Monica pořádá ve svém bytě v East Side Village silvestrovskou párty. Její noční můra, že nikdo nepřijde se pomalu stává realitou. Vše je připravené, jen pozvaní se stále nedostavují... První a ne dlouho jediný, kdo na večírek dorazí, je Moničin bývalý přítel Eric, malíř a podle svých bývalých i nejhorší milenec na světě. Budoucí aktéři tohoto večírku se mezitím potulují po městě. Kevin prožívá deprese, protože má narozeniny a společně se svou nejlepší přítelkyní Lucy vymetají jeden bar za druhým. Další dvě dívky bojují o přízeň sexy barmana, kterého považují za umělce. Poté co zjistí, že umělec je pouhým studentem práv, obě dívky se po anglicku vytratí. Další mladí hrdinové hledají milostné kontakty v New Yorské noční džungli - pankáč Tom, pubertální Vall, Stephie, romantik Jack a jeho Cindy, kterou minulou noc připravil o panenství. Všichni se však ve 23:58 setkají na Moničině párty, která je jak má být. Jediný, kdo si oslavu nového roku neužije, je Monica. Ta neunesla tíhu role hostitelky večírku a nadmíra alkoholu ji zmohla ještě před půlnocí. A ráno se diví nejen ona... Komedie o mladých a pro mladé. (oficiálny text distribútora)

JARDAHONDA

Přichází loučení se starým rokem a nadaný, malíř a dvě " pipky " z Long Islandu, sexy barman, vyzáblý jazzman, taxikář co má neskutečné kecy... celá tahle potrhlá parta mladých lidí, kteří k sobě mají leckdy blíž, než je zapotřebí se toulá newyorskou noční džunglí a zoufale hledá někoho, koho budou smět políbit o silvestrovské půlnoci. Odpovědi se dočkají až za raního rozbřesku Nového roku... Poměrně vtipná sexykomedie, na kterou se dá bez větších výtek dodívat,,, 50 % ()

Malarkey

Jste kuřák a kouříte? Zkuste během tohodle filmu vykouřit 200 cigaret. Alespoň něco se bude dít a možná alespoň někdo se při sledování tohodle filmu upřímně zasměje, i když zrovna Vám. ()

Oskar

Nabídkový katalog talentovaných herců, které stoprocentně znáte podle tváře, ale méně často podle jména. No a film samotný? Příjemně neotřelý, nehraje si ani na teenagerskou taškařici, ani na inťárnu pro příznivce Katovny. Mírný nadprůměr. 60 % ()

dobytek

Lehce nadprůměrná komedie, která kvůli obrovskému množství postav působí chvílema trochu zmateně. Některý postavy mi tak nějak splývaly dohromady, takže já to teda pořádně pochopil až na druhej pokus... ()

MMR

Mě se to celkem zamlouvalo, ale nejspíš budu muset si dát opáčko a shlédnout to znovu, abych to lépe vstřebal... ()

Davies182

Hodně jsem se nudil, když tohle zrovna běželo v televizi, a tak jsem obětoval pár minut svého života tomuto nudnému snímku. Přeci jen pár sličných hereček a Affleckovo charisma film nedělá. Nedovedu si představit, jak by vše dopadlo například pod Kaufmanovou taktovkou! ()

Xmilden

Další ze Silvestrovských bilancování, které každý rok vznikne v Hollywoodu. Sranda se nějak nedostavila a tak zaujme tak maximálně Casey Affleck převlečený za Sex Pistols. ()

Anderton

Príjemný americký nezávislý filmík, ktorý je ale tak nevýrazný, že zabíja všetok svoj potenciál stať sa kultovým a obľúbencom klubových divákov. O dej tu až tak nejde, nám skôr ide o tú identifikáciu hercov, ktorí sa v priebehu ďalšieho desaťročia stali slávnymi a o tých niekoľko fajn dialógov a postrehov. Pokiaľ máte radi filmy s množstvom postáv a mikropríbehov, nemali by ste byť sklamaní. ()

Campbell

Pěkná satira kde každej herec vypadá jak idiot a chová se ještě hůř. Nečekal jsem že se budu nějak bavit ale šlo to. Navíc bylo pěkné vidět jak si všichni chtěly užít na konec tisíciletí. A Chappelle mi dokázal že je občas i zábavnej. ()

Slarque

Netvrdím, že je to špatný film. Jenom se mi chvílemi zdál celkem nudný a jakékoli nadprůměrné hodnocení považuji za přehnané. Prostě takový malý nezávislý film na cestě odnikud nikam. ()

klerik

Dobrý film. Lepší ako ŠTASTNÝ NOVÝ ROK, navyše s nádychom určitej artovosti. Rozhovory pútavé, jednotlivé postavy originálne. Film poskladaný s príbehov zo života ma príjemne pobavil... ()

aluna

Aneb jak to dopadá, když se všichni ožerou (hostitelku Marthu Plimpton nevyjímaje). Já se bavila, a dost, co víc říct. "Necejtíš psí hovno?" ()

Vojcl

Důkaz, že nezávislé snímky v Americe ještě nevymřely.. 200 cigaret je hodně příjemná oddechovka se spoustou skvělých herců.. Milovníci vtipných dialogů si jednoznačně přijdou na své!! ()

Anglie

Kate Hudson si určitě všimnete. Scénáristovi se několik linií podařilo dobře propojit, takže nezájem o osudy postav(či dokonce nuda) nehrozí. Neambiciózní film, který potěší. ()