Martin_W

Kvalita se pozná.. Přes mé nadávky, než začali obě show ještě dávat, se mi ČSMT začalo líbit.. Moderátoři jsou v pohodě, porota výborná (Hlavně pan Kraus ;-) a moderátoři odvádějí taky dobrou práci. Nova se může jít zakopat. 71% ()

Yardie

Mě se todle líbí. Oproti trapnosti na Nově je to úplné nebe. Dobrá atmosféra, šikovní soutěžící ( i nešikovní), dobří moderátoři i porota. Celkově velice dobré zpracování, atmosféra, nálada a vtip. Nejsem nějakým šíleným vyznavačem reality show a podobných soutěží, ale todle mě fakt baví a rád se koukám. Výborně uděláno! Howgh! ()

chim.chim

Nehezký produkt televizní komerce. Plus mají maximálně moderátoři, Jan Kraus a fakt, že oproti tomu paskvilu na Nově tento pořad ještě udržuje jakousi formátovou úroveň. ()

Oyer

Asi bych na to nekoukal vůbec, kdyby tam nestartovali moji dobří kamarádi z party Brejkdens bradrs. Postupně, jak jsme začali jezdit na představení jsme se potkávali s dalšími učinkujícími a nakonec jsem si na to zvykl... Musím říci, že někteří mě chytli u srdce. Taneční skupiny The Pastels a Mighty Shake zastávka, parodický kouzelník Richard Nedvěd...V porotě Kraus, Slávik taky dobří :-) V soutěži, která před pár hodinami skončila se mezi nejlepší tři dostal právě parodický výborný kouzelník Richard Nedvěd, operní zpěvák pan Zázrivý a kulturištičtí gymnasté Dae Man. Posledně jmenovaní tuto soutěž vyhráli. ()

Deywid

Príjemné prekvapenie....oveľa lepšie ako konkurenčná Talentamánia - lepší porotcovia, zaujímavejší súťažiaci a hlavne oveľa lepší moderátori... ()

Camulator

Kultivované, nenucené, bez pozlátka. Dvojka Prachař/Rausch docela uměli, cožpak až se časem pořádně sehrajou. Jediné co mi vadí je Bílá, podle mě se celkem dost opičila po Amandě Holden a její vřískání tomu taky moc nepomáhalo. ()

TheGunner

Já jsem zatím poměrně spokojen, Jan Kraus a Jaro Slávik jsou skvělí a dodávají téhle soutěži kvalitu, škoda jenom té Bílé. No a soutěžící zatím jak kteří, ale je fakt, že už teď po dvou epizodách se mi někteří vryli hodně do paměti. Uvidíme, jak to půjde dál. ()

Ba-jo

Běžně se neuvolňuji ke komentování pořadů jako je tento, ALE.... ve srovnání s tou hrůzostrašnou podívanou na TV Nova mi to nedá... pokud se chceme vydat cestou podobné "TV show" tak prosím touto, profesionálně zvládnuté...tak jak originál z Británie..nic víc, nic míň... ()

Maryinka

Je to čím dál víc trapné a talent jsem tam zatím snad ani neviděla. To už si radši zapnu i tu pitomou SuperStar, která alespoň nenudí. ()

(Z)denny

Při sledování tohoto pořadu mě napadlo, proč se takový kvalitní výběr nedělá každé čtyři roky, kdy volíme své zástupce do senátu, parlamentu, do vedení krajů a měst.. I když je to asi vlastně jedno. Výherce této reality show se dostane do Las Vegasu a tam za tvrdou krupicu bude dělat šaška, kdežto naši "volení šašci" si přijdou ještě pěknější lováče a můžou u toho zůstat v naší krásné domovině. Nevěříte? Věřte! Zkuste si někdy pustit na ČT2 záznam znašeho Parlamentu. Nebo raději ani ne.. ()

KOZEL84

Ne,nemá!A hlavně ho nemá pan Simon Cowell,jehož třetí variace na to samé,mě nutí žasnout nad jeho originální a vytříbenou myslí (nehledě na to,že ten nápad ani náhodou není jeho!!!).Chcete porotce kata?Pust'te mě tam a já vám ukážu hardcore,jaký ste ještě neviděli!Hnus! ()

Aluminium

Tento druh tv-shows naozaj nemusím, ale čo je výnimočné na tejto je asi porota. Lucie Bíla je úžasná a Jaro Slávik naozaj hľadá talent, je správne drsný, vie pochváliť, ale aj povedať svoj názor bez ososbných invektív. Kraus v prvom momente akokeby nezapadal, ale to je naozaj iba prvý moment. Perfektne vyvážená porota, neopozeraní moderátori, aj keď Pyco je u nás známy a ozajstné talenty. ()