Barbie - Magický delfín

• Česko Barbie Dolphin Magic (viac)

V tomto zábavném podmořském dobrodružství Barbie a její sestry navštíví Kena na jeho letní stáži, kde na korálovém útesu zkoumá delfíny. Při potápění a objevování útesu sestry objeví vzácné, duhově zbarvené delfíny, kteří připlouvají jen jednou za rok. Tento úžasný nález je povzbudí k pátrání, jak ochránit korálový útes a všechen jeho mořský život. Tehdy potkají Islu, tajemnou novou kamarádku, která je také na výpravě za záchranou korálu. To, co se zdá být snadný úkol, se zvrátí v dobrodružství, když vyjde najevo, že Isla je vlastně mořská panna. Ale není čas se radovat, že mají za kamarádku mořskou pannu, protože Isla potřebuje pomoc Barbie a jejích sester i vzácných delfínů, aby zachránila situaci. (TV Minimax)

blondboss

Vylepšené animácie, príjemný look, veľa farieb, ako stvorené pre dievčatá do 10 rokov. Film má jednoducho svoju cieľovku a ako pilot k seriálu funguje vcelku dobre. Tú infantilnosť asi musíme odpustiť, inak ale vcelku milé filmové prekvapenie. 60 % ()

Krnac

6,2/10 - vzhľadom na cieľovú skupinu. Jednotný dej ktorý dokáže pomerne rýchlo zaujať a miestami má aj naozaj dobrú atmosféru, fantasy prvky sú dosť prebrané s predchádzajúcich filmov, hlavný problém je krátka stopáž kvôli ktorej to pôsobí ako kus seriálu (s určitého hľadiska aj je) a potreboval by príbehovú kľučku na pribratie 20 minút. ()

NinadeL

Trvalo to několik let, ale už jsem se v podstatě smířila s tím, že veškeré filmy a seriály Barbie převzalo univerzum Dreamhouse Adventures. Barbie je sama za sebe, důležitá je její rodina, tři malé sestry, Ken nikdy nesmí chybět... Barbie už není ideální hrdinkou pohádkových nebo fantastických filmů, Barbie je naopak hlavou moderní americké rodiny, jako mnoho dalších, které známe ze situačních komedií všeho druhu. Tu a tam prožije cosi zajímavého na cestách, mezi zvířaty, na ostrově, seznámí se s princeznou, navštíví zajímavý kurz. Ale kouzlo už je definitivně pryč. Barbie filmy, které jsou natolik při zemi, že se v nich řeší sociální sítě si moje srdce už získat nemohou. Pro novou generaci jsou zřejmě neškodné, zábavné a dostatečně výchovné, ale vyšší nároky tu nejsou. ()

Felisr

Dcera se bavila. Na to, že je to o Barbie kterou všeobecně moc nemusíme, to ani nebylo nijak uhozený. A to je prosím kompliment :-)) PS: Nejhezčí na celém filmu byl ale stejně ten duhový mušlový náhrdelník... ()