Shrekovo nové dobrodružstvo

• Česko Shrek a duch lorda Farquaada (viac)

Shrek a princezna Fiona se chystají na svatební cestu. Drakem sežraný lord Farquaad se vrací jako zlý duch, který chce jejich svatební cestu překazit. Za pomoci svého pomocníka Theloniouse unese princeznu Fionu. Shrek a oslík se jí vydají hledat za vydatné drakovi pomoci. (Steew)

okkac

Hodnocení celkové atrakce po mé návštěvě Universal Studios v Hollywoodu: Pokud tohle uvidíte pouze jako bonus na YT nebo DVD, tak to s vámi moc nehne, ale jako atrakce, kdy v předsálí, které výpadá jako mučírna jste trochu usazeni do příběhu díky prasátkům a zrcadlu. Pak následuje hlavní sál vypadající celkem jako normální kino, ale v synchronizaci s projekcí začnou s váma sedačky házet dopředum, dozadu, kodrcat apod. Občas na vás šplíchne trochu vody nebo zafouká na vás vzduch, takže výsledný dojem vysoce převyšuje obyčejné 2D nebo i 3D zírání na obrazovku. ()

filmmovier

Bolej z toho oči, ale efekt funguje, jak má. Viděl jsem to na compu. A taky jsem tento příběh, který je zasazen mezi jedničku a dvojku četl jako komiks. Je to svižné, vtipné a krátká délka tomu vůbec nevadí. Prostě příjemná zlobří jednohubka s hromadou fórů. Kamenná dračice překvapí a Farquaad je po smrti ještě ďábelštější... Prostě mě to bavilo. Příjemný doplněk série. ()

Florent

Tenhle parminutovy bonus byl vyroben primo "na miru" pro 4D kino v Universal Studios v LA... To ze to spoustu lidi ve 3D nebavilo je pochopitelne a jak jsem pochopil z komentaru, vyslo to jako DVD bonus u nejakeho dilu zrejme... Ja jsem to videl primo v Los Angeles a moc se mi to libilo! Takze jak psal Hopper, pokud si to chcete uzit opravdu tak, jak to scenariste zamysleli a napsali a ne (v tomto pripade) trapnem 3D, ve kterem je to polovicni zazitek, hupky dupky pro letenku a udelejte si rodinny vylet...:D ()

Rozjimatel

[2,5*]     "Princess at 3 o'clock."     Tento krátky shrekovský príbeh je na môj vkus až príliš akčný, s takým jednoduchším humorom. Začiatok je ešte celkom nádejný, ťažkosti víly Zvonilky ma dobre navnadili, pár dobrých vtípkov sa tam nájde, ale postupne sa to zvrhne na bezduchú akciu. Vyšlo aj ako súčasť kolekcií DreamWorks Spooky Stories (seriál) (2009) a Shrek's Thrilling Tales (2012).     "With you as my spirit queen, I'll be king of the underworld!" "Over my dead body!" "Exactly!" ()

PTuranyi

Krátky strašidelný príbeh, ktorý je vlastne len naháňačkou zakliatym lesom na ceste do hotela, kde majú Shrek s Fionou stráviť medové týždne. Produkcia je dobrá a animácia je na výbornej úrovni. Žiaľ na krátkej ploche sa príbeh nedá poriadne rozvinúť, takže zostane pri pár gagoch a vtipný slovných obratoch. 65% ()