Lamp Life

Po událostech čtvrtého Toy Story tráví Woody čas se svou milovanou Pastýřkou, která mu na popud Hihni začne vyprávět o tom, co všechno se událo po tom, co ho ve druhém díle opustila. Pastýřka se svými ovečkami ještě coby součást lampy podnikla dlouhou a vzrušující cestu, během níž poznala spoustu lidí a dostala se do různých koutů světa, než skončila v antikvariátu s panenkou Gábinkou. (Stanislaus)

Stanislaus

Lamp Life milým a humorným způsobem spojuje druhé a čtvrté Toy Story prostřednictvím příběhu Pastýřky, jejích oveček a lampy, k níž dříve patřily. Život jedné hračky dokáže být stejně úžasný a pestrý jako ten lidský. Oproti celovečerním filmům není tento kraťas sice tak hluboký, nicméně jako vtipná jednohubka funguje skvěle. ()

MikeCool

Toy Story kraťas, který se snaží hrát na city, stejně jako při prvním filmovém Toy Story, při "odloučení hraček od pánička". Ve filmu to na city hrát dokázalo. Tenhle kraťas se snaží o to samé, ale marně. Ale nicméně je to příjemný a koukatelný krátký počin. ()

Emo-haunter

Velmi příjemný krátkometrážní snímek o osudu Pastýřky, který velmi vtipným, svěžím a dynamickým tempem, a hlavně jak je u Toy Story zvykem - svou lidskostí a emoční stránkou, ukazuje její příběh do doby, než se opětovně setká s Woodym a starými dobrýmu přáteli! :) Rovněž smekám před moc pěknou animací. Krásná nostalgie, kterou jsem si pustil po dvou letech od posledního dílu. :) K tomu všemu jsem si pustil i malou sérii Krátké příběhy hraček a rovněž Prehistorický a Strašidelný příběh hraček. Moc příjemné zpestření a krásný nostalgický zážitek, který mi vykouzlil několik úsměvů na tváři v těchto podivných časech:) ()

KukulienkaHO

Nadväzuje to priamo na Toy Story 4, na film, ktorý zničil hlavnú ideu celej série. Navyše je tento kraťas celý o živote Pastierky, postavy, ktorá bola hlavnou aktérkou zničenia idey celej série Príbehu hračiek. Napriek tomu som to hneď nezatracoval. Každopádne tento kraťas nám dokopy nemá poriadne čo ponúknuť. Život odkopnutej hračky sme už videli v podobe Jessie. Vtipné - ok, ale emočné vôbec. Čisto len obraz silnej nebojácnej ženskej postavičky, ktorú nikdy nič nerozhodí...👎 ()