V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv. (oficiálny text distribútora)

korndaddy odpad!

Perfektně obsazený. Prostě Ivetka, Šmajda a dokonce Machala? Pokud vím tak ten kretén soutěžil v nějaký reality show..No prostě slasher jak má být. A třešnička na dortu Štepán Turek. K tomu vynikající scénář, práce s kamerou, herecký výkony jedna báseň a žádná obšlehnutá hudba. Prostě film, kterej by dokázal poslat do prdele nejeden Halloween, pátek 13týho a možná i Vřískot. Pět hvězd ()

sQelle odpad!

Samý překvapení tenhle film. Na začátku Ivetka se suprovym dabingem. Pak nečekaný zvrat v tom, že je tam Šmajda a bez šmajdovi manky. No a pak to dovršil nositel písně Ticho se valí z repráků, který prodává zmrzlinu. No děkuju, ale tohle vážně stačilo. ()

radecacek odpad!

Jak k tomu teď přijda většina těch filmů, které jsem hodnotil jako odpad? Tohle je odpad odpadů z odpadu odpadů. Miro Šmajda a Iveta Bartošová není to nejhorší na celém filmu. A to už o něčem svědčí. ()

Lukoboss odpad!

Přiznám se, že jsem z toho viděl opravdu jen kousek, protože dál se to nedalo. Nedělám tohle často a nerad takhle hodnotím, ale tady si to s klidem dovolím. To totiž byla tak ubohá a příšerná sračka, špatně natočená, zahraná, napsaná... tam nebylo dobře vůbec nic. A ještě v tom hraje troska Bartošová! Ou, jak na tohle někdo může dát peníze, aby se to natočilo a šlo do kin?! ()

DonQ

Hodnotit jako horor, šlo by o odpad, hodnotit jako parodii tak za dva, tak to teď milosrdně hodím do průměru a raději nikdy více :o) ()

klukluka

Umím si představit, jakej na to měli kluci Kučerovi rozpočet. Tím nechci říct, že se těch pár peněz nedalo utratit lépe- rozhodně dalo. Nelze tomu ale upřít snahu, podařilo se jim navodit jisté napětí. Byť tady mohl být vrahem opravdu kdokoliv, chvílemi jsem snad podezíral i sám sebe. Jedna pecka i za fakt, že se poslední film Ivety Bartošové jmenuje Poslední výkřik. Je to sice černej, ale humor. ()

Kamiiik odpad!

Tak na tohle jsem šla se zasmát a taky jsem se zasmála. Šílená Bartošová chodící doma v deseticentimetrových kramflecích byla otřesná. Kdo však byl ještě horší byl Miro Šmajda, absolutní katastrofa. Po jeho smrti jsem si řekla, že jsem se už posmála dost a z promítání jsem s klidem odešla :) ()

Janega odpad!

Naposledy som sa tak pobavil na Scary movie. Ale vážne, toto mysleli vážne? To, že to vyzerá, akoby to točila amatérska banda zhúlených násťročných na tom sa zhodneme asi všetci. Pojem "logika" je pre tvorcov asi cudzie slovo, pretože v tom filme nič, ale absolútne nič nedáva zmysel. Od konania postáv, cez motív vraha až po samotnú zápletku to nemá hlavy-päty. Nebudem to tu všetko vymenovávať, lebo to by bolo na veľmi dlho. Ale aby ste mali apoň obraz, tak čo to je za logiku, keď namiesto toho, aby som utekal, čo najďalej od vraha, tak sa k nemu najprv približím, na dosah jeho zbrane a až potom začnem utekať. No samostatnou kapitolou sú "herci". Hlavná hviezda Bartošová, ktorá je vycapená hneď v popredí na plagáte, si svojich 5 minút slávy odkrútila už na začiatku. Jej herecký výkon, teda ak sa to vôbec dá nazvať "výkon", by som prirovnal... to sa ani nedá k niečomu prirovnať. A nepomôže ani to, že je predabovaná. Aby prilákali do kina aj mladé dievčatá, obsadili aj speváka Šmajdu, ktorý je tam len preto, aby tam bol, lebo jeho postava je tak zbytočná a hlavne debilná, že sa nad jeho vraždou ani nepozastavujú. A ostatných hercov treba hodiť do jedného vreca. Je to volovina, tento film sa hrá na niečo, čo nie je a nikdy nebude. 24. 10. 2013: Pôvodne som dal 1 hviezdičku (vlastne ani neviem za čo), ale po prečítaní vyjadrenia "režiséra" Tomáša Kučery na recenziu Františka Fuka dávam jednoznačne odpad. Podľa Kučery sme totiž asi všetci debily, pretože nevieme oceniť jeho skvost medzi hororami (tak to z toho vyjadrenia vyplýva). Prečítajte si to. To jeho vyjadrenie je blbšie než jeho film. http://www.fffilm.name/2012/08/oficialni-vyjadreni-rezisera-posledniho.html ()

MareT.

Ja tu jednu dam. Ja ocenuji nadseni tech bratru Kucerovych z Vriskotu a jinych vyvrazdovacek 90.let. Ano 90.!! Proto je to tak ne-inovatni, ne-originalni a hlavne amaterske, dnesni horor je jinde. Ja si to pustil doma a vedel jsem do ceho jdu! A za ty salvy smichu jsem vdecny (nejvice za to muze Smajda- ani do dveri neumel vlezt prirozene a pan skolnik, co zalival kvetiny - tuhle scenu jsme si pustili znovu, legendarni). Jinak zustalo plno otazek. Kdo a kde byl celou dobu Roman? Proc si slecna sundala boty nez vlezla do prostor bazenu? Proc se cely film tocil kolem divneho Erika a pak se nic nevysvetlilo? Kdo byl teda schizofrenik a alkoholik? A hlavni otazka, byla to stredni skola nebo zakladni? Podle vyzdob na stenach bych typoval prvni stupen:D Kazdopadne jako fanda slasheru ocenuji snahu, nedavejte film do kin, tim akorat naserete lidi a diky za insipraci-jde videt, ze film v dnesni dobe opravdu muze natocit kazdy! ()

F.W.Colqhoun

Do hajzlu! Strejda! Je obtížné brát to vážně, ale pokusme se alespoň částečně. Nejděsivějším momentem filmu není cravenovské kuchání Ivety Bartošové, ani dalších, z nichž se jediné neobejde bez chrlení krve nepravděpodobného odstínu, ale okamžik, kdy se na obrazovce poprvé objeví Miro Šmarda. Přísahám, že jsem neznal a byl to šok. Vážně. Google: Miro Šmarda. Existují důkazy, že ani bez-rozpočtová fan-produkce, postavená na cameo výstupu bulvární celebrity nemusí být úplně blbá a nudná. Poslední výkřik (v titulu se tvůrci tvůrci nespletli) je obojí. Z haše nudy trčí jen bizarní šlehy scénáristické a režijní blbosti (prchající postava si při vstupu do prostor plaveckého bazénu sundává boty, protože ví, že ji vrah shodí do vody; policie zná mobilní čísla postav telefonujících z pevné linky, napadení policejní šéfky přímo v kanceláři atd. atd.), fantasticky banální výprava (penzion? ZŠ → SŠ? 'úřadovna PČR', v níž si tvůrci nedali práci zamaskovat cedulky komerčních firem?) a pokusy profesionálních herců poprat se s nesmyslnou látkou. Za zmínku stojí český Udo Kier René Přibil, jehož postava si nesnímá kšiltovku asi ani ve sprše. Ta jedna hvězdička je za poskakující, trestuhodně zahalené vnady ženských postav, mezi nimiž vyniká jednatřicetiletá studentka SŠ, jednatřicetiprocentní Ornella Muti Irena Máchová. A za filmařskou nestoudnost. Přesto nevylučuji, že si na originálním DVD (10 Kč) nepořídím Čepel smrti. Dala by se napsat esej na téma, že podobné zážitky divák potřebuje. Dietologické důvody. ()

Adramelech odpad!

Vskutku excelentní ukázka ryze amatérské práce. Kučerův předchozí film Čepel smrti byl podobně mizerný. Koukám, že podle údajů na ČSFD Tomáš Kučera už žádný další film nenatočil, takže Poslední výkřik byl opravdu poslední. Správně, Kučero. Filmové tvorbě se zdaleka vyhni. Tím české kultuře nejvíc prospěješ. ()

iampatrik odpad!

Marně hledám alespoň jednu věc, kterou bych mohl vyzdvihnout. O negativech není potřeba se rozepisovat. Ztráta 90 minut života? Ne, alespoň každým dalším filmem budu vědět, že to nejhorší jsem snad už viděl a nedovolím si o filmu říct, že je špatný nebo litovat toho, že jsem se na něj díval. ()

TERRORDROME odpad!

Ja-cha-cháááá...! Do svetového fondu rádobyhororových megasračiek prispeli aj naši susedia z ďalekého, večne zasneženého česka. Každý pokus o nejaký film tohoto žánru by sa síce mal ceniť, ale byť zhovievavý k tomuto by znamenalo minimálne vygrcať si mozog do záchodu a spláchnuť. V rámci pritiahnutia divákov u nás, v krajine požieračov halušiek, to bolo v programe uvedené ako "Posledný výkrik s Ivetou bartošovou" a to sa samozrejme neminulo účinkom, pretože keď som to uvidel tak nebolo možné odolať niečomu tak obludne perverznému. Bartošová si svoj part odtrapasila hneď na úvod v scéne ktorá je máááličko podobná tej z prvého vreskotu a bola v nej Drew Barrymore. Akurát že tu volajúci vrah nedáva otázky z hororov, ale len tak funí akoby si ho na druhej strane honil. No a potom som skoro spadol zo stoličky keď sa tam tá bartošová driapala hore schodami v ohromných štekloch a za ňou si to nevzrušivou chôdzou sral zabijak v zelenom pršiplášti. Potom nejaké to blablabla, nezmyselný dej a stoporený herci ktorí, rovnako ako divák, nemali šajnu čo sa deje. Druhou pamätnou scénou bolo extempore slovenskej Tiny turner, teda Superstáristu Mira Šmajdu ktorý svojou opileckou kreáciou strčil do strapatej parochne aj Leslieho Nielsena. "Halóó, kdo je tam... ty vole..." Nádhera! Finále je doslova nervydrásajúce, dve dievčatá a vrah sú zamknutí v škole ( dvere sú však zamknuté asi len jednosmerne, pretože dnu sa naopak dostane každý ) a dlho dlho sa naháňajú, prelezúc pri tom aj pivnice a kotolňu. Keby sa tým dvom netriasli pri behu ich veľké kozy, tak asi zdochnem. A aj keď sa rozdelia tak ich vrah nemá problém prenasledovať obe naraz, je to totiž neskutočný génius! Tvorcovia tohoto trháku ( pojem trhák pri tomto filme znamená že sledovať to bolo ako nechať si trhať zuby ) boli dáky Kučerovci, alebo skôr Káčerovci. Konkrétne káčer Donald a káčer Duffy osobne. Táto dvojka sa vystatuje ako vraj chceli oživiť mŕtvy žáner slasherov, ale tento ich pokus ( už druhý, ten prvý som nevidel ) je možné brať maximálne ako znásilňovanie starej zdochliny. Absolútny vyvrcholením však bolo keď po filme v telke ešte pustili dokumentárnu haluz menom Skutočný Príbeh Ivety Bartošovej! Čo budem hovoriť, maximálny orgazmus na druhú, aaaaaaaahhhhh... ()

chuckboris odpad!

To je ještě větší sračka než Playgirls a všechny Kameňáci. Ta pička z "Redakce" byla něco jako česká Neve Cambell a "Ivetka" jako Drew Barrymore, no a maniak v zelený pláštěnce....... asi už nebyly prachy na kostýmy. POZOR SPOILER, ZÁVĚREČNEJ MOTIV: tvoje mamka šla na potrat a zabila moje dítě, tak jsem jí voddělal, následně i jejího muže, teď po letech i tvojí ředitelku, spolužáky a půjdu si i pro tebe.... co všechno neudělá jeden takovej hezkej potrátek, jak k tomu ta ředitelka vůbec přišla, to máma asi netušila kolik lidí kvůli potratu chcípne. Asi jsem vám vykecal závěr, ale myslím že to ve finále bude asi ta poslední věc která vás na tom bude srát, je to prostě nejhorší z nejhorších, jsem zvědav co na to budou po letech říkat naše vnoučata :) ()

Rada odpad!

Nějak jsem nepochopila, proč něco takového někdo vytvořil a proč se toho někdo vůbec účastnil, asi moje IQ nedosahuje úrovně zainteresovaných. ()