Prípady 1. oddelenia

• Česko Případy 1. oddělení (viac)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Recenzie používateľa Disease k tomuto seriálu (31)

Rozčtvrcená (2014) (S01E01)

V porovnání s jinou českou TV krimi tvorbou nadprůměr. Dokonce mi nevadili ani detektivové Vladyka a Polívka. ()

Laborant (2014) (S01E05)

Slabší kousek. Případ podobně přiblblý jako "hlavní vyšetřovatel". ()

Nenávist (2014) (S01E06)

Zatím nejlepší díl, výborný Polívka i dcera. ()

48 hodin (2014) (S01E07)

Díky časovému presu to byl asi nejnapínavější díl. Kromě toho byly dobré i ty mimopřípadové momenty (z jednoho se ovšem nakonec stal "případový"). Jen mi tak nějak vrtá hlavou, proč si někdo, kdo má platební kartu k bankovnímu účtu, chodí pro důchod na poštu v hotovosti... ()

Totožnost (2014) (S01E09)

Odhalení pachatele v téhle epizodě - brnkačka. Zato boj s úředním šimlem je výživnej. ()

Sladký vyděrač (2014) (S01E10)

V rámci seriálu "banální" případ, kde ovšem museli asistovat kolegové z Organizovaného zločinu. A stejně to vyřešil SuperVáclav se sidekickem Víťou :-) Herecký koncert Reginy Rázlové (je to pořád čupr bába). ()

Hodinka k dobru (2014) (S01E11)

Tým je čím dál sehranější a Víťa Sršeň dostává čím dál větší čočku. Jo a taky se řeší nějaký případ :-) ()

Důvod k zabití (2014) (S01E12)

Kapitán Anděl lítá ode zdi ke zdi, chvíli je za lempla, pak zase za hrdinu, ale nakonec to dobře dopadne :-) ()

Klubové barvy (2014) (S01E14)

Víťa Sršeň jako hodnej policajt v pohodě. Zklamání z neodchodu Korejse. ()

Season 2 (2016) (S02)

Lepší než první série, hlavně provázanost mezi figurama funguje na 100%. ()

Slepý svědek (2016) (S02E01)

Korejs čím dál víc prudí a Václav nenastřílel. Případ dobrý a jako bonus nová postava Czerpica :-) ()

Informátor (2016) (S02E02)

Tentokrát opět nad případem dominuje vztahová rovina, ale zato parádně. Jsem zvědav na další třenice mezi stážistou a Korejsem a na další faux pasy Víti Sršně. ()

Súdánský student (2016) (S02E03)

Vztahy na pracovišti opět "vynikající", Korejs je fakt slušná svině. Případ v pohodě, ale za výslechovou scénu přidám pátou hvězdu. ()

Děti na odpis (2016) (S02E04)

Sice jsem od jisté chvíle tak nějak tušil, jak to bude, ale i tak nadstandard, tentokrat i přes vcelku humusoidní případ v hodně momentach vtipné. ()

Tělo (2016) (S02E05)

Tentokrát se díl soustředí téměř jen na případ a mravenčí policejní práci a vztahy jsou upozadněné, i když určitý vývoj tu je. Ale místy je to hodně napínavé navzdory absenci akce. ()

Olizovač (2016) (S02E06)

To Korejsovo kopání kolem sebe je sice na hranici karikatury, ale celkově platí, že každý další díl je lepší. ()

Krádež století (2016) (S02E07)

Nenápadná ale zásadní postava prokurátorky tentokrát skutečně zazářila. ()

Poslední případ (2016) (S02E08)

Byla to taková pěkná tečka za tím naším případem, opakuji... ()

Podnájomníci (2022) (S03E01)

Podařilo se pěkně navázat, i nové postavy mě baví. Případ tak správně banální, jak už to bývá. ()

Fľaša (2022) (S03E02)

Případ je sice zřejmý od samého začátku, ale ty tanečky kolem mezi jednotlivými oddělaními mě bavily. A Víťa Sršeń v roli slepého kuřete skoro našel zrno :-) ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD