Detektivové Christopher Danson a P. K. Highsmith (Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson) jsou těmi nejdrsnějšími a nejoblíbenějšími poldy široko daleko. Nepotřebují tetování – to druzí si nechávají na tělo vytetovat jejich podobizny. O dva stoly vedle a o jednu řadu dál sedí detektivové Allen Gamble (Will Ferrell) a Terry Hoitz (Mark Wahlberg). Vídáte je v pozadí fotografií Dansona a Highsmitha, rozostřené a se zavřenýma očima. Nejsou to hrdinové – jsou to „benga v záloze“. Ale na každého policistu se někdy usměje štěstí a Gamble a Hoitz brzy narazí na zdánlivě nevinný případ, o který nikdo z ostatních detektivů nestojí, ze kterého by se mohl vyklubat největší zločin, jaký město zažilo. Jde o příležitost, jaká se naskytne jednou za život, ale mají na to, aby se jí chopili? (oficiálny text distribútora)

lmc

Další zklamání se koná... tragicky zrežírovaná nevtipná záležitost, které dávám jednu hvězdičku jen proto, že jsem to byl schopen dokoukat do konce ()

Blazis34

Typ této akční komedie je už všeobecně známý a docela dost ohraný. Přesto je tam pár pěkných momentů i k pousmání. Dva poldové k zasmání nakonec vyřeší závažný případ a stanou se hrdinové. Líbil se mi nápad s Will Ferrellem, který se líbil každé ženské a Hoitz (Mark Wahlberg) se jen divil jako každý u obrazovek. Docela vtipné a ještě chválím hvězdné obsazení. Na takovou Evu Mendes by se dalo dívat pořád. Celkově nezklame, nepřekvapí, u mě průměr - 60% tři hvězdy. ()

Saljack

Bezvadně jsem bavil, sice je to kravina ale když Ferrell vypráví o svém malém podniku na výšce tak mě dostává do kolen. Navíc po dlouhé době mi to u Ferrella nepřišlo až tak přehnané, prostě dobrá komedie s originálními vtipy. ()

Honziik17

No na tenhle film jsem se tesil jen kvuli The Rocka a podle ukazek to vypadalo, ze aspon sem tam se objevi na scene. Objevil se jen na zacatku a to me zklamalo. Bez neho to neni ono a tim padem je to pro me prumer. ()

pivomamrad

Komedie, která nikterak nevybočuje z průměru, na to že tam hraje Will Ferrell jsem čekal o dost větší nářez. Ke konci už mně film začínal i nudit, kdyby byla zvolena 90 minutová stopáž, asi by to dopadlo lépe. Musím ale uznat, že na jeden moment dlouho nezapomenu, to jsem fakt řval smíchy:-) ()

haribo11 odpad!

trapárna... bože, taková trapárna.. Připadám si podvedená a ještě ke všemu nechápu jak někdo za takový prachy může natočit takovou hovadinu.. a to, že Rock a Jackson ve filmu působěj 5 minut je podle mě prostě a jednoduše podraz.. ()

megajalec

The Other Guys zanechali vo mne dobrý dojem. Dvaja policajti, ktorých nikto ako policajtov neberie, riešia prípad svojho života. Spomínaný prípad je pre diváka náročný na pochopenie a toto je hlavné negatívum filmu pre mňa. Ale, ešteže tvorcom nejde oň, ale o to pozadie, ktoré sa tým dostáva do popredia (krásna veta, však? :). Množstvo fórikov (TLC, Ferrelove ex...), vyniká najmä pre mňa v tomto skvelý Will Ferrell, na ktorom som sa musel smiať takmer v každej druhej vete. Ľahko nadpriemerná akčná komédia ()

jack_scott

Film ala Bláznivá střela...nikdy jsem je moc nemusel...ale co. Začátek je tak přehnanej, že by si to bývalo zasloužilo celej film, škoda, že to pak pokračuje víc přízemním humorem...Obsazení je fajn, taky se patřičně činí, ale film je takovej....ne moc vtipnej,asi nejvic ho vystihuje závěrečná scéna po titulkách. Jednorázová oddechovka za ** a 40%. ()

BradleyT

U techto filmu jde jedine o zabavu, nikoliv o pribeh nebo snad realitu a pokud se povede ten humor, neni oo resit a tady se to povedlo. Dlouho uz jsem se takhle nepobavil, smal jsem se od zactku do konce.. takze je to jasne, pro me 5* ()

IZFNP

Jeden z mála filmov, ktoré som ani nebola schopná dopozerať. Možno za to môžu priveľké očakávania, ale toto išlo kompletne mimo mňa. ()

Mr.Keli

Po shlédnutí filmu a následném naskočení titulku jsem si v duchu říkal: o čem to vlastně bylo a kde byl sakra ten humor? pro mne jasné zklamání přes zábavnou stránku, konče "tu" příběhovou. Asi jsem čekal mnohem více od takového hereckého tandemu. Pár dobrých vtipů a plno těch trapných, to je špatná bilance. 30% ()

maldoror16

Ne, ne a ne... tak tohle je neskutečně nezáživná, tupá a nevtipná komedie (+akčňák bez jakéhokoliv náznaku akce) s přiblbým dějem, stupidními postavami a ještě daleko stupidnějšími dialogy (na milost beru jen Michaela Keatona, jak výkon tak jakžtakž i tu postavu... a Evu Mendes, ale tu jen za to, jak vypadá:))... totální ztráta času a film za trest. 10% ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze

06.11.2014

Mark Wahlberg (Transformers: Zánik) a Will Ferrell (Volte mě!) se před čtyřmi lety sešli v akční komedii Benga v záloze. Jejich stomilionové párování sice nevydělalo dost na pokračování, rozhodně ale… (viac)

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

07.10.2009

Momentálně natáčí akční krimikomedii Other Guys po boku Willa Ferrella, pak se přesune do temnějších (a citelně chladnějších) vod. Zahraje si totiž v remaku loňského islandského zázraku režiséra… (viac)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (viac)