomu dost uškodit.  Když jsem si četla obsah, napadlo mě jak to bude úžasné ale bohužel se scénáristi vydali tou nejvíc basic cestou, která mě na začátku skoro odradila. Jsem vděčná, že druhá polovina je víc akční a Seong-woong Park to aspoň oživuje a dělá zajímavé.  Zbytek characteru je nezajímavý až hloupý,  děj je předvídatelný a celkově je to nevyužitý potenciál. Jak píšu,  druhá část je už koukatelná ale i tak to bylo docela zklamání. ()

kondor77

Klasická jihokorejská vykrádačka slavných detektivních a thrillerových filmů, která nepřináší nic nového a to dobré ze zmíněných žánrů pohřbívá pod slabomyslným scénářem. Solidní herecké výkony a náznak atmosféry (především z počátku) odsuzují seriál ke slabým dvěma hvězdičkám. ()

HanzoBureshi

Docela sympatická podívaná, která se možná ubrala jinou cestou, než jsem si představoval. Ono vražedné hlasování je opravdu originálním nápadem, ze začátku tu máme výborný výběr obětí, originální styl vražd, ale poté z tohoto trochu sešlo. Někdy ta honba na vraha, kde se furt skoro vše řešilo přes mačkání do klávesnice, se stávala nezáživnou. A mohli o tři epizody zkrátit, protože tu máme docela slušný vrchol uprostřed seriálu, ale třeba poslední dvě epizody, které jsou teda i napínavé a dramatické, tak spíše působí jako jen poho tečka. Ale celý vyšetřovací tým byl velkou sympatickou zábavou, zvlášť díky Hae-jin Park nebo Ji-yeon Lim. Větší pochvalu si ale zaslouží Kim Kwon, který hrál svou psycho roli naprosto výborně. Není to výborné, ale je to v pohodě, a jestli bude další řada, tak kouknu. Mé hodnocení: 7/10 ()