Prípady 1. oddelenia

• Česko Případy 1. oddělení (viac)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Recenzie používateľa ABC1 k tomuto seriálu (14)

Prípady 1. oddelenia (2014)

Po dlouhém čase výborný detektivní seriál, kam se na něj hrabe Anděl na Nově....skvělí herci, moc pěkně vytvořená atmosféra party chlápků- jako vždy vynikající Ondra Vetchý- i M.Hanuš, který šéfa-kreténa taky pěkně vystřih´, hudba taky dobrá...místo těch nových detektivek, které se teď budou dávat, mohla raději čt natočit další díly... ()

Podnájomníci (2022) (S03E01)

Taky mi bude chvíli trvat než si zvyknu na nové postavy. Slovák na mě až moc kladnej, a ta ženská postava  tam trochu trčí z řady. Plíšek tam chybí hodně, bohužel...no ale Ondra a ostatní jsou pořád stejně dobří. Příběh na mě hodně drsnej, hlášky skvělý... ()

Fľaša (2022) (S03E02)

Pořád jsem si nezvykla na ty dvě nové tváře,  Barboru snad nenaučili intonovat, mluví pořád v jedné linii, Loj je sice krásnej chlap, ale tak nějak člověka sere, ani neví proč... ale Filip Blažek a Oldřich Navrátil byli skvělí!!! Snad další díly budou lepší a lepší.. ()

Veteráni (2022) (S03E03)

Zatím nejlepší díl, patrně kvůli návratu starých postav...holt Polívka je pan herec, Hanuš taky vynikající, Ondra skvělej jako vždy, jen ten Vladyka je tam snad za trest...to jsem fakt nepochopila, co to má znamenat! ()

Explózia (2022) (S03E04)

Kalendář úúúúúúžasnej. Jinak poměrně jasné, jak to bylo, horší je to s dokazováním...a přiznáním. ()

Retiazka (2022) (S03E05)

Hrozně smutné, depresivní....ale státní zástupkyně tam zazářila humorem nejvíc. ()

Taxivrah (2022) (S03E06)

Nesnáším, když je příběh na dva díly....a nechtěla bych tuhle práci dělat ani za nic. Příšerná mravenčí práce s nejistým výsledkem! ()

Električka (2022) (S03E07)

Myslím, že jsme vybrali  dobře.. většinou v praxi znamená: hůř už jsme to nemohli rozhodnout!!! ()

Strihač (2022) (S03E08)

Taky je mi líto - jak píše Troufalka - té minulé časem odváté party, myslím, že tahle série postrádá to staré dobré kamarádství,  semknutost,  sice se tu a tam rýpalo do kolegů, ale v dobrém, tady je pracovní atmosféra o dost horší, asi to má směřovat k nevyhnutelnému konci, jak známe skutečný osud J. Mareše. ()

Rómeo a Júlia (2022) (S03E09)

Pro mě nejhorší díl...brutální, krutý, takřka k pozvracení. Ještě že tu máme výborné herce a dobré hlášky, Dialog Loj x Remundová výborný na vyvážení hrozné atmosféry. ()

Smoliar (2022) (S03E10)

Tenhle díl mi taky přišel trochu slabší...Ondra by přece nenechal baby samotné se spisem a ta souhra náhod mě otrávila...Nadřízenou ani nemůžu komentovat, protože za výrazy, jaké bych zvolila, bych se pak sama musela stydět. Jestli to jen ze 30 % takhle vypadalo ve skutečnosti, nechápu, že ji autor nenechal rozbít hubu...má poněkud nadstandardně zařízenou kancelář, její pracovní židle vypadá jako ta ikonická z 50. let od slavných amerických designerů Eamsových...nemám tušení, kolik by stála, patrně je to kopie, že!!! ()

Spolubývajúca (2022) (S03E11)

Tento díl má dle češtinářek velké ponaučení. Děti, naučte se uklízet, dokud jste malé, nebo si to v dospělosti šeredně odskáčete!!! ()

Lotéria (2022) (S03E12)

Po tomhle díle mě mrzí, že jsem ženská a že jsem někdy měla feministické názory...ta baba je opravdu neskutečně odpudivá,. Závěrečná scéna skvělá! Jak to příště dopadne, je víceméně jasné, ale nějakou naději nakonec bych brala! ()

Trik (2022) (S03E13)

Pro mě výborně zakončeno dcerou Ondřeje...Série byla velice dobrá, jsem zvědava, za jak dlouho se filmařům podaří natočit něco, z čeho by se mohla stát taky klasika... Obavu o to, že bychom neměli  mladé skvělérné herce a scénaristy atd. nemám, spíš aby nepřišla doba, ve které začnou vznikat nové díly majora Zemana. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD