Přidejte se k blonďaté ikoně Barbie a jejím úžasným kamarádům a vydejte se s nimi na dobrodružství v zákulisí v tomto animovaném internetovém seriálu. (Netflix)

yugy

Krátké webové epizody ze života populární panenky v jejím snovém plastovém domečku. Neskutečně sebeparodické - celý seriál běží na logice hraček, auta jezdí na obrovskou tužkovou baterii, nová štěňata přicházejí z obchodu v krabici a nikdo netuší, co je to pupík. Dokonalost Barbie(TM) je dohnaná ad absurdum - sama si nepamatuje, kolika povoláními se živila a její šatník má rozlohu menšího státu. Humor pobaví i diváky mimo cílovou skupinu, která jen stěží může chápat narážky na Vesmírnou Odysseu nebo Kmotra. ()

blondboss

Je škoda, že je tu dosť veľa tendenčných hodnotení v štýle, šak Barbie. Tento internetový seriál ma naozaj veľmi príjemne prekvapil, nakoľko som sa vo veľa prípadoch slušne zasmial, ale čo sa mi páčilo, bola tá irónia, ten sebakritický humor, ktorý z tejto seriálovej Barbie doslova sršal. Je pekné vidieť, že tvorcovia si vedia spraviť srandu aj zo svojho výtvoru. Milé. 70 % ()

NinadeL

Life in the Dreamhouse je neskutečně meta záležitost. Ve své době se mi tenhle seriál hodně nelíbil, protože jsem jednoduše neměla zájem prokouknout tu tvrdou ironii hraničící s parodií. Ačkoli je to seriál mini skečů, základní scénáristická formulka je postavená na klasické situační komedii, ve které parta přátel / příbuzných bydlí v jednom domě a glosují banality. Fór je v tom, že nejsme v nějakém ideálním světě, ale v sebeuvědomělé realitě ve které všichni vědí, že jsou z plastu. Je to přepálené, zábavné a pracuje to se všemi těmi triky, které Mattel zdokonalil během let v reklamách. Dokonce i panenky vydané k seriálu mají cartoonové obličeje a všechno je to jedna velká nadsázka. Dokonce to pracuje s podobnými postupy jako WandaVision, například v epizodě, ve které se vrací černobílá kamarádka Midge a je zobrazena jako Stepfordská panička, která Barbie závidí, že je celokloubová. Celovečeráky měly tehdy úroveň a seriál byl meta, byly to dva různé světy. Dnes žijeme v propojeném universu Dreamhouse Adventures, což už není taková sranda. ()