Shrek's Thrilling Tales je krátkometrážní film, který je složen ze tří příběhů ve kterých se naši oblíbení animovaní hrdinové z filmů Shrek a Monstra vs. vetřelci dostanou do sporů s bytostmi živými i mrtvými. Nedivme se proto, když uvidíme ducha lorda Farquaada ukrást Shrekovy ženu Fionu, nebo mrkví/zombie invazi. (LEGACY)

LEGACY

OMG. Já jsem nadšen. Jsem nadšen už jen z toho, že můžu své oblíbené hrdiny ještě vidět a navíc ve speciálním Halloweenským dílu, který je výborný. V každém, je krásná zápletka, parádní napětí a hlavně fůra a fůra zábavy. Jsou to vlastně takové hororové předělávky oblíbeného Shreka a Monster vs. vetřelci. Mám rád takové krátké animáky k animovaným veledilům ( převážně vánoční Shrek, Doba ledová, Kung fu panda, Šmoulokoleda apd.) to jsou takové moje srdeční záležitosti, navíc mi tento speciál připomínal Simpsonovské čarod. díly. Moje hodnocení třech příběhů: Werewolf --- 70%, Noc oživlých mrkví --- 95%, Duchové Lorda Farkváda --- 90%.. Jinak mi tento film udělil asi nejkrásnější filmový dárek k mému svátku. Hodnotím 85% ()

habertek

Pro mě obrovské zklamání...dva první díly budiž. I když první byl vcelku nudný, druhý byl skvělý no to největší zklaní byl třetí díl. Ale né proto, že by mě nebavil...Co to sakara bylo??? Vždyť je to bonus k Shrekovi jedničce, kterej najdete pod názvem Shrek 4D z roku 2003! Vezmou starou věc a přimíchají mezi novější? Co to je???? A nejvíc mě pobavilo to, že tady každej poplívá zrovna ten poslední příběh, když tu má 71%... ()

kinghome

Chytré pojmenovat něco po nejúspěšnějším animáku a pak to jeho povídkou totálně celý posrat, První povídka s prasátkama je zábavná, ale nijak překvapivá. Ze všech povídek je nejkratší, nebo mi jen rychle utekla, ale ani chvíli jsem se u ní nenudil. Druhá povídka s Monstry je rozhodně nejlepší a B.O.B tam válí. Povídka baví celou stopáž a párkrát jsem se i dost zasmál. Nápad jak donutit děti žrát zeleninu je skvělej a byla to asi jediná povídka, která v sobě měla schovanej i výchovný podtext. No a pak tu je třetí povídka se Šrekem, která je jen reciklovanej odpaďák, kterej nemá co nabídnout a nedá se na to ani koukat. I ta grafika se mi zdála debilní, jak to bylo dělaný pro 3D, prostě naprostá zbytečnost a celý film tak totálně posrala. ()

Ashinka

U hodnocení jsem opravdu váhala. Tím, že celý filmík je složen z tří povídek s naprosto odlišnou kvalitou, jsem se nemohla rozhodnout jestli hodnocení "zprůměrovat" nebo ohodnotit jen nejlepší kus. Vyhrálo u mě hodnocení nejlepšího kusu a to jsou zaručeně Tři malá prasátka (4*). Od začátku do konce bavily a z vlka se vyklubal charismatický flegmouš :-) Druhá povídka měla zase výchovný podtext se sladce tupým hlavním hrdinou (3*). Ale Shrek na konci zklamal. Dračice se objevovala jako nějaká Deus ex machina a zachránila každou situaci. Poslední kousek mi celkově přišel nepromyšlený a předvídatelný (1*). ()