Skupina policajtov sa rozhodne pomstiť smrť svojho kolegu. Banda zločincov, ktorá ho má na svedomí, sa ukrýva vo výškovej budove na predmestí Paríža. Tam sa po zuby ozbrojení policajti vydajú. Trestná výprava sa nepodarí, no všetkých  začnú ohrozovať zombíkovia, ktorí sa znenazdajky odkiaľsi vyroja. Ak chcú policajti, aj ich protivníci prežiť, musia spojiť svoje sily. (TV JOJ)

Pilda17

Jak čtu komentáře, tak je očividné, že někteří lidé nejsou normální. Pokud tento film má něco společného se Španělským REC, tak já jsem koukal asi na jiný film. La Horde není špatný horový snímek se zombíkama. Co se dá od takových filmů očekávat? Prostě masakr a krev, což si myslím, že bylo splněno dokonale. Drsné hlášky chvilkou lezou krkem, ale hlášky dědy byli prostě špičkové. Po akční stránce je to bída a jako horor tento snímek funguje (krev a masakr)... 6/10 =60% ()

Ruut odpad!

Bez vtipu, bez nadhledu, bez napětí. Za to s hromadou blbečků v drahých hadrech, kteří pořád sprostě nadávají a do všeho idiotsky střílí automaty. Krom toho díky naprosté tmě není vidět ani to nekončící gore. A nemusím dodávat, že naprosto nikdo tu není sympatický - banda kreténu, která má jen samé oplzlé kecy ... ()

misterz

Celkom obyčajný, štandardný zombie film. Je tu plno akcie, naháňačiek, krvi, pár lakačiek.... jednoducho všetko čo k akčnému hororu patrí. Má však jednu veľkú chybu. Ide o tuctovku veľmi rýchlo zabudnuteľnú a zbytočnú, pretože podobných filmov sú plné sklady, je ich už tak veľa, že sa stávajú jedným a strácajú svoju osobitosť a jedinečnosť. Verte mi... viem to, z vlastnej skúsenosti. Totiž na konci filmu som si uvedomil, že vlastne som to celkom nedávno videl, ale jednoducho mi vyfučal z hlavy :) 50/100 ()

pornogrind

V posledn ídobě jeden z nejlepších zombie filmů co jsem viděl.Nadupaná hororová jízda s dobrejma hláškama a poměrně dobrým hereckým obsazením.Holt frantíci uměj. ()

sochoking

Spolubývajúci sa začali sťažovať , že z mojej izby cítiť divný zápach ... To len ja som sa ' rozložil ' pohodlne na posteli a začal vychutnávať zombie filmy v poslednej dobe . ()

hladass

Zase tak brutální ani krvavé, jak se různě před uvedením filmu psalo, La Horde není... Partička rádoby drsných policajtů si jde vyřídit účty do jednoho baráku s několika parchaty, kteří jim zabili kolegu... No a tím vlastně scénář končí... Pak už následují jen ničím nenápaditá jaktka, kde se zběsile střílí po všem co se hne a naprosto stupidní rozhovory, mezi vyloženě nesympatickými postavami... Neříkám, že je to vyložené zklamání, veterán s kulometem nebo jatka v garáži byly hodně dobré, ale mé očekávání byla o mnoho větší... Prostě průměr... ()

Kudly4

Nemám moc rád zombie horory. Ani tento mě nějak nepřesvědčil o tom, že bych je mohl mít začít rád :) Naopak pro zombie fanoušky bude tento film opravdový skvost. Příběh jako každej jinej, herci byli celkem v pohodě - hlavně černoši. NIc víc nic mín. 3* ()

Frajer42

Musím říct, že v rámci žánru se jedná o neskutečně skutečnou srandu. Nevím, jak film zní v jiném jazyce než v naší mateřštině. Dlouho si však nepamatuji, že by mě rozesmál už hlas jako takový bez ohledu na to, co daný člověk zrovna říká. Film je z mého pohledu čistokrevná komedie. Prvky hororu zde také jsou, ale jsou nekompromisně zahnány do kouta právě těmi komediálními. Ten stařík - veterán byl prostě úžasný. Ve filmu neexistuje taková ta hloupá, povrchní a zbytečná věc, které se říká kapacita zásobníku. Každý střílí tak, jak mu jeho prsty dovolují mačkat spoušť. Trošku mě naštvalo, že jsem si ze všech postav oblíbil dvě. Zbytku jsem přál bolestivou a hlavně brzkou smrt, protože mi tam dosti vadili. Kdyby bylo práci na zombících věnováno více času, tak by to také bylo určitě ku prospěchu. Příliš to nevadí. Alespoň nemusím dát 3* a hravě postačí 2. Milovníkům béčkových hororů se nebojím tento film vřele doporučit. ()

Campbell

Milé překvapení z Francie, první půlhodinka je akční jak z drsné staré kriminální školy a pak co nastoupí zombie začne šílená akce, zombie samotní nevypadají nějak moc dobře, a dalo by se na nich dost věcí zlepšovat to samý o naprosto příšerný "hrdince" která vypadala jako zombi aniž by si dala make-up. Ale jinak nepřetržitá akce a hlavně zábavná ani minutu jsem se u filmu nenudil, a navíc hláška "Zavři dveře, teče to až sem" mě potěšila. Ale opět musím konstatovat dabing je příšernej. Nepouštět s Českým dabingem, ale jinak paráda. ()

Hunter2222

Zase tak krvavé a drsné to nebolo, ako avizovali niektorý v svojich komentoch. Miestami je krvi dosť, akčné scény sú vynikajúco zvládnuté a gore je na špičkovej úrovni. Celý film však brzdia tony vykecávania a zamotané vsťahy hlavných postáv. Ani občasný trápny žart filmu veľmi nepomáha. Ale ja som sa celkom bavil takže 60%. ()

iamek

Ve filmu mě překvapila jen jedna věc a to, že tam jeden týpek mluvil česky a to je tak vše. Hodně špatná zombie trapárna kde zombíci umí dokonce i běhat. Ještě, že neuměli lítat. Mimochodem ten kdo psal dialogy musel být solidně mimo. ()

klerik

Zápletka prostoduchá, ale na zombie kilovačku netreba viac. Hlavne keď máte dosť drsných ksichtov a ešte drsnejšie masakrovanie nemŕtvych. Rozhodne to malo atmosféru i pár dorbých nápadov. Prostredie baráku bolo skvelo využité... ()

SeBig

Po dlouhý době vidim pořádnej zombie film se skvělou atmosférou?? o.O Neuvěřitelný, a já se bál že si budu na do smrti pouštet Romerovu ságu a Planetu teror furt dokola a tohle bylo překvapive super. Drsný postavy zavřený v jednom paneláku, atmoška je parádní, hudba taky, děděk s kulometem..ten konec mě ale nasral. ()

SOLOM.

Samotný děj a především jeho příběh na mě však moc velký dojem neudělal. Nic nového pod sluncem tu k vidění není, tedy myslím především originální zápletku. Diváky především zaujme solidní akční řezničina a několik trefně mířených humorných scének či hlášek. Začátek filmu má sice lehce uspávající děj, ale jakmile se přesunem do činžáku, tak začne ta pravá zábava. Především pak v silných řečech gangsterů, kteří zde hrají jasný prim. Policajti nejsou ani moc drsní, ani moc sympatičtí. Zato grupa zlodějů a vrahů si jistě zaslouží vaší pozornost. Jde o pěknou sebranku těch nejdivnějších individuí, jakou jste kdy viděli. Jakmile se na scéně objeví první zombie je jasné, že o žádnou Romerovku nepůjde ani omylem. Nábojem se zde rozhodně nešetří, krve tu stříká jak z prasete a gore efekty rovněž nepatří k tomu nejhoršímu. Bohužel film má střídavé sekvence, kdy solidní napětí střídá extrémní nuda. Především pak dialogy jednotlivých postav a jejich neustálé hádky mi začali po čase lézt docela na nervy. Vše se však změní ve chvíli, kdy se na scéně objeví starý děda se sekerou. Rozhodně nejlepší postava celého filmu a co slovo to perla. Hlavně potom co si trošku šňupne koksu. V tu chvíli začala ta pravá zábava a film se změnil sice spíše v jakousi komedii, ale rozhodně jsem se začal bavit víc než předtím. Dokonce i ona akčnost v tu chvíli nabrala úplně jiných rozměrů a já zůstal na obrazovce doslova přilepený. Dávám tomu tak 6,5/10 ()

Karamanlis

Francúzske horory tkzv. novej vlny ma doteraz zväčša nesklamali a sklamaním pre mňa určite nie ja ani La Horde, ktorej sa v našich končinách dostalo pokryteckého distribučného názvu Zombie Apokalypsa. Tvorcovia filmu si príliš nelámu hlavu s nejakým scenárom alebo dejovou zápletkou a hneď od začiatku idú priamočiaro na vec - ošarpaný panelák v drsnej časti Paríža, nebezpečný nigérijsko-cigánsko-tatársky gang vs. partička neortodoxne postupujúcich policajtov a neúnavne útočiace hordy zombíkov, dôvod výskytu ktorých sa ani nepokúšajú vysvetľovať. Je to celé proste iba o akcii, gore a nemŕtvych kamarádičkoch, ktorí tu sú nezvyčajne rýchli, húževnatí a odolní. La Horde je celkom príjemným osviežením momentálne trochu strnulo pôsobiacej hororovej scény, ktoré kvalitatívne o čosi málo predčilo minuloročný francúzsky zombie flák Mutants. ()

ARI50

Francie a zombie ne, už sami o sobě jsou pro mě složitý koníček ve filmu ale tohle fakt ne nelíbilo se mi to, ano jsem rád že masakr byl pořád ale prostě nic moc. ()

JASON_X

Film má všechno, co má správná řežebná zombiárna mít - temnou noirovou atmosféru, absenci soucitu s hlavními postavami, dostatek krvavé akce a třeba i rajcovní sexy amazonku v přiléhavém nátělníku. Ale má i vypatlaného kameramanského retarda záměrně co nejvíc třesoucího ruční kamerou, ačkoliv už tehdy profi kamery jistě musely mít slušnou stabilizaci obrazu, když jí má dneska už i každý jen trochu lepší mobil. Takže ze spokojených silných čtyř jsou znechucené slabé tři. Škoda. ()