Hra o prežitie

• Česko Hra o přežití (viac)

Černý bezdomovec Mason se v den, když umřeli jeho dvaja najlepší přátelé pes a běloch, s kterým se dělil o stravu a střechu nad hlavou rozhodne zkoncovat i se svým životem. V poslední chvíli přichází černoch Cole, který pracuje pro místní charitu, zabrání Masonovi v sebevraždě a nabídne mu dobře placenou práci posluhovače lesníků v Skalnatých horách. Mason práci přijme a společně odlétají na vzdálenou chatu. Přípravy na lov čtyř bohatých podnikatelů, kteří mají lovit jen nějakou zvláštní zvěř jsou v plném proudu. Mason ještě netuší, že obětí jejich zvláštního sportu bude právě on... (oficiálny text distribútora)

Holina

Moooc pěkná plejáda herců. Hauer, Busey a nakonec i ten Ice T, který mi vždycky přišel spíš jako muzikant, než herec, v průměrném thrilleru s atraktivním zápletkou, která byla samozřejmě již mnohokrát omleta. ()

wosho

Béčko se vším všudy. Ale je to béčko zábavné a hlavně dobře udělané. Navíc tím, že se 90% filmu odehrává v krásné horské přírodě, má film krásné panoramata k boji. ()

Hanys_

Pamatuju, jak šla Hra o přežití do kin, a vždycky mi ten nápad přišel strašně originální.. (vlastně by mě zajímalo, který film byl první v žánru "parta znuděných boháčů loví lidi pro zábavu"). Když jsem teď měl to štěstí natrefit na Hru v tv, tak to bylo tak nějak zvráceně zábavné. Ice-T hláškuje solidně, parta záporáků skvěle obsazená a celé to trvá jen 90 minut. Jasně, logika skřípe a závěr je total mimo, ale v rámci očekávání to bylo tak nějak ok. 5.5/10 ()

Haymar

Hotová přehlídka opravdových béčkových stars: Hauer, Dutton, Busey, McGinley, Studený Čaj a F.M."Zabil sem Mou-Zarta"Abraham :)) kteří si natáčení evidentně královsky užili... Už jen kvůli nim to stojí za skouknutí! Jinak nic nového pod sluncem. V době svého vzniku spíše jen video verze (tehdy) kinohitu Hard target (kdysi úspěšných) akčních matadorů VanDamme/Woo! ()

RomeroIsGod

Tohle byl pro mě kult, takže hodnocení přemrštěný. Ale lovecká chata (především teda trofeje, žejo) je bomba, Ice-T je killer, Busey hajzl a tempo nepoleví. ()

petikacka

Jak si pracháči myslí, že si můžou dovolit a zaplatit úplně všechno...Třeba i lov na člověka...Pak se ovšem nesmí divit když si to ten chudák, nenechá líbit...Za mě 75% ()

strikeman

Nerozumím tomu, jak může někdo udělit takovému snímku plné hodnocení. Je to opravdu po všech stránkách levný akční film a tomu, že by mohl Ice-T opravdu přežít byť jen první půlhodinu, jsem absolutně nevěřil. Natož pak abych zbaštil to "sci-fi", které se nakonec přede mnou odehrálo... ()

DHDV

Film v prostřední části nasadil docela laťku hodně vysoko (rozhovor u večeře) bohužel potom se stal silně předvídatelným a to nejvíce filmu uškodilo. Herecké výkony nejsou špatné a film je celkem uvěřitelný ale jak říkám/píšu, chtělo by to propracovanější scénář. Hodnotím 2+ - v daném žánru/tématice jedno z lepších… ()

helloween93

V porovnání s Živým terčem je to o třídu horší, nicméně jde o kvalitní akční film na téma lovení lidí pro zábavu. Obsazení lovců je opravdu skvostné (Hauer, Busey, F.M. Abraham, McGinley), myslím si, že kdyby byl do hlavní role obsazen třeba Wesley Snipes, mohl film udělat větší díru do světa akčních filmů. ()

Hapretor

Spíš tupé než záživné. Vtipné to taky moc není. Jen na zabití času. Ice-T mi je protivný, ... a k mému překvapení tady Rutger hraje nějak nevýrazně, ani ta jeho role nebyla nic moc, ... a právě on byl lákadlem na tento snímek. ()

Denny

Skupina psychicky narušených milionářů pořádají kdesi v odlehlých lesích USA honičku na (většinou) bezdomovce,kterého vždy zlikvidují a jeho hlavu si nechají jako trofej. Tentokráte však narazí a rapper Ice-T je všechny zlikviduje. Námět není originální, zaujme účast R.Hauera,který si už v minulosti střihl několik "psychoušů". ()