Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

OG_Swifty

Hrozny... pry komedie, komedie bylo jak jsem se kazdych 15 minut koukal na hodiny nebo to pauzoval a chodil se projit ven do deste, abych u toho neusnul. Ale porad lepsi nez Ahsoka! ()

maverick10

Hvezdami nabita romanticka komedie o vztazich. Provarenejsi tema asi nenajdete. Pak jen zalezi z jakeho konce a jakym zbusobem toto tema natocite. Ken Kwapis to vzal docela sikovne, film se toci okolo nekolika pribehu vzajemne mezi sebou propletenych zabyvajicich se milostnymi vztahy a co jeden partnersky vztah to jiny pribeh. Cele to moc nenudi, ovsem ani to nikterak nevybocuje z prumeru, ktereho je ve filmovem supliku vic nez slibu v predvolebnim boji. A tak se na tenhle snimek docela rychle zapomene a mozna je to i dobre. ()

buchli

Standardní americká směska rádobychytrých (i když někdy dost trefných) "pravidel" týkajících se seznamování a vztahů obecně a idiotsky klišovitých slaďáren. Neurazí, místy dokonce pobaví, ale v paměti rozhodně nezůstane... Velkým plusem je relativně vysoká koncentrace poměrně dobře vypadajících herců obou pohlaví. ()

lioncel

tedy normálně jsem zíral na to velkolepé obsazení .. přehlídka hvězd, která se jen tak pohromadě nevidí .. krása, jaká na filmové plátno v tomto žánru určitě patří .. moc milé a vlastně tak nějak ze života, bych řekl .. osobně se mi nejvíce líbila Ginnifer Goodwin a také Jennifer Aniston byla tentokráte ve své roli naprosto přirozená a důvěryhodná, totéž samozřejmě i má favoritka z největších : Jennifer Connelly, ta ale neměla ve své roli moc prostoru k radosti … ()

GOtoUCSC

Všichni jsou hrozně pěkní a jejich příběhy mají něco do sebe. Bavila mě Aniston, bavila mě Johansson (která tady je naprosto nádherná) i její zpěv. Bavila mě Connelly se svojí posedlostí proti cigaretám a tendencí mít vše do puntíku v pořádku. Bavili mě i jejich partneři. Bohužel všichni byli v příběhu zastíněni Ginnifer Goodwin a Justinem Longem, kteří mě celou dobu naprosto vysírali. Jejich postavy byli debilní, jejich zápletka byla nudná a Goodwin kecala o dost víc než by bylo pro mě příjemné. Dokonce i na mě jakožto na nejvíc přecitlivělou naivku byla její role moc debilní. Nebýt jich, stal by se tento film mým oblíbeným filmem k žehlení. ()

M.i.k.e

hvězdné obsazení sice slibuje rozčeření stojatých a značně kalných komedialních vod poslední doby,ovšem pravda je trochu jinde.Pro mě osobně velké zklamání...40% ()

Hees

Taká normálna romantická oddychovka.Jedna vec ma trápila a to je moc rýchle skákanie zo scény na scénu kde sa zas odohrával príbeh inej dvojice a potom zas atd.Toto nie je môj štýl pretože sa potom vo filme málo vyznám.Najpútavejší príbeh bol dvojice čo si žena nechala od muža radiť. ()

Giggo

Romanták? Hmm asi jo. Nejspíš sem dnešní popkulturou už tak vyblbnutej, že sem čekal trošku něco jinýho. Rozhodně se tedy nejedná o klasickou růžovoučkou komedii. Styl maličko připomene Lásku nebeskou - více lidí a osudů vzájemně se proplétajících, hledajíc pochopení a tu pravou lásku. Téměř polovinu sem se nemohl a nemohl chytit, ale závěr filmu mě skutečně bavil a vše dopadlo jak má. Výborné obsazení rolí je dalším lákadlem pro tento film. Příjemnej pohled na normální život. Na to jak nechápeme signály opačného pohlaví nebo že systém zapírat, zapírat, zapírat a až nám teče do bot říct pravdu skutečně nefunguje. 3,5* PS: Naučme se všichni signály homosexuálů a svět bude jednodušší :) PSS: Djkoma kecáš neodolal. ()

Gee.Rocks

Tenhle film, když si necháte trochu rozležet v hlavě a pustíte si ho znova, tak zjistíte, že pro člověka bez duševní poruchy a mentálního narušení to naprosto nedává smysl. Nemá to hlavu a patu, jsem víc zmatená než u Inception, ale tenhle film je, narozdíl od Inception, nepříjemně zmatený. Tak výborné herecké obsazení a všechno tak strašně promarněné? Proč? Proč? Škoda peněz, škoda filmu,... ()

MartinNDL

Celá řada neskutečně: a) dlouhý nic b) moc hvězdných herců c) klišé d) nekomediální e) krutá Sofiina volba mezi Scarlett a Jennifer f) předvídatelný g) dívčí a naivní h) zapomenutelný....naštěstí ()

Martin741

Bezproblemovy film o ludskych vztahoch, riesia sa len v ramci normi, tvorcovia sa vyhybaju samoucelnemu zmykaniu vsetkych moznych i nemoznych emocii a Johansson, Jennifer Aniston su skvele, Bradley Cooper nijak extra nevadil, Afflecka som nejako obiede uz len prezil, stale ho z duse neznasam : 74 % ()

Figu

Co má tenhle film je asi jasný... Brutální obsazení! Těch známých ksichtů je tu jak na Oscarech a co se musí cenit, že všichni účastníci dostali i docela prostor pro svoje herectví... Věc druhá je ovšem ta, že je to točený přesně na míru pro ženský publikum! Nicméně když vedle té, kterou milujete, sedíte a koukáte na to, tak vám to je úplně u prdele!!! Zdejší hodnocení v pořádku. 65% ()

Elyssea

Nic moc jsem nečekala a možná proto mě tato komedie (i když vlastně nekomedie) mile překvapila. Ginnifer Goodwin byla velmi příjemná. Jennifer Aniston a Ben Affleck se mi jako pár líbili a i když mu často vyčítají, že neumí hrát, já mu to vždycky prominu. Až tak moc tě nežere je milá podívaná. Ale zůstaneme jen u té milé. Edit v roce 2016: Po nedávném zhlédnutí mám s tímhle o dost víc problémů než předtím. Postava Gigi je napsaná takovým stylem, že si nikdy nemůžete být jisti, jestli ji onen muž doopravdy zajímá, nebo jestli ona jen skočí po komukoliv, kdo má zájem. Zní to děsivě a je to děsivé. Anna je pak schopná emoční manipulátorka, Janine zralá na psychoterapii, Mary ničím zajímavá a Beth z toho nakonec vychází jako jednooká královna mezi slepými. Předěly s radami pro diváky ruší a jsou otravné a stopáž neuvěřitelně nadsazená. Vyškrtnout Mary a Connora a nic by se nestalo. Po sedmi letech ani já tenhle film až tak moc nežeru. ()

Tomik12345

Pro mě naprosto průměrná komedie omýlající zase vztahy, vztahy a nic jiného než vztahy. A k těm třem hvězdičkám ji dotáhl výběr hereckého obsazení, bez něj by to na víc než dvě nebylo. ()

bourec

Skvěle,opravdu skvěle obsazenej film o partnerskejch problémech,randění.Sice v popisku je psáno komedie,romantika,což film určitě moc nesplňuje,ale jako drama funguje poměrně dobře.A Scarlett je znovu k sežrání.A tak jedinej problém vidím v délce,sto minut by stačilo.60%. ()