Detektivové Christopher Danson a P. K. Highsmith (Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson) jsou těmi nejdrsnějšími a nejoblíbenějšími poldy široko daleko. Nepotřebují tetování – to druzí si nechávají na tělo vytetovat jejich podobizny. O dva stoly vedle a o jednu řadu dál sedí detektivové Allen Gamble (Will Ferrell) a Terry Hoitz (Mark Wahlberg). Vídáte je v pozadí fotografií Dansona a Highsmitha, rozostřené a se zavřenýma očima. Nejsou to hrdinové – jsou to „benga v záloze“. Ale na každého policistu se někdy usměje štěstí a Gamble a Hoitz brzy narazí na zdánlivě nevinný případ, o který nikdo z ostatních detektivů nestojí, ze kterého by se mohl vyklubat největší zločin, jaký město zažilo. Jde o příležitost, jaká se naskytne jednou za život, ale mají na to, aby se jí chopili? (oficiálny text distribútora)

george82

Na tomto filmu mě nic extra nezaujalo. Will Ferrell má rozhodně na víc a je to trochu škoda, protože výběr dvojice Ferrell - Wahlberg se mi jevil dokonale. Na to jaké to mělo obsazení jsem opravdu čekal více. 50%. ()

driftm

Mě se líbilo vše.Samozřejmě asi nejvíc ta počáteční akce.Ale líbílo se mi i to ostatní.Kde ses naučil řídit-V GTA.Nebo na začátku jak jeli na místo kde ležela mrtvola a koks.A oni bezhlavě do toho najeli atd...to bych mohl ten film celej popsat,Stručně dám 5* ()

Larry12

Je to sračka. To můžu říct o tomhle filmu. Z výborných herců jako např. Samuel L. Jackson a s dobrým nápadem, šlo podle mě vyždímat mnohem víc zábavy. Bohužel to se nepovedlo a film spadl do hlubin průměru. ()

migele

Dobré vtipy, občas nuda, člověk se často ztrácí v souvislostech. Strašně se mi líbí jak Hoitz(Mark Wahlberg) pořád řve :-D a nechápe věci kolem sebe :-D, asi bych se choval stejně.Jinak docela nuda a nějak jsem to sám nechápal. Nejspíš to byl účel.. 3,5*. ()

unrocker

Musím u této komedie opravdu uznat že je to po dlouhé době docela dobrá podívaná. Akční scény jsou nadupané, vtipy jsou docela propracované a opravdu se člověk docela dobře baví. Chybí tomu trochu líp hereckých výkonů, ale každopádně docela dobrý film. ()

MDesign

Veľkolepý začiatok, ale po ňom to už ide dolu vodou. Trápne vtipné, väčšina humoru vykradnutá z, už aj tak dosť prefláknutých, starších komédií. ()

Uberlord

1h, 52 minut promrhaného času. Už jsem si myslel, že to ani nedokoukám... Úvod s Dwaynem a Samuelem je pecka, kéž by se film odehrál celý ve stejném duchu, Ale nuda co příjde potom... no díky bohu za Marka Wahlberga... jinak bych to po 10 minutách vypl. ()

dragosta

První film, ve kterém mi Will Ferrell nevadil a ničím mě nerozčiloval...Sice jsem čekala trochu jinou zábavu, ale nakonec jsem se i tak dost nasmála..Především Mark Wahlberg v roli Terryho excelovat (na jeho baletní piruetu jen tak nezapomenu..=oD) a musím říct, že jeho přístup "naučil jsem se xyz, abych si z toho pak mohl utahovat" mě opravdu dostal..=o)) V podstatě je to povedená parodie na akční filmy, která si zaslouží lepší hodnocení..ode mě 4*. ()

J.Cobra

Ze začátku jsem si myslel, že půjde o ujetou akční komedii a docela se těšil. Bohužel přehnané tempo, které nasadili bylo pryč po 10-ti minutách a pak už jsem chvíli koukal na komedii pak zase na film, který chce upozornit na důležité téma současnosti (jak to chodí s penězi) a tahle dvě témata se střídala občas s akcí a celé mi to nějak nedávalo smysl. Kdyby se jednalo čistě o komedii a zkrátili celkový čas o třetinu, byla by to mnohem větší zábava. Takhle jsem celý film čekal co se z toho vyklube a ono nic. Většina věcí byla předvídatelných a zbytek nepochopitelných. Nicméně jsem se párkrát dobře zasmál. ()

vieriX

Tak na tohle jsem se hodně těšil spoustu hlášek celkem přisprostlý humor, akce celkem slušná prostě pořád se něco dělo a ústřední dvojka si myslím, že byla našlapaná jak jen to šlo. Do toho spousta známých herců ve vedlejších roličkách. Prostě skoro dvě hodiny poctivé podívané. ()

Ferenzo

Všechny herce chápu,že se ukázali v téhle srač*e,ale proč zrovna Mark ? A zrovna hlavní role ? Nemohu si vzpomenout,kdy jsem se ve filmu zasmál. Pochopím,když se film nepovede,ale tohle je i na mě dost. Všem,kdo mají rádi Marka Wahlberga a další herce v tomto filmu obsazené,doporučuji tento film vynechat a nekazit si svůj pohled na své hrdiny :) Za Mendes 30 %. ()

Black3R

Zo začiatku nudné, po chvíli som bol donútený to vypnúť "publikom", ale neskôr som si to zapol a sám pozrel. A keď ten začiatok pretrpíte tak sa z chuti budete baviť. A na konci medzi titulkami čaká aj perlička ;) ....... 75% ()

Mara12

Město potřebuje hrdiny a nesourodé duo Walhberg a Ferrell je zrovna po ruce. Ferrell je jednoznačně tahounem celého filmu, Wahlberg za ním výrazně zaostává, ovšem scény, kde se objeví Eva Mendes, patří mezi nejvtipnější. V závěru už to bylo slabé, takže ve výsledku průměr, ale většinu filmu jsem bavila královsky. ()

borohub

No toto, to je fakt shit.. Na tento film jsem se těšil hlavně kvůli kombinace Samuela Jacksona a Dwayne Johnsona. Dočkal jsem se jich, ale po pár minutách tyto role byli zcela vyřazeny z filmu což mě moc nepotěšilo. Komedie se tomu opravdu říkat nedá, je to dost trapné. Tento film doporučuji pokud máte v sobě pár panáků něčeho tvrdšího, to se tomu i možná zasmějete.. Dávám hvězdičku, ale mám sto chutí dát odpad! Edit: Po druhém zhlédnutí musím přehodnotit svoje hodnocení z 1 na 3 hvězdy. Uznávám, že to je opravdu trapný film, ale zase v porovnání s tím co dost často v TV dávaj takový průměr.. 50% ()

FezDog

NE to prostě...nemám slov za poslední dobu nejvetší kravina na jaké jsem byl v kině.... asi i proto bylo kino úplně prázdné. ()

mirkath1

Tak tohle je komedie podle mého gusta se vším co k ní patří. Nebyla tam hluchá místa a oba hlavní protagonisté si jsou zcela rovni. Tak hurá na gauč s popkornem a užijte si to :D ()

McMastamind

První polovina filmu je fakt dobrá, styl Willa Ferrella mě opravdu bavil a Eva Mendez je NÁDHERNÁ!!!!! Bohužel s postupem času scénky ztrácí na vtipnosti a navíc se opakují. Scénář je vcelku nepřehledný a výprava pokulhává. Srovnání s bláznivou střelou opravdu není na místě. 2* a pachuť zklamání. Mohlo to být mnohem lepší. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze

06.11.2014

Mark Wahlberg (Transformers: Zánik) a Will Ferrell (Volte mě!) se před čtyřmi lety sešli v akční komedii Benga v záloze. Jejich stomilionové párování sice nevydělalo dost na pokračování, rozhodně ale… (viac)

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

07.10.2009

Momentálně natáčí akční krimikomedii Other Guys po boku Willa Ferrella, pak se přesune do temnějších (a citelně chladnějších) vod. Zahraje si totiž v remaku loňského islandského zázraku režiséra… (viac)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (viac)