Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

eraserhead666

Z jedné strany zajímavá vztahovka s ještě zajímavějším obsazením, ze druhé strany zase ne až tak převratná. Zase až tam moc mě to nebralo. Problém možná je, že je to jako sám život - tedy ne tak, jak by to bylo fajn, ale tak, jak to prostě je. Pár skvělých a trefných mouder, ale taky pár situací, které ta moudra potírají, nebo které končí docela kýčovitě a tuctovitě (jak se mi hrozně líbila Affleckova postava, tak si to ke konci posrala). Zaujalo mě rovněž, že se zde objevily postavy, které mi byly krajně nesympatické, od na pěst Gigi po suchého realitního makléře. Zaujala mě Jennifer Connelly a hlavně Justin Long, kterého mám rád už dlouho a každou svou rolí ukazuje, že se z něj klube skvělý herec. Naopak Scarlett Johansson mi přišla nezajímavá (i když byla nádherně oplácaná) a bylo mi líto mála prostoru pro Drew Barrymoore. Rozhodně mi to ale nepřišlo jako komedie, nic komického na tom nebylo. ()

hansel97

Tohle mi sedlo do noty naprosto skvěle, romantické filmy nevyhledávám tak často, ale když jsou dobré, tak mě dostanou. Ne, že bych brečel, ale do takové podivné nálady. Tenhle film mi přijde na oko strašně povrchní a jednoduchý, ale myslím si, že se v něm dát najít více, pokud se snažíte. A nebo je to tak, že mě tohle stačilo. Naprosto mi to stačilo, dostal jsem to, co jsem se čekal s hromadou svých oblíbených herců. ()

claudel

Já si ve vztahových filmech libuji, a i když jsem k tomuto divně pojmenovanému a ještě divněji přeloženému snímku měl nedůvěru, příjemně mě překvapil. Obával jsem se nadměrného počtu holywoodských hvězd a hvězdiček, ale navzdory vysokému počtu postav, děj nenudí a má šťávu. Nejdojemnější postavou - Ben Affleck, nejtragičtější - Scarlett Johansson (po Vicky Cristina Barcelona již podruhé), nejsympatičtější - Justin Long, nejprotivnější Ginnifer Goodwin, nejněžnější a nejkrásnější - Jennifer Connelly, tu já žeru :-) ()

Sofia

Začalo to zajímavě, skončilo to předvítalně jako miliony ostatních podobných romantických komedií. Potěšilo mě hvězdné obsazení, pár vtípků a The Cure v titulkách. "Maybe he forgot your hut number. Or maybe he was eaten by lion." ()

Necrotongue

Od romantických komedií si nikdy příliš neslibuji (a dělám dobře), ale tentokrát jsem byl příjemně překvapen. Film pochopitelně obsahoval ty úžasně přeslazené momenty, s kterými jsem počítal, ale tvůrci je zbytečně nerozmazávali, snímek byl vtipný, měl i svou dramatickou linku, navíc nebyl zaměřený jen proti mužům nebo ženám, tady padaly údery na obě strany. Ani v mnohých velkofilmech leckdy nenarazím na takovou hereckou sestavu, i když Ben Affleck... Dvě hodiny mi utekly jako voda a já jsem se po celou dobu slušně bavil, takže tak. ()

becki_tu

Příjemná a neškodná romantika ve formátu připomínající geniální Lásku nebeskou. Bohužel stopáž je tady silně přepálená, ale dá se to přežít hlavně díky plejádě známých herců, z nichž většina se cítí v romanticko-komediálním žánru jako doma. Ne všechny příběhy mají na to udržet divákovu pozornost celé ty dvě hodiny bez toho, aby se začal nudit a tak můžou nastat chvíle, kdy začnete přemýšlet, co si dáte k večeři, v kolik zítra půjdete z práce nebo kdy už se konečně staví kámoš s tou novou hrou. Zklamání? Ne. Překvapení? Taky ne. 65% ()

Morholt

Nebýt Jennifer Connelly, tak jde tenhle film úplně mimo mě a teď už můžu říct, že by to byla škoda. Kolikrát já si blbec vyložil chování holek jako "signál" a naopak kolikrát jsem zjevnej signál nepochopil? Kolikrát jsem jí volal, aby mi už nevolala, protože jdu spát? Díky Kwapisovi jsem se tomu mohl zpětně od srdce zasmát a za to mu patří dík. 80% ()

Lucasion

Romantických komedií tady bylo. Co komedie, kde se řeší pravidla chození na rande a rozdíly mezi mužem a ženou? Jo to bude fungovat. Herecký úžasný tým, ve kterém z mužských rolí vyniká Ben Affleck a Justin Long. (O ženském obsazení později.) Film má příjemnou hudbu a zajímavé životní osudy. Osudy se proplétají, jak už to v romantice bývá a neobvyklá dvouhodinová stopáž vůbec nevadí. Film odsýpá, vy se u něj usmíváte a jste spokojeni. Z žen nejen vynikají, ale jsou opět úchvatné Scarlett Johansson a Jenifer Aninston. Nadprůměrná romantická komedie, která má jistě co nabídnout. (77 procent) ()

MonaSax

Romantická komedie trošku jinak, celkem hravě podaná, že vám dvě hodiny utečou, ani nevíte jak. Tenhle film prostě je tím, čím je, na nic víc si nehraje. Takže kdo od toho ani víc nečeká, nebude ani zklamán. Z proplétajících se vztahů byl pro mě zajímavý Gigi a Beth, který nebyl zas tak zajímavý, jako opravdu krásný, až neuvěřitelný. ()

Fleur6

Opäť raz niečo z toho ťažko zaraditeľného žánru s primnohými postavami a dlhou stopážou, čo sa Vás snaží poúčať v romantických záležitostiach. Vcelku je to však naozaj príjemné na sledovanie a rozhodne Vás to ničím neurazí (+ sexy Scarleeett). ()

ScarPoul

Neskutočne príjemný film. Taký príjemný až som prekvapený. Naozaj som od toho veľa neočakával. Je síce prada, že do inteligentného, okúzľujúceho a hlavne emotívne dokonalého filmu to má ďaleko, ale scenárista strašný vychytralec vytvoril šablóny ľudí, v ktorých sa jednoducho musí nájsť každý - aspoň v jednom jedinom názore. Viem si predstaviť ako strašne museli niektoré dievčatá vzdychať nad pravdivosťou tohoto filmu, aj keď pravda je taká, že sa to dá vidieť aj v iných filmoch len nie tak natrieskano ako tu. Kwapisovi patrí veľká chváľa. Vďaka nemu ten dvojhodinový príbeh uteká ako voda, aj keď sa neposúva vôbec ďalej. Vidno že len na svoju naozaj veľkú úlohu čaká. Pochvala príde aj hercom, ktorý sa veľmi pekne zhostili svojich úloh. Nemám výhradi vo všeobecnosti k nikomu. Každý spravil svoju postavu tak ako mala byť spravená, a tak si každý môže prísť na svoje. Jediné, čo mi na tom všetkom vadí, je ten úžasný výber inteligentných, pohľadných ľudí, ktorý sa nás snažia presvedčiť o tom aký sú vlastne úbohý čo sa týka nadväzovania vzťahov. Čo sa týka všeobecnej šablóni vzťahových peripetií - dokonalé. Ale čo sa týka uveriteľnosti - chabé. Postava z Drew Barrymore aby mala problémy so vzťahmi.:) Takto je to priemer, ktorý neurazí hádam nikoho kto ľúbil, alebo bol ľúbení. ()

Lacike

Divil som sa, že tak hviezdne obsadený film a doteraz som o ňom ani nepočul. No už viem prečo. Je to nuda k posrání. Je tam bambilón párov a medzi žiadnym z nich absolútne vôbec nefunguje žiadna chémia. Naviac sa viacerí z nich správajú totálne nezmyselne. Film sa snaží naviac tváriť, že neustále zdeluje nejaké overené životné pravdy, ale väčšina z nich sú strašné blbosti. Možno to malo byť akože vtipné, ale nebolo. Takže film zaujme len tým, že sa tam každú chvíľu objaví nejaký hviezdny ksicht. Ale to je na dobrý film strašne málo. 4/10. ()

Tommassi3

"Tak jo.. Mám otázku.. K čemu je identifikace volajícího ?? Komu tahle služba vlastně pomáhá ?? Teda tahleta posedlá potřeba vědět, kdo volá, je tak odporná !! Jen chci říct, že když mi kluk nezavolá, chci mít prostě právo volat mu každých patnáct minut znovu a znovu, dokud to nezvedne.. Ale když se podívá a uvidí moje číslo, tak si bude myslet, že jsem nějaká psychopatka nebo tak něco.. A to já nejsem !! Evidentně.." ;) ()

BigDeal

Herecké hviezdy a zopár životných právd. To je jediné, čo tento nevtipný a neromantický film ponúka. Na začiatku sa síce tvári múdro a chvíľu to vyzerá, že pôjde o príjemnú oddychovku, no ženy v tomto filme sú príliš naivné a hlúpe a počúvať dve hodiny o ich nelogických radách som proste nevydržal. Nehovoriac o tom, že na konci sa dozvieme, že je to tak vlastne v poriadku. A aj keď sa film počtom postáv tvári ako Láska nebeská, na to, aby zaujal, by musel mať aspoň srdce a nebyť len zlepencom (väčšinou) nezaujímavých príbehov. ()

Lenchik

Tazko hladat slova. Nemozem si pomoct, ale presne taketo americke cliche naivne hovadiny nemam rada. Keby to bolo aspon vtipne, tak si poviem, ze v poho oddychovy film idealny po tazkom dni, ked sa uz cloveku nechce nijak hlbsie rozmyslat. Ale toto je smutny pripad, ked sa clovek pozrie na herecke obsadenie filmu, premrstia sa mu ocakavania a potom sa sklame. ()