Pozůstalí

• USA The Leftovers
Dráma / Fantasy / Mysteriózny
USA, (2014–2017), 26 h 58 min (Minutáž: 51–73 min)

Predloha:

Patrick Somerville (kniha)

Hudba:

Max Richter

Justin Theroux, Amy Brenneman, Ann Dowd, Christopher Eccleston, Michael Gaston, Natalie Gold, Marceline Hugot, Emily Meade, Liv Tyler, Max Carver (viac)

Když dvě procenta lidské populace náhle beze stopy zmizí, svět se usilovně snaží pochopit, co se stalo. Děj nového dramatického seriálu HBO z dílny Damona Lindelofa a Toma Perrotty se odehrává o tři roky později a vypráví příběh těch, kteří zůstali. Adaptace Perrottova bestselerového románu přináší originální pohled na fenomén biblického Nanebevzetí - není totiž zcela jasné, zda šlo skutečně o něj. Seriál se odehrává na malém newyorském předměstí a sleduje postavu Kevina Garveye (Justin Theroux), náčelníka policie a dvojnásobného otce, který se snaží udržet zbytky zdravého rozumu ve světě, v němž tento pojem dávno ztratil význam.

Dramatický seriál z produkce HBO od Damona Lindelofa (držitel ceny Emmy® za seriálový hit Ztraceni), natočený na motivy bestsellerového románu Toma Perrotty (spolutvůrce a výkonný producent), se soustřeďuje na obyvatele malého města, jejichž předsudky jsou rozmetány následkem globální události zvané Nanebevzetí, při níž dvě procenta světové populace zmizela beze stopy, zatímco ostatní zůstali. Ve druhé řadě, která se odehrává čtyři roky po osudném Nanebevzetí a rok po událostech zachycených v první sérii, se nyní již bývalý náčelník policie Kevin Garvey a jeho nově vzniklá rodina - dcera Jill, přítelkyně Nora Durstová (která při Nanebevzetí přišla o manžela i děti) a nemluvně Lily (jež bylo na konci předchozí řady odloženo před Kevinovým prahem) - stěhují z hořících trosek Mapletonu ve státě New York a zapouštějí kořeny v Jardenu v Texasu, desetitisícovém městečku, kterému se přezdívá Zázrak. Je to totiž jediné město na území Spojených států, ze kterého nikdo nezmizel. Kevin se zde spřátelí s afroamerickou rodinou Murphyových a doufá, že v tomto moderním ráji konečně najde klid a úlevu. Jenže i tady nakonec svádí boj s novými démony (a duchem Patti Levinové), neboť bolestně blízko jeho nového domova dojde k tragické události, jež nápadně připomíná Nanebevzetí. V New Yorku mezitím Kevinova bývalá manželka opouští Provinilý zbytek - ty tiché, bíle oděné nihilisty, kteří kouří jednu cigaretu za druhou - a přesvědčí svého syna Toma (bývalého chráněnce zesnulého léčitele Holyho Waynea), aby jí pomohl členy společenství zachránit a změnit k lepšímu, sem tam i k horšímu. (HBO Europe)

aniabo

PROSIMVAS ZABLOKUJTE TY LIDI CO HODNOTĚJ SERIÁLY PO PILOTU ČI PÁR DÍLECH. Z toho bych se fakt poblila, to má bejt to hodnocení nějak směrodatný, když je to jak hodnocení filmu po prvních deseti minutách? Jo jinak ten seriál je fakt celkem pitomost, jako jasně že cenim úmysl těch bílejch trubek, ale mnohem víc by mě u premisy s takovym potenciálem zajímala hlubší sonda do pocitů každodenního života a ne posraný jeleni, náměsičnej ubrečenej frája a jeho schizofrenní idiotskej otec. Devátej a desátej díl dosahuje hvězdiček olbřímích rozměrů ale bohužel ta rozplizlá srajda co jim předcházela sráží průměr, takový je život. ()

URBAN

Viděl jsem prvních pár dílů a dál se dívat nebudu a kdybych se díval moje hodnocení by se nejspíš jen sniživola. Je faktem že tento seriál má kvalitně zpracované postavy a jejich dějové lidnky, jenomže to je všechno. Žádný vedlejší produkt. Pustil jsem si to s tím že je to Fantasy nebo Mysteriozní seriál. Jak je uváděno, ale kde to je? Jedna věc tu byla, ale to jsme se dočkali jen prvních minut prvního dílu, ale evidentně to své publikum má. ( 28.8.16 až.../Dále sledovat nebudu/MAC ) ()

Mr.Ripley

"Nic není zodpovězeno. Všechno je zodpovězeno. A tak to končí". ______ Mělo se jednat o novodobé nástupce Lost(u), ovšem výsledek je ve skutečnosti úplně jiný. Krom scénáristy a klamné propagace se spíše jedná o psychologickou studii rodin, vztahů po události hromadného zmizení 2% světové populace. Hrátky s biblickým podtextem, spoustou mysteriózních vsuvek (smečky divokých psů, srnky ve městě, tajemná "sekta") a především famózní obsazení, (z nějž je paradoxně nejslabší "profláklá" Liv "LOTR" Tyler) z Leftovers dělá letní jednohubku. Nenáviděný scénárista, jež poslal ke dnu "legendární" Lost a vetřelčího Promethea se po zpackaném pilotu vzpamatoval. Tohle je extrémní podívaná pro pevný nervy! ()

Laerry

Depresivní sonda do duší těch, kteří zažili světovou „katastrofu“. Ale oproti třeba takovému The Flashforwardu jdou The Leftovers opačným směrem – v seriálu nejde o příčinu, ale o důsledek. Nečekejte proto žádné konspirace, žádné vyšetřování tajných agentur, žádnou globální špionáž.... ale spoustu osobních příběhů, točících se okolo jedné rodiny. Příběh se hutně rozvíjí a postupně vše začne všechno hezky do sebe zapadat, ale počátky pro mě byly trochu horší. Hlavně mě odrazovala celá ta myšlenka sekty v bílém, která je ukázkovou reklamou pro rakovinu – jakožto zatvrzelý nekuřák mě nijak nebaví sledovat feťáky nikotinu, jak nehorázně znečišťují ovzduší. Ale postupně jsem chápala jejich motivaci, jejich rezignaci na život – a vlastně tím demonstrovali to, že se chtějí pasivně zabít, jakožto „provinilí přeživší“..... Seriál je to hodný zamyšlení, ale zas tak hluboce mě nezasáhl, abych si po něm dala hodinku filozofování – protože mi několik postav lezlo krkem (v podstatě skoro všichni členové ústřední rodinky), ale jak se příběh blížil k finále, chápala jsem jejich motivy a chování, takže jsem své antipatie překonala a i přes to ustavičné kouření jsem si to užila. Jen by mě fakt zajímaly ony příčiny (zmizení), a nejen samé dramatické důsledky... ()

Fanita

Už je to tri dni, čo som dopozerala poslednú epizódu a ešte stále ma občas zamrazí. Dlho som nemala takýto pocit, z nejakého seriálu. Hudobne dokonalé, príbehovo silné, charakterovo vykreslené pohladenie na duši. Každým dielom sa napätie stupňovalo a stupňovalo a na konci mi aj slzy vypadli, čo som naozaj nečakala. Jeden z tých seriálov, s ktorými nedokážete prestať, pretože vždy keď začnú koncové titulky, musíte vedieť, čo sa stane ďalej. Nádherne vykonštruovaná dráma. ()

Lamprea

Nejvíc rozporuplná show co jsem kdy viděl, s hodnocením jsem váhal a čekal celý tři série a ani po poslední epizodě nemůžu říct, že bych měl jasno. Jedno je jistý, Lindelof opět stvořil něco, co se na poli seriálový tvorby moc nevidí - vlastně vůbec. Bohužel, po celou dobu to furt schazovali všelijaký wtf momenty, který mi ale teď, po dokoukání celý story, přijdou vlastně docela malicherný. Jinak Justin Theroux v roli Kevina je bůh a celý dílo táhne neskutečně nahoru a stejně tak Carrie Coon v roli Nory. Mám pocit, že až si to dám podruhý, bude to plná palba. ()

vnimatkrasu

Chvílema si připadám, že jsou Pozůstalí Bible a já misionář. Už mockrát jsem o nich básnil všude možně. A na stěnu jsem narazil víckrát než profesionální hráč squashe. Že jste viděli pilot a byl hroznej. Že to dělá Damon Lindelof a že je to patlal. Že se v poslední epizodě spálím o to, jak hroznej bude ten otevřenej konec. Pche. Závěr je kompaktní, úchvatnej a tak akorát doslovnej. Justin Theroux a Carrie Coon už nikdy nezahrajou líp. A toho Maxe Richtera už nikdy nedostanu z uší. A já vám, co jste dosud nepodlehli, ze ❤ závidím. Můžete si totiž dát tři božský série v kuse. ()

Script

Po shlédnutí Avengers Endgame se mi nedostalo úplného uspokojení z post-apokalyptického prostředí. Tak jsem se rozhodl, že zaměřím svoje oči na tento seriál a pro mě se stal větším úspěchem i když nedošlo k vymazání poloviny života, ale dvou procent populace. Drama toho světa po zmizení tvůrci hezky vystihli. Předvedli velmi hezky šílenství lidí v době, kdy nikdo neví co se to děje. Nic méně nečekejte vysvětlení záhad. V seriálu není podstatné, jak vznikla ta pohroma, ale podstatní jsou ti lidé co v té pohromě žijí. Taky nečekejte, že herečka Liv Tyler se v seriálu bude ukazovat často. Nejvíc se ukazuje v první sérii, ale i tam taky už působí jako vedlejší postava. Nejlepší postavu v seriálu má herečka Carrie Coon, která ztvární v seriálu Noru Durstovou. Každá epizoda, která byla zaměřena na ni mě nejvíc bavili (nejvíc zaujali). Každopádně závěry všech tří řad nemají chybu. Někdy vám přijde, že některé díly už trochu tvůrci zbytečně natahují a občas to trochu přepísknou, ale jakmile se proderete k závěru, tak je to slast. Na to, že to psal tvůrce, který stojí za katastrofou závěru seriálu Ztraceni je tohle naprostý luxus. ()

JimmyII

Nádherně podivný, sugestivní a mysteriózní seriál, který přináší spoustu otázek, jen velmi málo odpovědí a diváka tak nechává v nejistotě a očekávání. Spíš než Lindelofovi je třeba dílo přisuzovat Tomu Perrottovi, autorovi předlohy, který se na většině scénáře rovněž podílel. To on nás zahlcuje mrazivě uvěřitelnou vizí Ameriky (ale vlastně lidstva jako celku) po záhadné události, kterou si lidé nedokáží vysvětlit. Ta atmosféra beznaděje, bolesti a nevědomí je výborně zachycená, velmi přesvědčivá a na síle jí ještě přidává hutná symbolika, které je seriál plný. Casting je nadmíru zdařilý a práce s hudbou ještě víc. HBO opět zabodovalo, ačkoliv The Leftovers nejsou pro každého, ale rozhodně jsou malým mistrovským dílkem, které stojí za sledování - snad se to nijak nezvrtne. Seriál roku 2014. ()

Qitek

Rozpačitý start, po němž přijde něco, co vás vcucne a nepustí až do samého konce, minimálně druhé série. Snaživé wtf psyhologické drama, které nemá v seriálové tvorbě určitě obdoby. Originální i nepředvídatelné. Jakékoli zklamání je spojeno pouze s divákovým očekáváním. Oslava lásky a hledání životních otázek v plné palbě. Třetí sérka trochu drhne, ale za finální epizodu, která jde úplně jinam a přesto tam, kam má, mají tvůrci můj bod k dobru. Který májí samozřejmě všichni v píči. Ale já se cítím důležitě, když to říkám. ()

BROKEN_

Víte co je na tomto seriálu nejsmutnější? Že o něm ví málo lidí. Nejoblíbenější série 1. Nejlepší pravděpodobně 2 ( díky konci ). Hodně doporučuji. Pokud máte rádi seriál Lost a Lindelofův styl, myslím, že budete spokojení. Max Richter má neskutečně krásnou hudbu - https://youtu.be/iHrKoE1cdEo, https://youtu.be/gZp11T8NUuY, https://youtu.be/2Bb0k9HgQxc. Justin Theroux a Carrie Coon jsou úžasní..... celkově herecký casting nemá chybu.. Tenhle seriál si budu muset časem zopakovat. 9,5/10 ()

noriaki

Půjdu proti proudu a prohlásím že Damon Lindelof je slušný scenárista. Zmatenost LOST se okecat nedá, ale na druhou stranu, nebyl to první a bohužel asi ani poslední americký seriál, který se stal obětí svého vlastního úspěchu. Tenhle jen neměl ten luxus vyvanout do stále víc křečovitější snahy recyklovat už jednou použité nápady, jako se to stalo How I Met Your Mother nebo Simpsonovým, ale musel neustále nastavovat chytrou a mysteriózní zápletku, až se beznadějně zauzloval. The Leftovers se tomu naštěstí vyhnulo. První sérii zabírá popis světa propadajícího se do zmatku. Nevysvětlitelný zázrak naboural bezchybnost vědy a jako vedlejší efekt zanechal po celé planetě milióny truchlících. Těm za tři roky nikdo nevysvětlil kam zmizeli jejich blízcí a proč to museli být zrovna oni. Každý se s tím vyrovnává různě a racionalita je až to poslední útočiště. V praxi to znamená že prim hrají postavy, jejich motivace a problémy a zkoumání údajného nanebevzetí musí počkat. Atmosféra zvolna houstne a i když děj nedává smysl, zatraceně dobře se sleduje. Vyzdvihnu ještě skvělý soundtrack. ()

venison

S01: Celkem zajímavý seroš, i když patří k těm slabším z dílny HBO.. Kladná kritika mě nabudila a přes úvodního strašáka - biblické Nanebevzetí, jsem do pilotu ze zvědavosti šla.. A ono se vyplatilo.. Technikálie "nanebevzetí" se nijak více neřeší, jde spíš o to, jak se "pozůstalí" snaží vypořádat s tím, že naráz nevysvětlitelně zmizí zlomek populace.. Hlavní hrdinové jsou celkem uvěřitelné a většinou sympatické postavy.. Žádná není čistá jako lilie ani prohnilá až do morku kosti.. Trošku mě mrzí, že je to celé tak trošku vytržené z kontextu - nijak série nezačne a v podstatě nijak neskončí.. Většinou tohle mysteriózní fantasy plyne poklidně, odkrývá minulost obyvatel líného městečka a sem tam nám tvůrci frknou nějakou boom zápletku.. Chtěla bych více vysvětlení, ale tak se jistě cítí i hlavní postavy.. Trošinku připomíná Kingovo "Under the Dome", ale to se pohybuje ještě o několik řádu níže.. ()

ScorM

1. série 90%, 2. série 100%, 3. série 90%. S příchodem Mimi Leder během první řady to šlo hrozně nahoru. Celý je to skvělý, každá řada je unikát a zakončení trojky je nádherný. Předevšim druhá série pak představuje jako samostatná kapitola absolutní vrchol a patří mezi to nejlepší, co jsem dosud viděl, mj. v rozvržení epizod, postav, budování i shazování mysteriózna. Lindelof se lepší, v kratších formátech je soustředěnější a nápaditější (viz. podobně jak druhá řada strukturovaní Watchmen). Všechny neduhy Ztracených postupně napravil, přese všechno ale zůstávají zatim nepřekonanou srdcovkou. ()

Pavlínka9

Končím první sérii a jsem dost tímto seriálem nadšená, ale zároveň mám hodně rozpolcené pocity...Jak tu je často zmiňováno - ano - také bych čekala více záhad po zmizení 2% populace světa, ale zároveň co vlastně s tím? Rozhodně bych jen tak nemohla spát pod jednou s Justinem Therouxem :D :D Dále bych asi plno lidí z PZ umlátila kladivem a nejspíš bych se z toho zcvokla...Na seriálu se mi moc líbí, že vlastně pořád nic nového nevíme :) :) Je tam hodně postav každá dostává hodně prostoru tak, že mě z toho až mrazí (viz díl s knězem, který se snaží vyhrát peníze na svůj kostel) - každý díl je unikátní a zaměřuje se na různé osoby, ale zároveň nejste o nic ochuzeni...Uvidíme co bude dál :) Mám za sebou druhou sérii a jsem stále maximálně nadšená :) :) Vůbec si nedokážu představit, že by měla být i třetí série - tak nějak nevím co by tam mohlo být dál...A hlavně nejsem takovýmto zájemcem o další navazující série do nekonečna...Tohle je prostě unikát, který se jen tak nevidí a jsem za něj moc ráda. Dost mi to zamotalo hlavu a je to jeden z nejlepších seriálů, co jsem shlédla :) Jo - a ta ZNĚLKA :) :) Ta hudba je nááádherná :) :) Je tam tolik děsivých momentů, kdy není potřeba slov a nebo je tam jen hudba a vy si dokážete živě představit, co ten člověk říká, i když je tam jen jako zvuková kulisa hudba... ()

Mishqo

Vrchol depresívnej seriálovej tvorby. Z epizódy na epizódu som bol emocionálne rozpitvaný. Pri správnom uchopení seriálu vám garantujem perfektný zážitok. Je to mysteriózny seriál takže sa ho nesnažte pochopiť po úvodných epizodách. ;) Herecké výkony, hudba, atmosféra = paráda. 80-85% ()

hroubek

Pozůstalí mě neustále překvapují. Už jsem se o tom několikrát zmínil, a zmínit se o tom i teď. HBO je prostě něco více, než jen kabelová televize. Nedokážu pochopit, jak někdo může mít, takhle geniální ruku na vybírání projektů. A o to více musím ocenit, že dovolili tvůrcům tu hru, kterou s námi rozehrají. Hru, která nás donutí ze začátku myslet na něco, co se pak ve výsledku ukáže méně podstatné a místo toho nás nechají zaplavit emocemi a postavami. Z prvních dvou dílů se krásně nasaje atmosféra, ale teprve až třetí díl ukáže pravý potenciál seriálu a to je jen začátek. S každým dalším dílem, se s postavami čím dál více sbližujeme a propadáme s nimi čím dál větší depresi z toho co se děje. Proč se to děje? A co s tím můžeme udělat?? Můžeme zapomenout a posunout se dál?? Jak žít s tou bolestí?? Je možné, že se to vrátí všechno do normálu?? A další kvantům otázek, které si pokládají hrdinové a i my diváci. Chceme znát odpovědi, na některé z těch otázek? Těžko říci. Hlavní je to, že tohle seriál dokáže prodat. Dokáže prodat hrdiny, kteří neví, hrdiny, kteří chybují. Damon Lindelof není zrovna nejoblíbenější scénárista, ale faktem zůstává, že tady odvedl hodně luxusní práci. Můžete s tím souhlasit, může Vám to připadat absurdní, ale to je tak všechno co s tím můžete dělat. Také se povedlo obsazení, které má jen jeden výrazně slabší článek. Justin Theroux si mě naprosto získal, sice jsem si k němu musel najít cestu, ale o to silně to pak bylo. Amy Brenneman předvedla parádní výkon, a na některé momenty budu ještě dlouho vzpomínat. Christopher Eccleston mě ze začátku moc nebral, pak přišla zlomová epizoda číslo tři a mě spadla čelist dolů. Carrie Coon předvedla v seriálu jeden z nejkrásnějších emocionálních vývoj a její postava mě hodně bavila. Hodně jsem si užil výkon Ann Down, která mě několikrát silně znepokojila. Margaret Qualley mě ze začátku bavila, ale ke konci už to bylo horší, naopak u Liv Tyler to má obráceně, dokud mluví, tak mě nebaví, jakmile mlčí hraje mnohem lépe, přesto ona je tím nejslabším článkem. V seriálu je spoustu zajímavých okamžiku, které bych rád zdůraznil, ale to bych Vás o ně mohl připravit, takže to neudělám. Už dlouho mě nechytla žádná seriálová hudba jako ta, kterou vytvořil Max Richter, která některým scénám dodává ty správné emoce a prvotřídní atmosféru. Pozůstalí nejsou seriálem pro každého, není to snadná podívaná, a troufám si tvrdit, že v některých momentech není ani divácky, tak vděčná jak by měla být, ale jestli Vás chytne, tak dostane, prvotřídní podívanou. Nebojte se to zkusit. S02 - Tohle mě naprosto dostalo a nečekal jsem, že tvůrci změní status quo. Pozůstalí pro mě představují seriál, který si vytírá s diváky zadek, jelikož si těžce jede svoje a nemá nemenší potřebu jim podlézat, vnucovat se jim nebo hůř přizpůsobovat se jim. V dnešní době je to něco nečekaného a osvěžujícího. Jsem opravdu moc vděčný, že šéfové z HBO mají takové koule tohle pouštět do televize a bojovat s tím o přízeň diváků, kterým z velké části stačí něco průměrného a nekomplikovaného. Tvůrci nás opět překvapí a to ať už jde o změnu prostředí, nové postavy, motivace, zvraty a otázky či kolik z nás dokážou dostat emocí během jedné epizody. Po technické stránce je to vypiplané do posledního detailu, vizuálně to vypadá překrásně a hudba od Maxe Richtera opět posílá do kolen. Všichni staří známí předvádí perfektní výkony od Therouxe, Brenneman, Down, i Tyler a hlavně Ecclestona s Coon. Potěší nováčci včele Reginou King a Kevin Carroll, kteří do seriálu krásně zapadli a jejich postavy měly zajímavý vývoj. Opět mohu tvůrce pochválit jakým způsobem si námi hrají, dokážou nás emocionálně položit a co všechno jsou ochotný předvést. Má rád, když vidím něco nečekaného co mě překvapí, u čeho si říkám co to je, u čeho mám husí kůži a strachuji se o hrdiny, které mě opravdu zajímají. Druhá řada má spoustu silných momentů, které kdybych měl tady vypisovat, tak si sedřu bříška na svých prstech, ale jeden z nejsilnějších je skladba o Simon & Garfunkel - Homeward Bound v podání Therouxe. Pozůstalí ve své druhé řadě zvedly laťku opravdu hodně vysoko a už teď vím, že rozhodně patří k tomu nejlepší co jsem tenhle rok viděl v televizi. Takže neváhejte a koukněte na to. S03 - Konec světa přišel, ale v ne takové podobě jaké mohl přijít. Pozůstalí jsou ve třetí řadě hodně roztahaný a chybí jim tah na bránu, to nic nemění na tom, že jsou stále skvělou podívanou. Samotné epizody fungují skvěle, ale s jejich propojováním je to mnohem horší. Jsem rád za změnu prostředí a vystupňování epizod, před finálovou epizodou. Nejvíce jsem, ale rád za ten konec, který mohl být všelijaký, ale ten, který jsme dostaly je hodně super a navíc to k němu směřovalo už od druhé řady. A znovu má několik možných vysvětlení, jak ho chápat a je jen na nás, které je nám bližší. Opět musím pochválit skvělé herecké výkony, které ze seriálu udělali povinnost pro všechny. Pozůstalí jsou ve třetí řadě slabší, než v geniální druhé, přesto to je jeden z nejlepších seriálu za posledních pár let a já děkuji HBO, za to že to dotáhl do konce. () (menej) (viac)

VanTom

První série se rozeběhla hlavou proti diváckému očekávání, proto se jí také dostalo tolik rozporuplného přijetí a mnozí s ní hned po pilotu skončili. Jenže tvůrčí tým zkrátka vůbec nehodlal pátrat po příčině "náhlého vytržení", kdy v jediném okamžiku beze stopy zmizela 2 procenta lidské populace, ale na malém vzorku lidí chtěl ukázat, jak takováto iracionální a nevysvětlitelná událost zahýbe lidskou společností (a že psychiku "pozůstalých" rozložila doslova pekelně). Druhá série poté znamenala naprostý emocionální očistec, jemuž se již poněkud roztříštěnější třetí nevyrovnala. Nicméně ta zase přinesla uspokojivé zakončení všech důležitých osudů, nejenom Kevina a Nory (ať už jsme jejímu monologu uvěřili); nikoliv exaktní vysvětlení 7 (vlastně více) let staré události, protože zde opravdu v každém okamžiku šlo o postavy, jejich city, vztahy, psychózy. Když k tomuto připočtu veskrze špičkovou filmařinu, z níž zejména práce s hudbou (písničkami i signifikantními motivy Maxe Richtera) stojí za vypíchnutí, dostávám pro mne jeden z nejzásadnějších, nejsilnějších i nejhlubších "mysteriózních aka mindfuckových" seriálů vůbec. ()

Tvůrce Watchmenů údajně chystá Star Wars

Tvůrce Watchmenů údajně chystá Star Wars

17.03.2022

Nejlepší seriály posledních deseti let?

Nejlepší seriály posledních deseti let?

01.11.2019

Poslední Mohykán míří do televize

Poslední Mohykán míří do televize

14.04.2019

Oceňovaný tvůrce Cary Joji Fukunaga se spojil s režisérkou a jednou z tvůrkyň Pozůstalých a Westworldu Nicole Kassellovou a společně nyní připravují televizní adaptaci knižního románu od Poslední… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů