Nevypočitatelný lupič s pistolí ohrožuje celou Prahu. Dostihne ho policie, než přibude další oběť? Ani porovnání záznamů kamer z kasina, kde lupič s kuklou zastřelil první oběť, se záběry z dalších loupežných přepadení nedávají jasnou odpověď, zda jde o jednoho či více pachatelů, a podle čeho by bylo možné ho dopadnout dřív, než bude znova střílet. Další z mediálně známých kauz v seriálu Případy 1. oddělení. (Česká televize)

pirduch

Skvělá akce na pískovišti, Korejs a jeho hlášky taky dobrý,jen mne mrzí,že ten Rus nebyl z Karviný... Ale co mne občas irituje,jsou dvě věci:nápadně nenápadný sledovači či čekači v autě před barákem sledovanýho(2 chlapi co seděj hodiny v autě přece musej být nápadný), a pak jak všude v Praze dokážou hned zaparkovat-já bych asi hodinu jezdil kolem baráku a čekal,až se někde uvolní místo.. ()

SOLOM.

Zatím se ještě pořád nevyřešila „vražda“ z minulého dílu, ale máme tu „lízače“ co přepadává herny a sazkové kanceláře a je blbý jak východní necky. Přestože jsem se u tohoto dílu nenudil a měl něco do sebe, poslední případy se mi líbili o něco více. Tady to místy přece jenom občas trošku skřípalo. Chmela (Vrána) začíná pomalu ukazovat, že možná nebude až takový kokot, jak jsem si o něm dosud myslel. ()

v.indruchova

Jednoduchý případ, který vlastně není tak jednoduchý, určitě pro ty co to museli dokazovat a všechno řešit. Loupeže. a. Již druhým dílem se rozjela má zvědavost jak případ zmizelé ženy dopadl. Tedy konkrétně jak byl ztvárněn filmaři, protože jsem si našla jak to celé dopadlo. Případ si už nepamatuji tenhle rok nebyl brnkačka. Děkuji všem co dělali na případech v reálu a taky lidem od filmu co vdechli život tomuto seriálu. Pan major psychoušek pěkně perlí a já se směju i když je to hovado. Tady jde vidět že na obou stranách barikády jsou narušený lidi. ()

fabecc1222

Tak Dušan dojde konečného prozření, a Korejs tak přichází o dalšího spojence, a pomalu se mu i před šéfem začíná bořit jeho domek z karet. Zatím se však nebourá Tréglovi, který se vesele směje všem do ksichtu, kdežto do smíchu určitě není těm chovným rybám :/ Tohle vše se tu odehrává na pozadí případu jistého olizovače, který si při dopadení nebojí vzít jako případné rukojmí matku s dětmi na dětském hřišti (Za mě docela dobrý tah), jenže Vašek naštěstí vypadá jako úchyl :) :) "Jé, hele, Spitfire" ()

Jara.Cimrman.jr

"Ty než se vysereš podle pravidel, tak on sejme dalšího člověka." To je sice tak trošku pravda, ale jinak je mjr. Vrána vynikající - nelže, nepodvádí, nekrade a prudí tím mjr. Korejse naprosto světově. Tentokrát navíc zabodovali kpt. Anděl vypuštěním chovného rybníka a mjr. Plíšek ukradením dítěte z pískoviště, takže já jsem si to vyšetřování zase užil. ()

• Ferrari, zaparkované na soukromém pozemku u majitele sítě heren, je Ferrari F599 GTO. (Gareth_Jones)
  • Policie používá výraz „elpaso“. Jedná se o slangový termín používaný pachately pro loupežné přepadení. (sator)
  • Na stopu 38letého ruského občana žijícího dlouhodobě v Praze přivedl policii svědek, odměna mu však nebyla vyplacena, protože zůstal v anonymitě. Hrozilo mu 10 až 15 let, případně až výjimečný trest. Rus pobýval v Česku od roku 1993, už dřív byl ve vězení za podvody, nedovolené ozbrojování a maření výkonu úředního rozhodnutí. Na svobodě nepracoval, živil se výhradně trestnou činností. (sator)