Kocúr v čižmách: Vianočné prekvapenie

• Česko Kocour v botách: Tři ďáblíci (viac)

Šarmantný pomstiteľ je späť! A tentoraz nie je sám, zachrániť vzácny rubín mu pomáha... Trojica rozkošných mačiatok! Sotva temperamentný rebel, neodolateľný zvodca a hrdina Kocúr opustil kráľovstvo „Za siedmimi horami, za siedmimi dolami, kde sa voda sypala a piesok sa lial", už ho v púšti dostihnú a zajmú talianski jazdci, ktorí ho vzápätí odvedú k princeznej Alessandre Belagombe! Tej totiž prednedávnom nejaký darebák ukradol jeden z najvzácnejších korunovačných klenotov – obrovský rubín s viac ako priliehavým menom Ohnivé srdce. Hoci to spočiatku vyzerá tak, že túto krádež chce niekto prišiť práve Kocúrovi, ukáže sa, že všetko je úplne inak. Na princeznú totiž urobila dojem jeho reputácia a chce si ho najať, aby našiel skutočného zlodeja, ktorý si hovorí Našepkávač! Princezniným mužom sa podarilo zajať jeho troch domnelých hrdlorezov – rozkošné mačiatka, prezývané traja diabli! Kocúrovi sa nechce veriť, že tieto nevinne, ba až bezbranne pôsobiace stvorenia by mohli byť kriminálnikmi, no nemôže ignorovať fakt, že princezná a vojaci z nich majú neprehliadnuteľný strach... Tak či onak, mačiatka súhlasia, že mu pomôžu – výmenou za prísľub, že keď sa rubín vráti právoplatnej majiteľke, dostanú sa na slobodu! (TV Markíza)

Aljak

Celovečerný film Puss in Boots bol skvelý, patrí medzi moje najobľúbenejšie animáky vôbec. Ale tento prídavok bol akosi slabší a na kvalitu celovečerňáku sa ani náhodou nechytal. Ale zas nebola to ani žiadna tragédia, akurát mi celý tento krátky filmík prišiel viacmenej zbytočný. Ale tak aspoň 3* za snahu. ()

NinadeL

Podobně jako The Cat Haz Swagger, fiktivní reklama, je i Puss in Boots: The Three Diablos doplněk k celovečernímu Kocouru v botách. Nic víc, nic míň. A koťátka jsou stejná paka jako malé děti. ()

Hrabka

Tenhle kraťas s Kocourem v botách je určitě zdařilejší než celý celovečerák z roku 2011 (i když těžko srovnávat). Každpopádně jsem se dobře bavil. Je to vtipný, je to roztomilý a má to dokonce i solidní zápletku. A hlavně tam není žádný podělaný vejce! ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Pěkný, krátký film o Kocouru v botách, kterého všichni známe v filmu Shrek, jenž potká tři kočičí "neviňátka". Ke shlédnutí zde. ()

swamp

Kromě souboje pohledů prakticky o ničem - souboj s Le Chuchoteurem naprosto fádní a ihned zakončený, jakoby se tvůrci zalekli šance se ukázat. Na těch 13 minutách to mohlo být našlapanější. ()

korbitch22

Naprostá darda, 13 minut v kuse sem se tlemil.Mnohem lepší než samotný celovečerák, k plnýmu počtu chyběl epičtější finální souboj, ale jinak snad jeden z nejlepších krátkometrážních animáků, který chca nechca vykalkulovaně hraje na city se třemi malými koťátky, ale sere pes když to funguje, souboj očiček mega.80%. ()

Stanislaus

Kocour je vedle Oslíka tou nejvtipnější postavou z celé série Shreka a tento krátkometrážní animák je toho důkazem. Když se k tomu ještě přidají tři menší nezbedné verze samotného kocoura, tak je vskutku o zábavu postaráno. ()

rikitiki

Nenápaditý a trochu přiblblý příběh ještě zhoršoval otřesný dabing verze, ke které jsem se dostala. Je to trapárna. Akorát vtípek s očním soubojem, kdy se Kocour a koťata vzájemně přebíjejí dojímavějšími pohledy mě rozesmál. Včetně řešení, jak se vypořádat s doširoka otevřenýma kočičíma očima, kterým se prostě nedá odolat..... Ne, že bych měla někdy chuť v reálu to na nějakou kočku použít. ()

ScarPoul

Tieto krátke filmiky nemám rád. Robené na silu, bez nápadu a napätia. Puss in boots nie je zase až tak dobrý film, aby ustál takéto rýchlovarné somariny. A tých "veľkých" animákov čo toto robia je stále viac než dosť. A už naozaj netreba. Zbytočne a nudné. ()

ABLABLABLA

Tak tohle bylo super. Ty koťátka byla neskutečně roztomilá, zvláště ta Perla. Souboj v nejvyvalenějších rozkošných očích mě rozesmál, ale Kocour to vyhrál i s pískem v kukadlách. Zábava od začátku do konce, od "Diablos? It's a joke? These guys?", přes trénink v poušti, až po "I am the Whisperer. - Que? - I am the Wh....- One more time, ok, buddy? - I am the Whisperer - You are the Whisperer? Ok..". ()