Hra o prežitie

• Česko Hra o přežití (viac)

Černý bezdomovec Mason se v den, když umřeli jeho dvaja najlepší přátelé pes a běloch, s kterým se dělil o stravu a střechu nad hlavou rozhodne zkoncovat i se svým životem. V poslední chvíli přichází černoch Cole, který pracuje pro místní charitu, zabrání Masonovi v sebevraždě a nabídne mu dobře placenou práci posluhovače lesníků v Skalnatých horách. Mason práci přijme a společně odlétají na vzdálenou chatu. Přípravy na lov čtyř bohatých podnikatelů, kteří mají lovit jen nějakou zvláštní zvěř jsou v plném proudu. Mason ještě netuší, že obětí jejich zvláštního sportu bude právě on... (oficiálny text distribútora)

DR.SZ

Takovýhle způsob filmu se mně osobně líbí. V tomto podání ovšem nebylo nejlepší, ba ani nejhorší. Líbila se i velká skupina sado-masistů a jednoho chlapečka, jenž nebyl na tak velkolepý úkol připraven a také nečekaná chytrost bezdomovce, jež by se dala ve filmu ještě více zúročit. Žánr HUNTING GAME byl slibný, ale spoustu věcí tvůrci nedomysleli jako třeba spád filmu. Proč hned nestříleli, když Masona pozřeli. Nepochopitelné je také, jak rychle mohli tušit, že se oběť vrací zpět. Nebo třeba by mohli prohloubit vztah mezi Masonem a mezi tím Texasanem, a ne aby ho hned zabili kvůli vlastním rozpakům. Přesto byl film od druhé třetiny do konce napínavý a po stránce kamery velmi dobrý. 62% ()

chiara

Mne sa tento film pacil ovela viac ako Zivy Terc. Ma to super zaporacke obsadenie, len my tam vadil ten Ice-T (co vsetko prezije ), ten clovek nevie hrat. Naozaj to malo skoncit tak ze by toho bezdomovca zabili. ()

ForzaJuve

Možná trochu přeháním, ale oproti hrůze "Živý terč" s JCVD to u mě ty 4* má. Herci jsou zde podstatně kvalitnější, předvádí podstatně lepší výkony a celý film je nepoměrně víc "realističtější". Ale jak to tady čtu, opět a znovu jsem asi jedinej, kdo to tak vidí. ()

Franki69

Takhle nějak asi začal soumrak hollywoodských akčních filmů pro kluky. Film asi tenkrát pobavil, Ice –T, Ruthger Hauer nebo G.Busey byli v té době fakt žádané figury. Jenže o bezmála třicet let od uvedení do kin tohle "béčko“ baví zřetelně méně. A to hlavně kvůli neschopnosti režiséra udržet alespoň trochu napětí a vnitřní logiku příběhu. Nepodařilo se a tenhle zpočátku nadějný snímek s výbornou zápletkou začne po rozvleklém úvodu vršit jednu chybu na druhou. A před koncem dojde už i na vyloženě wtf momenty. Vyzdvihl bych zejména šplh po skále s nastřeleným břichem v oblasti jater…Prostě, měla to bejt blbina jako Živý terč nebo Running Man a všichni by byli spokojení. Myšlenka posunout film vyzněním „jako že v současném reálném světě“ opravdu nedopadla dobře. Zkuste si alespoň sehnat film s originálním zvukem, český dabing je vražednější než zbraně lovců, kteří mají opravdu mimořádně nepřesnou mušku. Dávám 35%. ()

KapitanKuraz

Hrať vágusa bola rola ako ušitá Ice-Tému namieru. Keby sa mu tak chytila tá mastná hrča dredov, však tá musela obsahovať aspoň dvadsaťpäť druhov vší. Ale film sa mi páči, možno viac ako jeho predchodcovia. ()

dezoGabor

Na tohle nejsi ready, vytrhej si vlasy, vytrhej si dredy. Takovou dávku naprosto nesmyslný debility, nesympatických neherců a amatérský režie jsem nezažil od Megažralok vs. obří chobotnice, ale u toho jsem se tý absurditě aspoň zasmál. U tohoto videjka jsem naopak plakal nad tim, že to tvůrci asi mysleli fakt vážně, anebo je to recese a já mám zatuchlej smysl pro humor. Každopádně jedna hvězda za odvahu producentů investovat do takový píčoviny, protože to chce fakt koule. ()

Nick321

Skvěle vymyšlený scénář. Zbohatlíci se svojí zvrhlou zálibou v lovu a konzervování hlav bezdomovců se rozhodnou, že získají i tu Masonovu. To se ale přepočítali. Mason, který přišel o všechno a původně si chtěl vzít i život s nimi rozehraje hru o přežití a likviduje je jejich vlastními zbraněmi. ()

bocy

Výborný film, keby sa dala dať polhviezdička, dal by som 3 a pol, ale keďže to nie je možné, tak prilepšujem na štyri. Hoci tento nápad bol už minulosti použitý, tak tento film som videl ako prvý :-) ()

PORTER44

Slabý akčňák co se týče napětí a akčních scén.Herecké výkony docela ušly ,ale bohužel hodně scén nudných a nezajímavých.Akční scény v lese nic moc. ()

Ardath

Samozřejmě nelze čekat scenáristické zázraky, jde prostě o čistokrevnou akční zábavu. Je zde skvělý Rutger Hauer a výborně obsazené zbylé vedlejší role - všichni zúčastnění se dobře vyřádili. Hudební motiv Stewarta Copelanda také stojí za to. Hra o přežití je velmi napínavý thriller, který stojí za to. ()

J.Crusader

IMHO lepší jak Živý terč či podobné filmy. Hodnocení je trochu zastřeno nostalgií VHS pásky, takže prosím brát s rezervou. (Zároveň jediná koukatelná role Ice-T. Naopak potěší Rutger Hauer a F. Murray Abraham). ()

Zupan_

Ice-T má charizmu a vizáž zdochnuteho potkana.Aspoň že tu je zase skvelý psychopatický Rutger a jeho dobre obsadená parta magorov aby to zachránili. ()