Žiť v krajine Barbie znamená byť dokonalou bytosťou na dokonalom mieste. Pokiaľ nemáte existenčnú krízu. Alebo nie ste Ken. Barbie a Ken si užívajú bezstarostný život vo farebnom a zdanlivo bezchybnom Barbie Svete. Keď však dostanú príležitosť ísť do skutočného sveta, čoskoro objavia radosti a úskalia života medzi ľuďmi. (Continental film)

Playsirka

Co bych mohl o tomhle filmu říct. No asi všechno kromě toho dobrého. Barbie byla feministická blbost u které lituju, že jsem vůbec na to vzoupil do kina. Doslova jsem  se modlil aby už to skončilo a to miluju B filmy. Po tomhle si musí Margot Robbie a Rayn Gosling zpravit reputaci. Na to že Greta Gerwing režírovala Malé ženy (které nechápu jak mají 77 procent) bude muset doufat aby ji pustili udělat další film? Ale počkat jak ten film vlastě vydělal skoro 1 miliardu dolaru, ááá už vím, všichni se chtěli kouknout na nejhorší film roku. ()

Kalor1

Tak ak komédiu s Robbie, Willom a Rynom je to celkom fajn. Totálne absurdné a uletené. Ak hľadáte logický film toto ani nepozerajte. Dva svety zlepené dokopy porovnané s reálnym svetom patriarchátu je celkom podarený a síce netreba hľadať za týmto filmom žiadnu hlbšiu myšlienku určite pobaví. ()

Adelaine

Vítejte v Barbielandu, v tom nejdokonalejším místě, které si kdo umí představit. Oživlé Barbie panenky se probouzí perfektně upravené, jsou věčně veselé a sebevědomé, tancují, nestárnou, neznají smutek, nedokonalou postavu ani nemoc. Stereotypická Barbie je perfektním ztělesněním této kouzelné země, jenomže když začne myslet na smrt, musí se vydat do Reálného světa zjistit, proč má její majitelka tak černé myšlenky a přesvědčit ji, že být šťastná je přeci tak jednoduché... Pokud nejste v Reálném světě. Nebo pokud nejste Ken. Strhující a nápaditá jízda, která překonáváním hranice mezi originálním a do detailů propracovaným světem Barbielandu (jen si to představte: žádná reálná voda, ledničky vyplněné tapetami, mluva jako vystřižená z hlav dětí) a naším reálným chaosem zde na Zemi dokáže, aby se i ten největší odpůrce ztotožnil s problémy oživlé panenky. Film se nebojí překonat filmovou iluzi, často vás z děje vytrhává popkulturními narážkami na reálný svět a používá humor pěkně přitažený za vlasy; tím vším dosáhne postupného a velmi efektivního smazání rozdílů mezi filmem a realitou. Z Barbielandu se ale nikomu nechce; neskutečně barevný, pestrý, propojený s animací, plný krásných lidí, pastelového designu, veselých tanečních čísel a chytlavých písniček příjemných na poslech, navíc jejich texty přímo doplňují nebo dokonce komunikují s příběhem a postavami samotnými! Může se to zdát pohádkově nádherné, ale tento růžový svět je výstražnou ukázkou extrémů, o kterých si mnohdy v našem světě myslíme, že by byly úžasné... Celkové naladění snímku neustále balancuje nad sebeparodií a snahou vyjádřit svá hluboká poselství; zatímco emotivní momenty dokážou nádherně inspirovat a vtipné situace působí tak šíleně, že se nemůžete přestat smát, tyto dva extrémy pojí dohromady viditelný šev; vtipy se holt někdy nepovedou a některé hlášky mohou mnohé urazit. Pokud se nezafixujete pouze na tyto nepříjemné narážky, s trochou přemýšlení budete osvíceni nadčasovými poselstvími stejně zářivě jako všemi milovanými svítivě žlutými bruslemi; víra v sama sebe, nesmyslnost srovnávání se s ostatními, absence jakéhokoliv kritéria, podle kterého by se lidé měli škatulkovat. Jednoduše se stačí nezatěžovat tím, co bychom 'měli', ale dělat to, co doopravdy chceme. Stačí si užívat života a uvědomit si, že každý předsudek a pravidlo moderní společnosti je ještě větší nesmysl než Barbie Midge. ()

Matrek69

Je to jedna totální feministická blbost.Poukazuje to jenom na opak problémů dnešní doby.Všichni muži jsou tady zobrazováni jak neschopní a hloupý ,ale když se tady objeví žena tak je hned perfektní a inteligentní.Tenhle film si jenom delá s mužů tupce. Kam sme se to jenom dostali...Jediné co zachraňuje tenhle film je hudba kamera. ()

AmoN odpad!

Na to aký ohlas vznikol po premiére tohto filmu, som veľmi sklamaný. Od filmu som neočakával žiadne zázraky, no nečakal som, že to bude až tak zlé. Vôbec som sa nebavil, väčšiu pozornosť som venoval občerstveniu. Na príbehu by sa možno niečo dalo vybudovať, nejaké to silné posolstvo, no režisérke sa to nepodarilo. Film si možno získa pozornosť dvanásťročných detí a slobodných matiek. Ani ten povestný Ryan Gosling tu veľmi nezabodoval. Výhodné peniaze a strata času. (0%) ()

Mart4s

Očekával jsem feministický kousek, rozebírající rozdíly mezi DVĚMA!!!!!!! pohlavími, který jsem skutečně dostal, ale bohužel měl film spoustu nelogičností. Barbie se s nimi sice popasovala obstojně - ,,prostě to tak je a divák se s tím musí smířit" - ale na mě to bylo trochu moc. Co ale oceňuji, tak rozhodně originalitu a celkový zápal všech herců. Jako jednohubka super, ale na prdel si zní rozhodně nesednu. ()

pomeranc1234 odpad!

Popravdě, tohle je nejpitomější film který jsem v poslední době viděla. Je to strašně oblíbený film tak jsem se na to taky podívala. čekala jsem že to bude celkem pitomé, ale furt jsem čekala kdy to začne mít myšlenku a kdy to začne být vtipný.  Ta první scéna už horší být nemohla a začátek byl extrémně trapný a nudný. Samá růžová třpytky plast a afektované chování. Jak se barbie dostala do reálného světa, myslela jsem si, že se to rozjede. Zase nuda a nic vtipného. Druhá půlka filmu je stejně trapná jako začátek. Konec se nějak dal přežít ale to je tak všechno. A v celém filmu je hodně otravných písniček. Jediné co je na tomhle filmu dobré, je písnička What I Was Made For. Jinak tenhle film je kýčovitý růžový cashgrab, který za chvilku nebude nikoho zajímat. ()

teekanee

Ale jo, líbilo se mi to. Většina vtípků podle mě funguje, vizuálně je film velmi zajímavý a Gosling tady přímo exceluje. Jeho závěrečný song je naprostá pecka! Film si poměrně chytře hraje s tématy jako je feminismus, maskulinita, feminimita aniž by někomu vyloženě nadržoval a nebo působil křečovitě. 75% ()

MatyRock

Produkčně kvalitně stylizovaná hříčka, která si tak trochu hraje na komedii s přesahem. Humor je trefný, z něhož úplně nejvíc baví meta narážky. Robbie i Gosling jsou bezchybní. Já jsem však nejvíce ocenil obsazení tří aktérů ze Sex Education. Božan Connor Swindells i s malým prostorem dokazuje, že má neskutečný komediální potenciál. Satiricky reflektující Barbie zajisté trpí, někdy až moc zkratkovitý scénářem, přesto si umím představit, že v následujících letech vyzraje do onoho kultovního filmu a nedivil bych se následnému provázanému MattelVersu. 7/10 ()

BStone

Tento film je obrazem doby. Se slzou v oku vzpomínám na skutečné majstrštyky Warnerů jako např. Pán prstenů nebo Matrix. 10% ()

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování