Súboj Titanov

• Česko Souboj Titánů (viac)

Vo filme Súboj titanov stavia boj o moc muža proti kráľom a kráľov proti bohom. Boj medzi bohmi samotnými môže zničiť celý svet. Perseus (Sam Worthington) - syn boha vychovávaný človekom - neuspeje v záchrane svojej rodiny pred Hadom (Ralph Fiennes), pomstychtivým bohom podsvetia. Keď už nemá čo stratiť, rozhodne sa pre nebezpečnú misiu, cieľom ktorej je zničiť Háda skôr, než sa jemu podarí zničiť Dia (Liam Neeson) a rozpútať peklo na zemi. Perseus sa s vernými spolubojovníkmi vydáva na nebezpečnú cestu hlboko do zakázaných svetov. Musí sa stretnúť s pekelnými démonmi a desivými obludami. Zvíťazí iba, ak prijme svoju moc a silu ako boh a vzoprie sa svojmu osudu a pôjde svojou vlastnou cestou. (TV Markíza)

Rammer

Toto sa dalo spracovať oveľa lepšie, epickejšie. Dostal som však B-čkové fantasy s nevýraznými hereckými prejavmi. Scéna s Krakenom však bola parádna a Gemma Arterton je Fantaghiró :-) ()

HellClown

Ano, není to tak dobré jako originál a všichni víme, že to natočili jen proto, aby vydělali nějaké ty chechtáky...ale buďme spravedliví, je to barevné, hýbe se to a dobře se u toho člověk pobaví...takže poctivé 3 z 5 - ideální film do horkých letních dnů ()

BigLoser

Nebudu srovnávat s originálem, protože jediné co mají tyhle dva filmy společného je nážev, toť vše. Osobně si nemůžu stězovat a na rovinu plesknu, že Louis Leterrier odvedl více než dobrou práci a myslím si, že pokud se někomu někomu film nelíbil, rozhodně to nemůže přičíst na konto režisera. Jinak film, je fantasticky obsazený a Sam Worthington s vojenským sestřihem byl moc fajn. Film je nabušený akcí od začatku do konce a to jde ruku v ruce s vážně parádními efekty(škorpioni, čarodějnice) a vůbeč celkový feeling je na prvotřídní urovni. Je fakt, po sénaristické stránce a z dialogů necrčí genialita, ale to snad nikdo u tohodle typu filmu ani nechce. Veliké plus pro mě byl for se sovou, kde jsem se upřímě zasmal. Za mě palec nahoru. ()

DJ Laky

Film Souboj Titánu jse mi docela líbil. Sice mírně nadprůměrnej film, ale herecké výkóny přesvědčivé a dávám plus za ty příšery. Ty jse mi hodně líbily. Dávám za film 70%. ()

Jean_Calid

Natočit remake může být dobrý i špatný nápad. Oprostíte-li se od velkého srovnávání s původním Soubojem Titánů, zjistíte, že to není špatné. Je to prostě jiné. Ano, šlo by to udělat tak, že by se vzal původní scénář a vše by se natočilo scénu od scény přesně tak, jako tenkrát. Ale to by nebyl nový film. A tohle prostě je jiný film. ()

macejo

remake ako remake... tento film je síce len oopírovanie slávneho filmového hitu z roku 1981 ale po efektívnej a hereckej stránke je nová verzia lepšia, hoci som dal starému filmu plný počet za super efekty v tom roku....ale naspat k Titanom z roku 2010- efekty boli naozaj výborné , hudba bola príjemná a herec Sam Worthingtoon vo svojej druhej velkej úlohe po Avatarovi- aj ked Jake Sally mu ostane navždy ako jeho životná rola, Gemma Arertoon je naozaj velmi sexi- a velmi zvodná- proste tieto filmy jej sedia... Ralph Fiennes, Liam Nesson- k ich profesionalnemu hraniu netreba koment a Pete Postletheaite vo svojej poslednej ulohy- potom zomrel takže R.I.P 4/5... na originál nemá ale celkom poteší,,, a Kraken bol velkolepí :) ()

piemaker

Srovnávat tuhle bezduchou rubačku s originálem snad ani nemá cenu,urážka originálu .Škoda mluvit mrhání hereckým potenciálem ve filmu, který na hercích vůbec nestaví.Málem jsem u toho usnul ani hudba to nezachránila,jediná věc božská na tomhle rádoby božím filmu je božská Gemma... ()

SedmiKraas odpad!

Děs a hrůza všech hrůz. Nejhůř natočený remake všech dob! Černý pegas? Ginové z pouště? Obří škorpióni? A to ani nemluvím o konci tohoto totálního propadáku. Jedním slovem sra*ka! ()

Hansolo35 odpad!

Ah Die...laciní animáci ze kterých nejde strach, hloupé žvásty jako ze seriálu...to se hned tak nevidí. Nebavilo mě to, víc strašidelné byly ty původní potvory. Tenkrát to mělo příběh, atmosféru, vtip i strašidla. Tady není nic, než zpomalené záběry a pompézní hudba. Proč? Protože to nemůže nic jiného dát. Bezbřehá nuda k pláči. ()

martan1

Pro mě skvělá akční jízda, kterou jsem si užil hlavně proto, že jsem se ji nesnažil srovnávat se starší verzí Souboje Titánů. To je totiž něco úplně jiného. ()

BioBoid

Trošku mě mrzí tak špatné hodnocení tohoto filmu, ale já nesdílím ten názor, že by to bylo až tak špatné. Nenáročný film, který si užijete, s úžasnými efekty a atmosférou. ()

Aurra

Měla jsem celkem vysoké očekávání, ale bohužel je tento snímek nenaplnil. Doufala jsem, že se tvůrci budou držet (aspoň částečně) původní verze z počátku 80. let a vyšperkují to dnešními efekty, ale bohužel tohle nesahá původnímu snímku ani po kolena. Takže pro mne velké zklamání. ()

kozakon1

Celková spokojenost s remakem. Herecké obsazení 10\10. Líbilo se mi jak skvěle vyřešili účinkování buby kovová sova) :) Naopak mě zklamala scéna s Medúzou a její vzhled, ale jako milovník řecké mytologie nemůžu dát míň než 4 hvězdy. ()

Kerano

Dávam plný počet, protože se mi film opravdu líbil, sice oproti předešlému se teměř neshoduje ale proč něco kopírovat když to lze udělat i jinak a lépe... Sice má své chyby ale zatim sem neviděl žádný film který by byl uplně dokonalý a navíc kdybych je nehledal tak si jich ani nevšimnu... U filmu jsem se nenudil po celou dobu - což u většiny filmů nemohu říci... Už se nemohu dočkat pokračování ;-) ()

Hladová Odyssea

Hladová Odyssea

10.04.2015

Když se v roce 2004 objevila Troja a vydělala skoro půl miliardy dolarů, málokdo pochyboval o tom, že se dočkáme pokračování. Odysseus s tváří Seana Beana (Pán prstenů: Společenstvo prstenu) by… (viac)

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

19.08.2013

Produkční společnost Legendary Pictures založil v roce 2000 „vlk z Wall Street" Thomas Tull poté, co shromáždil 500 milionů dolarů z kapes soukromých investorů. Legendary podepsalo smlouvu se studiem… (viac)

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

08.11.2012

Poslední bondovka ještě ani nedorazila do amerických kin a už má na kontě 300 milionů dolarů – především v Británii jde o jeden z nejúspěšnějších filmů historie. Scenárista John Logan a režisér Sam… (viac)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj