Monica pořádá ve svém bytě v East Side Village silvestrovskou párty. Její noční můra, že nikdo nepřijde se pomalu stává realitou. Vše je připravené, jen pozvaní se stále nedostavují... První a ne dlouho jediný, kdo na večírek dorazí, je Moničin bývalý přítel Eric, malíř a podle svých bývalých i nejhorší milenec na světě. Budoucí aktéři tohoto večírku se mezitím potulují po městě. Kevin prožívá deprese, protože má narozeniny a společně se svou nejlepší přítelkyní Lucy vymetají jeden bar za druhým. Další dvě dívky bojují o přízeň sexy barmana, kterého považují za umělce. Poté co zjistí, že umělec je pouhým studentem práv, obě dívky se po anglicku vytratí. Další mladí hrdinové hledají milostné kontakty v New Yorské noční džungli - pankáč Tom, pubertální Vall, Stephie, romantik Jack a jeho Cindy, kterou minulou noc připravil o panenství. Všichni se však ve 23:58 setkají na Moničině párty, která je jak má být. Jediný, kdo si oslavu nového roku neužije, je Monica. Ta neunesla tíhu role hostitelky večírku a nadmíra alkoholu ji zmohla ještě před půlnocí. A ráno se diví nejen ona... Komedie o mladých a pro mladé. (oficiálny text distribútora)

Anderton

Príjemný americký nezávislý filmík, ktorý je ale tak nevýrazný, že zabíja všetok svoj potenciál stať sa kultovým a obľúbencom klubových divákov. O dej tu až tak nejde, nám skôr ide o tú identifikáciu hercov, ktorí sa v priebehu ďalšieho desaťročia stali slávnymi a o tých niekoľko fajn dialógov a postrehov. Pokiaľ máte radi filmy s množstvom postáv a mikropríbehov, nemali by ste byť sklamaní. ()

Pavlínka9

Co mě na filmu nejvíc zaujalo je ten název, jelikož stále marně přemýšlím, proč se to jmenuje 200 cigaret :) Film je natřískaný skvělými herci a Courtney Love mi sem skvěle sedla :) Kdo byl pro mě ale absolutně nejlepší byla postava Monicy, která skvěle šílela, že na její silvestrovský večírek v její přítomnosti téměř nikdo nepřišel a ona se nervovala stále víc a víc :D Debata o sexu, dále o vztazích, různé styly života, hysterická blondýnka, skvělý taxikář a výborný závěrečný výčet, jak to celé nakonec skončilo - perličky na konec :) Je to fajn, ale nic extra :) ()

josieaddms

Pro mě dost zajímavý film. Nevím čím si mě získal ale docela mě okouzlil. Byl něčím jiný než ostatní filmy které vídáme v kinech nebo televizích. Ben a Casey byli ve filmu sví a zajímaví, to mě bavilo. Příběh byl tak trochu ulítlí tak se člověk zasmál. Courtney Love mi celý příjemný pocit z filmu rušila, ale jinak mě takto snímek vyhovoval. ()

JARDAHONDA

Přichází loučení se starým rokem a nadaný, malíř a dvě " pipky " z Long Islandu, sexy barman, vyzáblý jazzman, taxikář co má neskutečné kecy... celá tahle potrhlá parta mladých lidí, kteří k sobě mají leckdy blíž, než je zapotřebí se toulá newyorskou noční džunglí a zoufale hledá někoho, koho budou smět políbit o silvestrovské půlnoci. Odpovědi se dočkají až za raního rozbřesku Nového roku... Poměrně vtipná sexykomedie, na kterou se dá bez větších výtek dodívat,,, 50 % ()

src

Film klasickeho strihu: nekolik mladych lidi smeruje na predem urcene misto (v nasem pripade na silvestrovske "mejdlo"), pricemz se predtim jejich osudy ruzne protinaji a komplikuji (kvuli lasce, jak jinak), aby se vse na konci vyresilo. Obehrane schema by nebylo na skodu, kdyby postavy s vetsim prostorem nebyly extremne hystericke a nesnesitelne (Rudd, Love), urvane a pitome (Hudson) ci nablble (zbytek) a postavy s mensim prostorem nebyly uplne neviditelne (Garofalo, Diaz). Obsazeni skvele, provedeni spatne. ()