Pětadvacetiletý Adam žije obyčejným životem se svou přítelkyní a prací. To ovšem jen do chvíle, než ho zasáhne zpráva, že má rakovinu. Nečekejte však dojemné drama, ale komedii o tom, jak se hlavní hrdina a jeho okolí s osudnou zprávou vypořádá a o tom, jak se svou zákeřnou nemocí bojuje. (oficiálny text distribútora)

Azrael

Krásné nevinné drama o lidském životu napadeném zákeřnou rakovinou a člověku který se s tím musí poprat.Kde je ona komedie brána z té temnější stránky a s dramatem si jdou ruku v ruce a vše funguje tak jak má.Pro mě osobně od Josepha zatím nejlepší výkon měl se strach že tam Seth bude vyčnívat a nebude do děje pasovat ovšem byl sem mile překvapen a s Josephem se dobře doplňovali.Režie byla nijaká jak z oblibou říkám/píšu taková nemasná neslaná ale důležité je že to nijak nekazila i když lepší být mohla a scénář…za sebe tleskám proto že tento film je vážně skvělí a dokazuje že chuť žít je silnější než smrt. 5*=95% ()

krumlajs

Hodně emotivní film, ve kterým Levitt s Rogenem vypadají jako opravdu nejlepší kámoši. Film vás uvede do docela pěkný deprese, ze který vás nakonec vyvede. Bomba film ()

Martanecek007

Musím souhlasit se spousty komentářů, které jsou zde psány ohledně přívlastku komedie. Ano, jsou zde momenty, ku kterých se člověk pousměje, nicméně jsou to momenty, které odlehčují celý dramatický příběh, rozhodně se člověk nepotrhá smíchy. Jsou to vtípky při kterých se člověku trochu pohnou koutky úst, ale spíš je celou dobu v napětí, jak vše nakonec dopadne. Pro mě to byla pěkná podívaná, pěkné drama, ale jak říkám, ten kdo hledá komedii, si zde na své asi nepřijde. ()

FilipKooo19

"Nečekejte však dojemné drama, ale komedii" - to písal pravdepodobne niekto, kto tento film vôbec nevidel. Mne popravde skazil aj dojem z filmu, lebo som mať chuť na nejakú komédiu a tak som čakal a čakal a čakal, kedy z tohto filmu sa vyvrbí komédia ... Na druhý pokus, ako dráma, skvelý film! ()

Ollie.ver

Na jednej strane krutý a reálny, na druhej krásny a úprimný film v celkovej myšlienke, prevedení aj v úplných maličkostiach. Rozhodne dodá chuť do života. ()

Light_

Já sem teda hlavně čtenář, čtením trávím největší část svého volného času, knihy jsou dobro, komiksy jsou super dobro, a při téhle posvátné činnosti jsem zažil nemálo nezapomenutelných, ať už krásných nebo hnusných, momentů. Nicméně nejemocionálnější zážitky (samozřejmě mimo ty, který člověk zažívá ve skutečném životě) zažívám právě u filmů a tohle byl jeden z nich. Akorát mě sere, že si u podobných děl vždycky uvědomím, jakej sem sráč, že neumím hrát jak v tomto případě geniální herci, režírovat jak šéfik a složit takovej super soundtrack :) ()

Zoltar78

Nádherný film! Asi vůbec nejlepší jaký jsem kdy na toto téma dosud viděl. Sympatičtí herci, široká škála emocí, přes všechny ty nepříjemné věci velmi vtipné, přirozené, nenucené... Dostalo mě to... ()

Douglas.

Klasická americká romantická komedie se silnějším příběhem ze všedního života. Typická zápletka a očekávaný konec. Není nic co bych filmu mohl vytknout či nadhodit. ()

Prubner

Tohle je hodně nadhodnocený film. Standardní příběh o boji s rakovinou, ničím zajímavý, ničím originální. Levitt se snaží, ale je nudný, Seth Rogen je nezábavná rádobykomická postavička jako z jiného filmu, aspoň že je tu krásná Anička Kendrick a je se tedy na co dívat. ()

Jamall

Hodně povedené! Herci skvělí, scénář jakbysmet. Emocí tu je habaděj a zamlženému pohledu se člověk neubrání. Zrající čtyři hvězdy (ještě si musím nechat rozležet závěr). Po dokoukání francouzského Intouchables tady nechám čtyři. ()

Elassar

No nemá cenu to vlastně ani komentovat, neboť je to tak skvělý film, že se pro to hledají těžko slova. Skvělé procítění (a že těch pocitů tu je), herci a i pozitivní závěr, za který jsem v tuto chvíli rád, protože poslední dobou potřebuji právě podobné pozitvní filmy. :) ()

Peep

Povedený film. Na to, že osobně moc nemusím Setha, zde mi tak nevadil a možná se do role i hodil. Joseph mě jen utvrdil v tom, co si myslím nějakou dobu. A rozhodně si myslím, že se dostane ve sve karieře hodně daleko. Parádní výkon. Celkově film na mě zapůsobil příjemně a tím, že se pohybuji ve zdravotnictví, mě potěšila autentičnost a syrovost prostředí, nálad a stavů zvladání problému. Jestli vám nevadí ukápnout slzu, tak tohle je ten správný film (s překousnutým koncem) . ()

metztlimoon

Chcela by som mať takého kamaráta, ako bol Kyle... Josepha G-L mám vskutku rada ako herca, túto rolu uhral veľmi dobre. Ale predsa mi na tom filme niečo chýbalo, aj keď to bolo také uvolnené, uveritelné a tak. A komédiou by som to rozhodne nenazvala (3-4 vtípky z filmu komédiu predsa nerobia!). 3+. ()

seefoo

Tohle je první film, u kterého jsem poprvé ukápl slzu a to ve scéně, kdy odváží Adama na sál a loučí se s matkou. Sám jsem to už zažil a musím říci, že toto, je psychologicky naprosto přesně zpracováno. ()

Rodriguess

Nerad sudim filmy podla nazvu alebo obalu ale tento som si dal hned do stavu ze nechcem vidiet. Ale uz ked som sa premohol bolo krasne az carovne. Vykon Levitta bol neskutocne perfektny a film ako celok bol krasny. ***** 100% ()

Bornd

Krásný film, který si stoje hlavně na emocích a na vtipu.Možná by film byl o dost slabší kdyby tam nebylo tolik vtipných scén. A Josepha Gordna jsem si v hlavní roli oblíbil, protože hrál fakt skvěle, ale ani Seth Rogen se vedle něho neztratil, protože neznám jiný film, který by byl tak smutný a vtipný. ()

"Spravedlivé" Zlaté glóby

01.01.2012

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)

Nominacím na Zlaté glóby vládne Clooney

Nominacím na Zlaté glóby vládne Clooney

15.12.2011

Asociace zahraničních novinářů akreditovaných v Hollywoodu dnes oznámila nominace na prestižní Zlaté glóby, které jsou tradičně považovány za oscarové předskokany. Letos se nejvíc těší George Clooney… (viac)