Lovecká sezóna právě začíná... V létě 1974 vyráží čtyři přátelé na víkendový výlet tábořit v lese. Během cesty jsou ale přepadeni a omráčeni. Když se proberou z bezvědomí, slyší zvuk lovecké trubky. O tom, že se kořistí stali právě oni, není pochyb. A lov? ... Začíná. (oficiálny text distribútora)

mangui

Vyvraždovačka, která mi dost připomínala Pach Krve (a nejsem sám) a tak trochu Pustinu... Líbilo se mi, že se film snaží vyhnout některým typickým horrorovým kliše jako: Sex, erotika, neustálé ječení, týpci co měli bejt dávno mrtvý se ukáží na konci jako celkem v pohodě, Vrah který dokáže schytat 50 výstřelů z pistole a stejně přežije atd... ()

patsandor

Celkem povedený norský přispěvek k žánru s hutnou atmosférou, kterému prospívá stopáž, při které není čas na hluchá místa. Rozhodně lepší než Wrong Turn. ()

MrBaker

Neoriginální, nekvalitní, kamera strašná... třepalo se to jak by se ten děj odehrával za kamerou nebo nevím. To je asi tak všechno co jsem k tomu chtěl říct. Prostě hrůza. Norské filmy už nikdy. ()

Virusman666

Neamerickým filmům jsem mockrát 5* nedal, ale myslím, že tento norský horůrek si nejvyšší ohodnocení bezezbytku zaslouží. Je to prostě "pěknej nářez" ()

darebacek

Celkem mě baví tyto naháněčky po lesích, ať už se loví lidi nebo pralidi, ať je honí stvůry nebo nestvůry, prostě to je napínavý, ale tento kousek byl zajímavý svojim střihem, kamerou a atmosférou a skvělý konec navíc, prostě brutus! 88 % ()

Mikakel

Tenhle horor se mi dost líbil. Je to sice vše na jedno brdo,ale tohle bylo o chlup lepší než např.jiné filmy podobného žánru.. 4* ()

mojma79

V Norsku se tento žánr moc netočí, ale musím se kouknout a hodnotit, jak a co se točí v ráji zaslíbeném, v Dánsku. Průměrný filmík, role zahrané průměrně, děj s ničím novým nepřišel. Takže průměr - za tři ()

moviefan4

Proste perfektný nápad a aj dobre vyšiel ale boli tu aj chybyčky. Strašne mi nesedeli herci ktorý boli skoro všetci nesympatický. Dej bol dobrý ale suchý, mohli sa s ním viacej pohrať. ()

mikessc

Velke sklamanie. To ako natocili ten ich unos splachol cely film do uplnej zumpy. Niekde v tristvrte filmu som film vypol a vymazal a bolo mi ukradnute ci preziju ,tak som s hercami sucitil. Jedina jedna hviezda za tie krvave sceny tie vyzerali realne ale ja si myslim ze to film nezachrani. Od odpadu to nemá daleko. ()

Lula.cz

Na Lovce lidí jsem narazila náhodou a bylo mi sympatické, že je to norská věc. Co mi už tak sympatické nebylo - ústřední "hrdinka" tupá blondýna, u které mi bylo hned jasné, že zůstane jako jediná až do konce. Nechápu, proč vybrali zrovna ji, protože vrozená inteligence k jejím silným stránkám opravdu nepatřila. Aby to dorazili úplně, tak při střelbě z luku (ze kterého samozřejmě nikdy nestřílela) se poprvé netrefí a hned napodruhé naopak trefí chlápka přímo do srdce. A aby mě naštvali ještě víc, tak se dočkáme otevřeného konce. ()

GeminiK

Upřímně, některé z postav si ten bídný konec zasloužily. Některé scény nedotažené, nelogické a i zbytečné. Dvě odřené hvězdy za krásné hluboké lesy a za to, že tam toho blba nechala. ()

Nikolas__

Kvůli čemu dávám "pouze" tři hvězdy? Spíš kvůli čemu nedávám čtyři. A proč jsem ke konci přemýšlel pouze o dvou? Zodpovím, snad. Už od začátku mi přišel minimálně vizuál tak kurevsky mrtvej, až to bylo k pláči. Něco mi ale říkalo že se mám na co těšit, hororový fanoušci to tu často poměrně opěvovali. Nicméně že by mi to sedlo tak jak jsem čekal - to vůbec. Nejhorší mi na tom přišel nezajímavý scénář, hlavní charaktery byly v pohodě, řekněme jako u každého druhého hixploitationu, i herci si to celkem dávali. Jen to prostě nemělo nápady, záporáci byli nijací, všechno se odehrávalo hrozně předvídatelně, konec byl zvláštní (i když v té chvíli se mi zrovna docela líbil) takže i když se tenhle Norský horor bezesporu snažil, očividně se nestačil dostatečně. Zkrátka zklamání jak hrom. A to jsem si myslel že mě hixplo filmy už nemají šanci nudit, protože tenhle sub žánr miluji opravdu moc. ()