Televize Nova a slovenská televize Markíza se spojily a svým divákům přinášejí jedinečný projekt. Během příštího půl roku budou hledat SuperStar, která vzejde z hlasování českých a slovenských fanoušků. Spojení dvou zemí do jedné soutěže dává velkolepé show nový rozměr. Hlavní myšlenkou projektu je spojit dva blízké národy ve snaze najít nový pěvecký talent, který překročí hranice své země. „Česko Slovenská SuperStar je pro Novu i Markízu dosud největším společným projektem. Poprvé v historii budou svou pěveckou hvězdu hledat dvě samostatné země společně. SuperStar na rozdíl od Testů národa, fotbalu či hokeje nebude o vzájemném souboji Čechů a Slováků, ale o společném hledání hvězdy, která oslní diváky v obou zemích. Věřím, že hledání bude nakonec úspěšné a že se při něm navíc budeme skvěle bavit,“ říká generální ředitel TV Nova, Petr Dvořák. Výherce soutěže získá kromě titulu SuperStar exkluzivní nahrávací smlouvu a roční televizní kontrakt na 100 000 eur! Do poroty tentokrát usedne hvězda německého showbyznysu Marta Jandová, česko-slovenská zpěvačka Dara Rolins a zpěváci Pavol Habera a Ondřej Hejma. Moderátorskou dvojicí bude Adela Banášová a Leoš Mareš. (oficiálny text distribútora)

MJMilan odpad!

NE NE NE NE NE! Všechno špatně, vůbec nejde o to jak kdo zpívá, dává se na vzhled a na monotónní tuctové hlasy. To jak se vyjadřují obyčejní lidé typu Habera, Jandová atd. o druhých obyčejných lidech je naprosto nelidské, nedůstojné... mělo by jít především o zpěv,.... tohle je nějaká podivná nechutná reality show. ()

AntonG.

Žádná změna. Stále jsou zde trapní moderátoři, pitomé kecy účinkujících, otravná novácká stylizace a rádoby vtipná pěchota...Prostě humus. Zkrátka další továrna na peníze a na takzvané nové "hvězdy", na které si po čtvrt roce ani nevzpomeneme__________tak na semifinálové a finálové večery se už dá trochu dívat, překvapivě se z mrtvých probudil Mareš a po dlouhé době zase začal pořádně moderovat, tu slovenu úplně válcuje. Takže nakonec z odpadu zvedám na slabé 2* ()

drexik

Pořady tohoto formátu nemám rád, ale duo Leoš-Adela nemá chybu a kdo by se rád nepodíval na slečnu Jandovou, ta se fakt povedla. ()

maxxxim odpad!

Ten odpad je za občasné a celkom vtipné vyústenia niektorých situácií, určite však nejde o konštantný zdroj zábavy, ktorý by dokázal upútať na dlhšie ako zopár minút. Akoby zásahom prozreteľnosti nie je v popiske uvedená dcéra Petra Jandu (nebola, už je), ktorá určite nespadá pod onen symbol hodnotenia. V Českom rozhlase 1 - Radiožurnáli odpovedala na "dotaz" bystrej diváčky-poslucháčky, ktorý znel približne nasledovne. "Prečo sa vo vašej komunikácii so súťažiacimi vyskytuje toľko vulgarizmov a plytkého humoru." (samozrejme, že dotaz odznel v češtine) Star dnešnej doby odpovedala niečo v tom zmysle, že keby si mali dávať pozor všetci televízni protagonisti (či už ide o seriály, filmy, programy, hudbu) na to čo hovoria, tak sa v tv nevysiela nič. Takže aj z tohto si môžete urobiť vlastný úsudok na pseudozábavu dnešnej éry. Proč je tomu tak? Pro slepičí kvoč. ()

Kubrickon

Prvotriedna porota! Lepšia než keď Rytmus nastúpil na porotcovské kreslo! Mareš bol opozeraný už vtedy a Banášová možno bola pre Čechov novinka. Vtedy mala Nova ešte úroveň!...kde sú tie časy! :) ()

st.verka

První Superstar - jako novinka skvělý, druhá Superstar - jo, ještě dobrý ale tím to mělo skončit. Tohle natahování k neutahání může být dobré tak pouze pro ty, co se chtějí zviditelnit. Beru to podle toho, jak moc mě jednotlivé série zaujaly a kolik účinkujících si z toho pamatuji. Ale proboha ta Banášová - néééééééééééééééé!!!!!!!! ()

Sfinkter

Televize nabízí šou s mladými lidmi, z nichž jich několik umí zpívat. A podle mě je to uděláno záživnou formou, kdo nechce, dívat se přece nemusí. ()

Samuel7

Přijde mi, že přesto, že v soutěži jsou zastoupeny dvě země, paradoxně tam není narozdíl od předchozích řad žádný ,,velký" hlas, který by mě dokázal zaujmout. Škoda, ale jinak je to velmi příjemná podívaná. ()

M-arta

Je vůbec někdo, kdo se nekoukl? Nejrůznější veřejné pěvecké soutěže bývaly ohromně populární už na tržišťích renesanční Itálie. Nedivím se, že po něčem takovém sem tam sáhne komerční televize. I když mě všechny ty předcházející Superstar dost znechutily snahou zopakovat si ten "trhák" rok co rok, jen co skončí předcházející série, sloučit vody českého a slovenského kachního rybníčku do jednoho prostornějšího a barevnějšího jezírka, beru jako docela šťastný nápad. Pokud se později neobjeví pokus, vmáčknout zase na veřejnost další ročník dřív, než za pět let, nebudu mít problém ponechat tu ty tři hvězdičky... Hlavně za to, že v kategorii bulvární zábavy se na to dá koukat i tak trochu jako sociologickou studii. Mívám sice docela obavy o ty mladičké bytosti, které se tam dávají všanc šílené mašinérii, aniž by pořádně tušily, do čeho doopravdy jdou, ale zase ctím jejich možnost volby - na rozdíl od kohoutích nebo psích zápasů je to přece jen docela fér...(Škoda jen, že nenavazuje nějaký časosběrný dokument, kde by bylo vidět, jak si kdo ve světě pozlátka poradil...) ()

wer4 odpad!

Pri prvej Superstar to bola milá vtedy ešte celkom vtipná moderátorská dvojica, odborná porota a naivní súťažiaci .. momentálne je to "metrosexuál a anorektička", "kokeršpaniel, plastic lady, nadržaná "rockerka" z Nemecka a vulgárny partner Daniely Peštovej" a súťažiaci, ktorých z roka na rok neubúda, a ktorí ostávajú stále tí istí naivní blázni. ()

Akumulátor

Myslím, že už těch superstar bylo dost. Význam má soutěž pramalý, o vítězích předchozích ročníků není moc slyšet. Úroveň poroty je příšerná (obzvlášť Jandová když rozebírá svůj menstruační cyklus nebo Habera, který klidně soutěžícího pošle do pr....) a soutěžících, kteří to nemají v hlavě úplně v pořádku a pak je s posměchem několikrát "vystavují" a ztrapňují, je mi opravdu líto. Leoš Mareš se už směje opravdu všemu a má problém dát dohromady souvislou větu. Ovšem zvědavost mi nedovolí se i přes všechnu tu kritiku nedívat... ()

uhlajz odpad!

V neděli jsem kus viděl a nestačil se divit co tam je za tragédy v tom semifinále. Většina z nich nezpívá ani líp než já:-) Tohle už se fakt sledovat nedá. ()