Nikto jej neverí. Nič ju nezastaví.
Jill jedného dňa zistí, že jej sestra bez stopy zmizla. Sériový vrah, ktorý Jill uniesol pred rokom, sa zrejme vrátil a chce sa jej pomstiť. Aby zachránila sestru, Jill musí celkom sama vypátrať únoscu a znova mu čeliť tvárou v tvár.
Pred rokom uniesol Jill záhadný muž a vrhol ju do hlbokej jamy plnej mŕtvol svojich predchádzajúcich obetí. Ako jedinej sa jej podarilo únos prežiť, pretože spoznala páchateľovo tajomstvo. Rok po tragickej udalosti rovnako záhadne zmizne aj jej sestra Molly. Jill je presvedčená, že únosca sa vrátil. Jej sestru zrejme čaká rovnaký osud a do zajtrajšieho dňa môže byť mŕtva. Polícia jej, tak ako predtým, neverí a Jill nezostáva nič iné, len začať pátrať na vlastnú päsť. Podarí sa jej však do dvanástich hodín nájsť vraha a zachrániť sestrin život? (TV JOJ)

jprmusic odpad!

Amanda by měla zůstat u filmů typu Mamma Mia - tohle jí fakt nejde. Ono to teda v tomhle filmu nejde nikomu. Hercům, scénáristovi, režisérovi .... no nikomu. Je to nekoukatelná hovadina. ()

Tominni

Spíše podprůměrnými thriller, kdy hlavní hrdinka se dostane z hluboké díry v lese, ale nikdo jí nevěří, po roce to vypadá, že se situace bude opakovat. Film sice slušně odsýpá, ale to je tak asi vše. Moc mi nesedla hlavní hrdinka a řada hloupůstek ve scénáři. Jsou rozhodně lepší filmy s velmi podobným námětem. ()

DonBraso

Vcelku povedený krimi thiller,kdy místama v tmavých scenériích dokáže režisér hrát na hororou notu,což je i finální část v lese.Důstojná role pro Amandu,kde mohla ukázat jestli utáhne celý film sama,bohužel místama,to fakt zachraňovalo téma a ne samotná herečka.Poslední dobou mě přijde,že co film to je hrozný konec a tady mě to zazdilo moc.V lese to uběhlo moc rychle s vrahem a přitom to mělo být velký finále.Kdo má rád Amandu tak klidně hvězda nahoru,protože si jí užije až až,ale doopravdy mě tam chybělo něco víc,ikdyž napětí a kdo je vrah se doopravdy nedalo jenom tak poznat,ale bohužel zas postav,který by to mohli být taky ne,takže se trochu hrálo,že to prostě se nedozvíme a rejža nám to naservíruje už v zmíněném finále.Určitě na to zkouknutí tenhle snímek stojí. ()

PamelaJJK

Dal bych dvě a půl hvězdy a to nejde. Takže to podle matematických pravidel zaokrouhlím a jsou z toho tím pádem tři hvězdy, které ale neodpovídají... Jako zkouknout se to dá, ale prosviští to kolem vás a nic víc. Není to úplnej propadák. Zavánělo mi to amatérismem a neodbytně se mě zmocňoval pocit, že koukám na thriller pro první stupeň základní školy. Či spíše pokus o thriller. Námět přitom nebyl úplně zlý. Chtělo by to asi větší rozpočet a trošku si s tím filmem pohrát a promakat ho. Aspoň, že se dalo koukat na Amandu Seyfried :-) ()

maniacxl

Amanda Syfilis zmizela(nebo si to aspoň myslela),ale našla se,sláva!Teď zmizela její švica(teda podle Amandy).Máte v tom bordel,co máte z toho,já taky.Náběh na docela slušnej thriller,fakt!Škoda,Amanda v takovým žánru je doslova zmizele ztracená.Není přesvědčivá,spíš budí smích.Scénář místy sjel někam do prdele,a je to škoda.Divák se mohl bavit!Takhle je to zas jen další tuctový americký béčko.Jdu někam zmizet na jedno...55% ()

veverysiak

Takýchto sme už videli, si povie väčšina divákov, ale napriek otrepanému námetu tento film pozdvihli dva faktory - Amanda, ktorej výkony majú stúpajúcu tendenciu a scenáristické zvraty, ktoré vykazujú značnú mieru nepredvídateľnosti, lepšiemu hodnoteniu bránia nerozvinuté a zbytočné herecké party a nezvládnutie vyvrcholenia, takže 65%. ()

Ondrew

Celkom presne nechapem, na co som sa to vlastne dival. Hlavnej hrdinke nikto neveri, a tak beha ako sialena po meste, auta strieda staby spodne pradlo, policii unika v style fantoma a napokon... vlastne takmer omylom, vykona to, o co sa cely cas snazi. Prevedenia filmu je vsak kruto chaoticke, pointa stoji za staru belu a miera napatia je vzhladom na druh snimky nebezpecne nizka. Co chceli autori dokazat skutocne netusim, no jedno viem iste -- u mna nezabodovali. 20%. ()

blekekeke

Já si ten film užíval. Z počátku tápete, kdo by to mohl být. To, že je Molly v díře, je skorem jasná věc, a najednou šup a je pod domem. S koncem filmu napětí stoupá, a že se to napětí dá krájet. Až do posledních chvil netušíte co bude. Nedostatky jsem nevnímal, vcuclo mě to, nakrájelo, vyplivlo zmačkanýho a teď si mám jít jen tak lehnout? ... ()

kikin01

Mě se to teda líbilo. Atmosféra byla dobrá, policajti taky, co by jsme od nich mohli čekat, že? Velký kukadla Amandy Seyfried mě přibyli k obrazovce, a s napětím jsem čekal co bude dál. Lepší tři. ()

bezprezdivky

Scénáristická i (ne)herecká mizérie. Náhodné posuny v pátrání - např. hlavní hrdinka najde podezřelé auto podle znaku zámečnické společnosti a jde rovnou do té správné - takže zřejmě v celém Portlandu je jenom jedna zámečnická služba, co má dodávky. Dále blondýna najde majitele podezřelého auta tak, že na ulici zastaví náhodného kolemjdoucího a ten mu řekne, že je jednoho chlápka co bydlí na Národní 30 (k čemuž připojí komentář "moje holka říká že má divný voči"). ()

MiniRecenze

Máme tady další thriller se špetkou dramatu,to znamená že naší hlavní hrdince nikdo nevěří ani policie, kamarádi o únosu její sestry. Magorem ,který v minulosti unesl i ji.Opět se nám předhazuje obehrané "klišé".Na druhou stranu musím říct,že hrdinka svoji roli zvládla a získá si Vaše sympatie.Nečekejte žádné monstrozní výbuchy a efekty,tady produkce "improvizovala" a vytvořila alespoň to základní napětí,které Vás donutí film dokoukat do konce.Tedy jedná se o oddechový thriller,který Vám pomůže se 94 minu zabavit. ()

Devilskitten

Jednoduše nezajímavé...chvíli jsem filmu věnovala pozornost, ale jak film pokračoval, tak jsem se čím dál tím víc nudila, přitom by to mělo být správně naopak. Neřadila bych ho k úplným propadákům, ale žádný zázrak to vážně není. ()

Saxos

Skoro až do konce nevíte jestli je hlavní hrdinka opravdu cvok a vše si vymyslela, nebo je vše pravda a všichni kolem jsou trubky. Závěr vše zničí a spadne do klasiky béčkových krimi. ()

Lucibuska

Čekala jsem od tohoto filmu asi moc, protože mě to velmi zklamalo. Pořád jsem čekala nějaké zajímavé rozuuzlení, ale dopadlo to hrozně mdle, bez překvapení. Celý děj mě nudil, film nedoporučuji. ()