Megažralok versus crocosaurus

• Česko Megažralok vs. crocosaurus (viac)
všetky plagáty

Poté, co se utkal Mega žralok s Obří chobotnicí a oba se potopili do hlubin, si všichni mysleli, že obě dvě monstra zahynula. Mega žralok však znovu na hladinu vyplul a znovu začal zabíjet a ničit. Do cesty se mu však připlete pradávný Crocosaurus, který má však jednu "výhodu" - je to totiž suchozemský tvor. A tito dva vyrovnaní soupeři proti sobě válčí a zanechávají za sebou hotovou spoušť. A je jen na lidech, aby rozhodli, který z dvojice vyhraje.... (StrYke)

MakinaB odpad!

Tak, jednička se ještě dala dokoukat, ale tohle .....probohaaaa. Tohle je děsivý a to jsem teprve zkoukla prvních 20 minut. Aspoň, že ty herecké výkony už nejsou tak děsně trapné. To jsem fakt tak blbá, že jsem se podívala i na tento druhý díl??? Asi jsem sadomasochista se zálibou v sebepoškozování, jináč to není možné... Jen se modlím, aby náš žralok už nemohl s ničím bojovat ..... i když ....takový mega pavouk, mega had, mega pták ......ty by možná náš megažralok ještě zvládl, ale v posledním díle nastoupí mega blbost a proti té už by neměl šanci ()

tuberatanka

Asi vtipnejšie než bežný americký sitkom. Tak neuveriteľne zle nafilmované, až sa nemožno prestať smiať. Žralok ktorý je pod vodou dvojnásobne väčší než na súši a jeho ostreľovanie atómovými bombami nenechá nikoho chladného. Roztomilo na kolene urobené triky a výprava umocňujú celkový dojem. ()

Sanr odpad!

WTF? tohle aby vyšlo do TV a přitom "novější výroby" , jde vidět, že lidská hloupost byla je a bude. Tento film měl rozpočet asi jen za elektřinu při hraní si na pc, zrušit a hlavně nepouštět do televize. ()

nudlis

Včera jsem to viděl v bedně. To snad produkční společnost musí platit tý televizi, aby to uvedla. Je to šílenost, jestli tohle někdo myslel vážně, je fakt nemocnej. Na druhou stranu jsem se u toho docela nasmál - jak výkonům herců, tak efektům. Asi se takhle perou prachy, protože fakt nevím, jaky by na takovejhle film mohl někdo dát miliony dobrovolně. ()

-krusty-

EHF: Naprosto neuvěřitelný film! Tohle je něco, co balancuje na velice tenké hranici mezi debilitou a totálním kultem! Buď před podobnou filmovou projekcí padněte na kolena a přiznejte, že ASYLUM je Váš jediný pán a vládce...nebo se na podobné filmy do svojí smrti smrťoucí už ani očkem nepodívejte! :-) Já nevím...jsem v koncích, protože nevím jakým okem na CROCOSAURa nahlížet. Je to něco tak slabého a hloupého, že si nejsem jist, zda přesně takové zdání nechtěli tvůrci vytvořit...a přitom se jedná o komplikovanou psycho-sondu do nitra pohlavárů US ARMY s přesahem k ekologii atd. Herecké výkony vlastně neexistují. Zvláště černošský voják a jeho kulatá klec na odpuzování přerostlých zvířat... Dialogy jsou hodně husté: doporučuji scénu, kdy atomová elektrárna dostane povel k vytvoření obloukového výboje....to je oscarová záležitost :-) Opakující se scény (prchající lidé a útok stíhaček). PC efekty jsou přesně takové, jaké si myslíte, že jsou :-) Skákající žralok, potvory kousající se navzájem do ocasů...ne, už to vím. Je to MEGA-KULT! Kam se hrabe Uwe Boll nebo Troma......KULT!! :-) ()

Luciene odpad!

Když si pomyslím, že jsem původně chtěla jít spát!! Málem jsem přišla o tento poklad, to bych si v životě nikdy neodpustila! V tomto filmu je úplně všechno - obloukový výboj, hydrosonické koule, pouťový mechanický žralok na klíček, který mlsá ponorky a obří krokodýl kladoucí super vejce - když k němu přiložíte ucho, slyšíte malému krokoušovi tlouci srdce. Nebo počkat, on ta vejce vlastně klade žralok!!!! Anything can happen... a pozor, bonus! Existuje i film Megažralok vs. obří chobotnice - tady navíc hraji i Lorenzo Lamas a má culík!!!! ()

Martin-87

Tak sem se těšil, že se pobavim u nějakýho béčka, a už název mi řekl že se nudit nebudu. Ono to totiž není béčko, ale rovnou zetko. O nehercích, tricích, scénáři, ap. se vyjadřovat radši nebudu, to už udělali za mě jiní. Mě spíš v hlavě utkvěly pecky jako žralok letící s torpédem v hubě vzduchem, dvojitý mrsknutí ocasem do lodi v saltě s pěti vruty a následné potopení lodi, a úžasným proslovem kapitána ponorky. "Tenhle doutník je nejdražší na světě. A já bych si ho rád vykouřil. Můžu si ho vykouřit ?" Prostě alespoň za to ta 1* :) Jo, a proboha vás prosím, nehledejte stránky studia Asylum a nepouštějte si trailery....... ()

Blade87 odpad!

Já sice nejsem přírodovědec, nebo něco takového ale nejsem si vědom, že by kdy uměl žralok vyskakovat z vody jako delfín. To samé platí o tom obřím krokodýlovi. Krokodýl je plaz, takže nechápu, jak je možné, že chodil. NO dobře, je to film, beru to s rezervou. Za co dávám filmu 0% jsou hrozné herecké výkony ( a to nejsem zase takový znalec ), stupidní dialogy a hlavně vizuální efekty. Film je z roku 2010, takže jsem očekával trochu lepší efekty a né jako kdyby byl z roku 1985, kdy na to opravdu neměli techniku jako dnes. ()

matryagy odpad!

Když jsem žila v Kanadě hrála jsem s bratrem po internetu hru-trumfovali jsme se, kdo najde a celý zhlédne co nejhorší film.Ve filmotéce Asylum jsem našla studnici výherních filmů a navíc jsem se výborně pobavila (i když jsem se asi měla bát).Navíc mě to utvrdilo v tom,že ač jsem absolutně spotřební uživatel počítače a umím používat jen základní úrovně programů-mohla bych se uchytit jako hlavní trikař v Asylum.. ()