Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiálny text distribútora)

Realmond

Show kterou Nova umí udělat, někteří přijdou ukázat talent a jiný se přijdou ztrapnit, ve směs zajímavá podíváná, ale i fraška. ()

m4xp4yn3 odpad!

Hnůj. Respektive směs hnoje, Leoše Mareše, chrchlání, tanečních pokusů, hoven a trošky Zdeňka. Sponzorem pořadu je Lidl. ()

FireTight odpad!

Tak tenhle televizní duel vyhrála (zaslouženě) TV Prima, Talentmania mi vydržela do chvíle, kdy nějaká osmiletá holčička zpívala nějakou písničku, které se všichni smáli a já jen zíral na televizi a snažil se pochopit, co je na tom tak "cool", že si to zaslouží postoupit. Ultratrapnej Mareš se svýma ultratrapnejma "vtipama" (např. parodie na Havla v roce 1989), ultratrapná "liveshow", snad jen ten Habera a Banášová to pár větama trošku zachraňují... Ale jak říkám, během pěti minut byl pro mne tenhle souboj rozhodnut a rád bych odpověděl Marešovi na jeho "vtípek", když přijela porotkyně Adéla: ano, je to my (vy) vs oni, jenže oni jsou kvalitou někde o hodně dál... ()

kwaicheng odpad!

Co k tomu říct? Při sledování prvního dílu téhle "šou" jsem se chtě nechtě klepal vzteky. Nechápu, proč se v současnosti musí cokoliv dělat buď podle nařízení ignorantů z EU nebo podle emerického mustru - viz Talentmania. Poté co si protřete oči od slin, kterými vás bohatě obdaroval uřvaný moderátor dementními frázemi "Chcete to vidět? Neslyším vás! Jóóóóóóóó! Víc nahlas!" se (ne)musíte prokousat nekonečným kolotočem dalších blbejch keců, neustálech opakujících se znělek až se po tři čtvrtě hodině ujišťování, že jde o největší, nejlepší a kdovícovšechnonej šou můžete konečně oblažit pohledem na talentovanou malou holčičku, která ječivě blemcá naprosto nevtipnou říkanku, které se v publiku všichni chlámají jak zdrogovaní, přestože to vůbec, ale vůbec není vtipné a holčička se představuje spíš jako uřvaný fracek nežli jako jakýsi talent. A tak se ptám, kdo má tohle zapotřebí? Kdo má zapotřebí nechat si vymývat mozek takovýmahle análismama, ztrácet u nich svůj drahocený čas? Proč proboha nám nikde nenabídnou opravdu kvalitní, inteligentní sledovatelnou zábavu nejlépe v duchu české kultury s českým humorem, který je nám nejbližší? Proč nám místo toho předkládají takovéto hovadiny? Nedívejte se na tento pořad, je určen pouze pro slabomyslné diváky s IQ pod 60. Ukažme, že se obejdeme bez hovadin a ještě k tomu nečeských. Nápad ukazovat talentované lidi, kteří něco dovedou je perfektní, ale prosil bych to kultivovaně a počesku! S tímhle běžte do řiti. p.s jsem zvědavý, zda sem někdo napíše komentář jako že "tenhle pořad má konečně koule!" S tímhle amerikanismem běž případný potencionální pisateli taktéž do řiti. ()

haWranka odpad!

Nebudu hodnotit po dvou dílech. Musím ale říct, že Prima je zatím mnohem mnohem mnooohem lepší. Za to můžou především moderátoři a pak porota. Zdeněk Troška mi leze na nervy jako režisér i jako člověk a taky mi z něj vyloženě naskakuje kopřivka. Pavol Habera u mě končí Reklamou na ticho, to je jediná věc, při který mi neni protivnej (už v Superstar mi lezl krkem). Adela B. je vcelku v pohodě a vedle Aleny Š. vypadá navíc ještě nadprůměrně inteligentně. No, a Leoš je prostě Leoš - co má pořád vymejšlet novýho... Jestli se v tomhle pořadu neobjeví nějaký číslo, který mě absolutně uchvátí, tak to asi hodím do odpadu (kam to s největší pravděpodobností patří). --- Ano, patří to do odpadu... ()

tančísvlky odpad!

Hrozná katastrofa , už výber poroty tomu nasvedčoval . Diváci ako cvičené opice , celé je to veľký pruser . Prima/Joj je o poschodie vyššie v tomto dvojboji o diváka ...Nova už nemá vôbec čo ponúknuť... Tento program nezachráni ani inak vždy dobrý režisér Peter Nunez. ()

mudvayner odpad!

> Nápad: Fremantle nabízel soutěž "Got Talent" televizi Nova několik let. Ta ovšem byla se svými variacemi Superstar spokojená. Tak se příležitosti chopila Prima. A reakce Novy? Uděláme si svou kopii, budeme ji vysílat ve stejný čas jako Prima originál a pojistíme to tím, že ji do večerního programu nasadíme ještě do dalších 4 dnů. Originalita? Nulová. Připomíná vám to taky něco? Vyvolení vs. Big Brother? Správně. > Moderátor: Nevím jak přesně to má být s Marešovou partnerkou k moderování. zaregistroval jsem nějaké podivné a podvržené hlasování na stránkách novy. Dělají z nás debila. Opět. Mareš už je vyčerpaný nějakou tu dobu a nemá co nového nabídnout. Je dalece za zenitem a bez Adély je naprosto ztracen. Hloupé vtipy, kterým se směje jen on sám, trapnost, marnost. > Porota: No tohle je tragédie. Troška, který poslední dobrý film natočil před dvaceti lety a jehož úsudek kvality a zábavnosti vystupujících nemůže brát nikdo vážně (stačí si vzpomenout na Kameňáky, které se zde na čsfd z černých procent ...už nikdy nevyhrabou), má hodnotit na úrovni? Habera. Tomu to snad už nikdo po ČS Superstar nemůže žrát. Nemá co víc nabídnout, chce hrát zlýho hocha ale nevěřím mu ani prd. Banášová je na Slovensku jistě velmi populární, v Superstar Mareše krásně zašlapávala a zastiňovala. Byla i v porotě Slovesno má talent. Ale český divák ji má zafixovanou v trochu jiném světle. No a Šeredová... to je tak hloupá ženská, to už tam mohli dát Agátu a ušetřit za letenku z Itálie. > Prostředí & celkový vizuální dojem : Tohle má být co? vypadá to jak studio, kde se točil vysoce kvalitní pořad "Natočto" s Péťou Rychlým. Naprosto nevkusné, kýčovité, vtíravé a ještě jednou nevkusné, přeplácané a ošklivé. Jak se proslých...á, diváci měli dobře zaplaceno, aby se vtipům Mareše a poroty smáli, ale i přesto působí prkenně a nepřirozeně. Používaná hudba, jako třeba titulní píseň... co to má být? Výplod nějakého talentu? FUJ. > Resumé: Naprosto zoufalá napodobenina, převratně nevkusná, hnusná a idiotská. Vám z toho není špatně? Vám se to líbí? V tom případě jste cílovou skupinou TV Nova, která pro vás servíruje neméně kvalitní Ulice, Ordinace, Pojišťovny, Ptáka Loskutáka a jiné ohavnosti. Hanba vám :/ A dobře vám tak, obraze národa!! ()

cyright

S velikou škodolibostí si budu užívat mediální propadák této křečovité teatrální estrády, která tak krásným způsobem vystihuje veškerý talent a um, kterým naše lidová tv nova disponuje. Nejvíce mě dojímá, jak mi komentátor neustále našeptává, jaké ohromně silné emoce jsem to právě měl díky tomu úplně vyžilému vystoupení prožívat. A jak nám pořád opakuje, jak je ta show bezprostřední, originální a nadupaná vším - talentem, emocemi, skvělou zábavou a úžasnou atmosférou - když tam očividně právě tohle vše chybí. A čím víc to tam chybí, tím víc nám tvrdí, že to tam je, jak kdyby byl divák úplně slepý a blbý. No minimálně ti z ČSFD nejsou. Díla jako je toto mě učí nekonečnému budhistickému soucitu s každou ubohou bytostí, která tuto hrůzu shledává byť i jen vzdáleně zábavnou. ;-) ()

Karp

No tak zázraky asi nikdo nečekal, nebo ano? Potíž je v samotném formátu, který mnohým zkrátka nevyhovuje. Otázkou tedy zůstává, co vlastně hodnotit, zda pořad jako takový a nebo jeho realizaci? Za formát dávám tři vězdičky za provedení jednu strhávám. Výsledná za dvě... ()

Withree

Tak tohle Vítek Pokorný trošku nedal. ČSMT je o několik tříd výš. Po finálových kolech zvyšuji na 2 hvězdy, ty to aspoň trochu zachránili. ()