Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiálny text distribútora)

Kolikokoli odpad!

Nova neumí dělat pořádnou show. Show totiž nemá být o neustálém hluku, opakování toho, jak jsou "originální" a už vůbec nemá být show s Marešem v čele. Show má být zábavná, má mít spád a člověka zaujmout. Pozlátkem mě ale Nova neošálí. Jen kopírují a tak se ztrapňují... ()

WolfR odpad!

Tohle je tak trapná show až to bolí! V porotě sedí idioti, o zábavu se pokoušejí naprosto nezábavní soutěžící a celé to moderuje okoukaný šašek. To vše a mnohem víc v produkci TV Nova! Odpad! ()

KajusaK

Víc nedám, už jen porota mi vůbec ale vůbec neseděla, soutěžící byli jakštakš ucházející , ale to je tak vše. Klasická česká blbinka. ()

Noviik odpad!

Rozhodl jsem se tedy také hodnotit a nepatřím k těm, kteří dávají toto hodnocení ze zásady. Pokoušel jsem se dívat stejně jako na ČSHS, kde jsem to dokonce dokoukal do konce. Tady je však použito až moc kýče a trapnosti v jednom. Úvod byl právě ten kýč a přehnané "moderování" Mareše je ta trapnost. Porota ve složení pan Okoukaný, slečna moderátorka, paní nevímcovlastnějezačnejspíšmodelkaconemáužcoukazovatapotřebujepeníze a pan režisér, který se sem prostě moc nehodí. Navíc ta přehnaná snaha o to být lepší než Prima... ()

sir-dave odpad!

Nova selhala, kopíruje úspěšnější pořad. Mareš jako moderátor není špatný ale poměrně ohraný. Několik Superstar, Big Brother, X Factor a další., neškodilo obměnit. Na Trošku v porotě jsem si taky nezvykl.. Dávám přednost lépe zvládnutému formátu a toho okolo na Primě. ()

drexik odpad!

Mareš na stý způsob a pořád stejný, to opravdu nemůžete sehnat nikoho jiného? Další ze série pompézních nováckých průserů, a nepodařených pokusů o kontr primě, ale prostě jsou mezi námi lidi, kteří se nepoučí nikdy. ()

st.verka odpad!

Kdy už na N@vě pochopí, že na tuhle trapnou moderátorskou sestavu už nikdo není zvědavý. A čím to, že jim Prima vytřela zrak? Někdo by se tam měl nad tím zamyslet a nedělat z nás hlupáky, kteří spolknou všechno, co jim obrazovka nabídne. Tuhle soutěž projeli na celé čáře. Zkrátka další trapný X faktor. ()

M-arta odpad!

Nejpříjemnější na celé věci je vědět o té svobodě: chce-li si někdo veřejně zaexhibovat, provětrat mezery ve zdravém sebehodnocení či se až ztrapnit, má možnost. Nechce-li se na to někdo dívat, nemusí... ()

SG_ever

Relativně zábavná show, jejíž největší síla tkví v samotných soutěžících, které se rozhodla NOVA upřednostnit před tím ostatním. Místy to sklouzne k nesmírné tuposti a patosu, Alena Šeredová je neustále mimo mísu (a upřímně, ani tím vzhledem už to nezachrání), Miro se zmírnil a skvěle se doplňují z Banášovou a Troška je překvapivě snesitelný. Leoš, byť ohraný, je furt Leoš a dokáže pobavit a překvapit. Celkově vzato se na soutěž vyplatí dívat jen kvůli zajímavým talentům a občasným vtipným hláškám, celkově však lepší na Novu přepínat jen o reklamě. Kdyby na to koukal jako nedělní "hlavní program" asi bych hodnotil ještě níž, jako doplnění je to ucházející. (50%) ()

LiborGondek

Zoufalá snaha TV Nova ukořistit pro sebe také pár eSeMeSek, ale v boji s Česko Slovensko Má Talent, tou původní show z Velké Británie, tenhle paskvil nikdy uspět ani nemohl. Nicméně lidé tam byli také velmi nadaní a proto, za jejich výkony, alespoň jedna hvězda. ()

tnp101 odpad!

Nova je (ehm) nečekaně naprosto trapná. Milionkrát viděný Mareš, trapná porota a stovky dalších klišé ... zkrátka klasika. Ale ZAPA teda zabila všechno. Ta zcela změnila můj postoj k vnímání trpanosti. Jestli to takto půjde dál, netroufám si představovat, co bude Nova svým divákům servírovat za nějakých 10 let. Kvalita rychle padá a trapnost strmě stoupá. ()

Zdeňka odpad!

Přiznávám se viděla jsem dohromady asi tak 15 minut - déle se to nedá vydržet! Ale připadá mi to, že se tu někomu povedlo udělat z výborné svíčkové pěkně hnusnou koprovku!!! ()