Barbie: Velké město, velké sny

(TV film)
  • USA Barbie: Big City, Big Dreams

Barbie jede do New Yorku, aby se zúčastnila letního hereckého festivalu. Tam potká jinou Barbie Roberts. Navzdory jejich rychlému spřátelení musejí navzájem bojovat o sólové vystoupení na Times Square. (TV Minimax)

amazonica

Nějak se mi podařilo narazit na tento filma a jako správný barbie fanoušek, jsem si řekla, že to přece musím vidět. A upřímně, celý film jsem čekala na nějakou větší zápletku nebo něco neočekávaného, ale ono to vlastně nepřišlo. Tak jsem si říkala, že hmmm třeba to bude průkopník v jiném směru, ale ani nijak fruity směrem se to nevyvinulo (a to ty dvě barbie mezi sebou měli vcelku cool chemii xd). A ANI ŽÁDNÉ VELKÉ POSLÁNÍ NA KONCI!  No...oproti těm novějším barbie filmům to docela ušlo, technický věci byly fajn, písničky i docela hezký, ale na mou Barbie a 3 mušketýři to prostě ROZHODNĚ nemá. ()

DeJiF

Na začátek bych chtěl jen podotknout, že hvězdičkové hodnocení není myšleno vážně a absolutně nechápu, proč jsem se to tohohle namočil. Tedy to jsem takhle jednou dokoukal dobrý film i UZŘEL JSEM NEVYHNUTELNÉ: DOŠLY MI FILMY, NA KTERÝ BYCH SE KOUKNUL. Já, extrémní filmový nerd a závislák to se ví, nebyl schopen s tímto údělem dále žit. Zoufalý začal jsem se ptát okolí na dobré filmy a když se zdálo vše ztracené i zjevila se pomocná ruka mé kamarádky, která obsadila první místo v ohodnocení tohoto filmu. Inu dal jsem slečně své slovo svaté, že dám tomuto snímku šanci a potom, co jsem s ní viděl asi tři kompilace Barbie filmů na random sestříhaných, jsem si jako každý normální člověk musel říct: "Tak na to se podívám" (to bych nikdy neřekl ale pššššššt). Nyní přichází trochu serióznější část mojí recenze. Film je to tedy vskutku průměrný až téměř podprůměrný, je to klasická animácká šablona: BUM hlavní charaktery, BUM milujou se k SMRTI, BUM pohádaj se, BUM daj se zpátky dohromady, protože záporák a nedorozumění, BUM celý to má samozřejmě hepy ending. Hudba taky nic moc a u každýho vtipu jedna část mě umřela a KDYŽ SE K TOMU JEŠTĚ PŘIDAL TEN CHICHOT  TAK JSEM SE CÍTIL ASI TAKHLE. Zkrátka jsem se nudou uzoufal natolik, že jsem svolil podívat se na tohle... ()

blondboss

Tento snímok sa môže brať aj ako pilot k ďalšiemu Barbie seriálu a v zásade nám pojednáva príbeh priateľstva, ktoré nič nezlomí. Odkaz fajn, ale prevedený typicky klišé v štýle Barbie. Dejová linka založená na najnepravdepodobnejšej udalosti, aká kedy môže nastať, ale pre cieľové publikum to určite zafunguje. 55 % ()

NinadeL

Nová generace Dreamhouse Adventures je tu. Klasická blond Malibu-Barbie se od tohoto filmu dělí o hlavní roli s černoškou Brooklyn-Barbie. Tohle je příběh jejich seznámení v rámci newyorského programu Performing Arts. Nápad sám o sobě není špatný, je hodně vyzrálý oproti klasickým zápletkám seriálu, ale té Barbie/Barbie situaci moc nefandím. Celé tohle nové nadělení pokračuje v seriálech It Takes Two, Life in the City a A touch of Magic a nové filmy toho ušetřeny taky nejsou. ()