Skupina policajtov sa rozhodne pomstiť smrť svojho kolegu. Banda zločincov, ktorá ho má na svedomí, sa ukrýva vo výškovej budove na predmestí Paríža. Tam sa po zuby ozbrojení policajti vydajú. Trestná výprava sa nepodarí, no všetkých  začnú ohrozovať zombíkovia, ktorí sa znenazdajky odkiaľsi vyroja. Ak chcú policajti, aj ich protivníci prežiť, musia spojiť svoje sily. (TV JOJ)

sarfian

Velmi slabučký film, ktorý mi pripadá strašne amatérsky točený a ani herecké výkony nestoja za vela. Zopár drsných scén a inak nič moc. Možno mali tvorcovia opustiť budovu skôr a trošku to roztočiť aj v uliciach a nie len v budove. VIDENÉ 1x ()

vikino1

Frantíci nám ukázali, že když přijde Zombie Apokalypsa tak místo nějakého ukrývání a nudného čekání na smrt, je daleko zábavnější se nafetovat koksem a jít prostřílet pár Zombiem kolena, dát jim pár hlaviček, pohrát si s useklou hlavou, popřípadě vomrknout, jaký měla Zombie ještě za živa kozy. Škoda, že ty plešatý hlavy na záčátku, sloužili jen jako krmení. S něma by to mohla být daleko větší zábava.. Pár scének působí opravdu hodně dobře, ale film jako celek za moc nestojí. ()

Doomer

Dve znepratelene bandy (policajti a gangstri) neuveritelne tvrdych charakteru se musi spojit aby prezili zacatek zombie apokaplypsy. Chvilema pripomina L4D ()

intro

Už několikrát sem říkal, že ty kluci z Francie ty horory prostě umí a i v případě La Horde mě nezklamali a musím to zas potvrdit. Tohle je opravdu KRVAVA PRACE. ()

KateW

Tak toto se skutečně nepovedlo. Špatný scénář doplňují rádoby drsní gangsteři... Jedna hvězdička za zombies, kteří ve filmu předvádějí aspoň trochu hereckého umu. ()

McMastamind

Slušné béčko, jenž si na nic nehraje a prostě vám dopřeje tu radost z rozstřílených zombíků. I když tu hrajou negři, tak se zbytečně nerozpitvávají rasové problémy a konec je dokonalé překvápko. Prostě mám rád střílení do tupý hory masa. Jestli se mnou tuhle vášeň sdílíte, tak neváhejte a jděte se kouknout na Zombie Apokalypsu. Škoda jen, že některý postavy bych viděl radši mrtvý, než živý a ten nejhorší charakter to jako naschvál přežije. Taky toho míření si navzájem pistolí do xichtu je tu na mě trochu moc. ()

GoustDog

Tak trochu zfilmovaná gamesa Left for dead, výborně:) Máme tu parádní herecké obsazení a velmi dynamický děj, vše ostatní je takový průměrný zombie mix. Vlastně i hudební kulisa byla dobrá. Jak vidno, i ve Francii zombie filmy umí - a jelikož konec zůstal otevřený, doufám, že se schyluje k pokračování! ()

HEED

I já musím přisadit své hodnocení. Je to již dlouho co jsem viděl nějaký zombie horor. Tenhle mě bavil, a dokonce mě tam překvapilo hned několik zcela neobvyklých scén, U zombie hororů je to většinou klišé, a tak se hraje jen na masky a na co nejpodařenější efekty. Chlap s mačetou ke konci je fakt hustej, ještě lepší byl zcela neobvyklý pěstní a ze strany zombie přesilový souboj. Byl tam týpek kterému zbytek skupiny zavřelo dveře před ksichtem. (už mi bylo jasné, že zařve) Pro mě ale velmi příjemné překvapení, týpek se nenechal a ještě je pěkně zmasakroval, a to měl jen nůž. Tohle by mu mohla závidět i Milla Jovovich. Pak je tu ten veteránský dědula, který má větší koule než celý zbytek skupiny. Já si nemůžu pomoct, ale když tam nehrají známé Hollywoodské ksichtíky, tak ani pak nevíte kdo přežije. Já si prostě tu čtvrtou hvězdu přisadim. ()

Pitryx

Tak tohle tedy mělo grády hned od začátku. Žádné zdržování a jdeme na věc tak to má být. Jenže pak jsou tam slepé pasáže a honička se zombíky začíná trošku nudit. Triky jakž takž, jen v závěru si mohli to digi odpustit. Na film se dívat dá tak jednou, snad v nouzi podruhé. Zábavička na nedělní večer a víc nic. 201409078534/9237 ()

asader

Tvrdí gangsteři+policajti+zmagořený válečný veterán v paneláku obklopeném zombie=pořádný zombie masakr po francouzsku!7/10. ()

jack_scott

Asi nejdrsnější a nejtemější zombie film,c osem dosud viděl. Hlavně kvůli skutečně drsnému začátku než se objeví zombies, pak už je to víceméně klasika...ale ve velmi netradičním kabátě. Z filmu se dalo vytěžit víc, proto moje tři-čtyři hvězdičky jsou spíš "trest", protože upravit trochu scénář a režii, tak by to bylo fakt hodně dobrý. Ale i tak sem spokojen, hlavně díky originalitě snímku. Slabší **** a 65%. ()