I Spit on Your Grave: Deja Vu

• USA Day of the Woman: Deja Vu

Příběh navazuje na původní film z roku 1978, kdy byla mladá Jennifer znásilněna čtyřmi násilníky, kteří byli následně její rukou brutálně vyvražděni. Nyní již Jennifer, jako půvabná dáma ve starších letech, sepíše svůj příběh do knihy, která se stane literární senzací. V maloměstě, kde se děj odehrává,však žijí příbuzní oněch násilníků, kteří se po osvobozujícím rozsudku místního soudu rozhodnou vzít spravedlnost do svých rukou. (PierrevanH)

Knor

Mohl to být opravdu velkej návrat, ale vyšla z toho nechtěná komedie. Nevím jakej byl záměr, ale nefunguje to. Očekával jsem přinejmenším oldschoolovej nářez, ale těch přiblblých scén je tolik a ještě tak příšerně natahovaných, že se to skoro nedá vydržet. Nevím co Meir blbnul, měl obrovskou příležitost se ukázat a nakonec to docela posral. ()

ANTYCHRYST odpad!

Co to bylo kurva za sracku??!! Vůbec nechápu.. jak jsem to mohl dokoukat.. Dementní neherci až je to do očí bijící co tam předvádějí.. Doživotní zákaz točení všem.. Stopáž jen zkouší co normální smrtelník vydrží za žumpu sledovat.. Jedna z největších sraček co jsem za poslední dobu viděl.... - 20% ()

masekjc

Ukázka jak nerecyklovat nerecyklovatelné. Plusem je alespoň ten občasný odkaz na první díl z roku 1978, návrat Camille Keaton a tělo Jamie Bernadette. Jinak ale levné, tuctové, hloupoučké, naivní, předvídatelné a bláznivé ve všech směrech. ()

Braveheart94 odpad!

Filmy I Spit on Your Grave jsou o utrpení. O utrpení ženy, která se ale rozhodne pomstít těmi nejbrutálnějšími způsoby na těch, co ji tak trýznivě ublížili. Námět sám o sobě není špatný a v předchozích dílech do nějaké míry fungoval a poskytoval nenáročnou zábavu. Zarchi se ale na stará kolena z nějakého důvodu rozhodnul natočit pokračování svého původního snímku z roku 1978 a byl to moc špatný nápad. Je to extrémně hloupé (což je ale ten nejmenší problém), nudné, ale hlavně – příšerně dlouhé. Dvě a půl hodiny jsou tak dvojnásobek toho, kolik ten film potřeboval a režisér tudíž vykonává svou pomstu nejen na vesnických buranech, ale především divákovi. Film jsem byl schopen dokoukat až po několika opakovaných snahách a když konečně došlo na lámání chleba v podobě oné pomsty, stále jsem se nudil ve spleti bezobsažných a nesmyslně natahovaných scén. Nicméně nehodlám zatím plivat na hrob celé série a budu doufat v nějaké její důstojné oživení. ()

Pitryx odpad!

Nejdříve zdlouhavý a zbytečný dialog v občerstvení. Pak následuje něco podobného v autě. Dá se říci, že až potom to začne být zajímavé. A hodně legrační. Ano, to, co mělo být jako napínavé je k smíchu. Borec pustí zajatou dívku do křoví. Pak se nechá přepadnout, když nechal klíče v autě. No, jinak, zklamán jsem nebyl, tušil jsem, nějaký podraz. Protože jsem se na film těšil, jak si ho vychutnám. A když se já na cokoli těším, vždycky to dopadne blbě. Tento film nebyl žádná výjimka. Se divím, že netrval pět hodin. Navíc v něm nebyla jediná sympatická postava. Co mne však iritovalo nejvíce, byly vykecávačky. Naprosto zbytečné, pro děj zcela nepodstatné. Takže je mi to líto, ale za výborných deset minut ze skoro dvou a půl hodinového filmu, dávám desítku. Víc nelze. CHYBA: 34 jde vidět že má bíle kalhotky, ale sundává si černé ()

moviefan4

Veľké finále ktorého najväčší problém bola jeho dĺžka ktorá z neho robila vo veľa miestach nudný film. Postavy vo filme boli zbytočne a ploché a nezaujímavé. Ale ako podcta sérii tomu dávam 3* ()

Easykill odpad!

Včera jsem se odvážil pustit tuto hrůzu. Za mě absolutní "poplivání" předchozích dílů, byť to navazuje na původní film. Navíc ta vražedná stopáž! nechápu jak sem to mohl vydržet do konce. ()

Peabody odpad!

už jenom hnusná množina idiotských klexů, scénář psal asi někdo s inteligencí postav tohoto filmu, nejsou tu ty složité technické mučící vraždy padouchů, je to prostě jen trapné a nechutné, takové špinavé a laciné bez rychloposuvu bych chcípl asi taky. ()

Profík

Tři hvězdy, které tu dávám jsou vlastně průměr různých aspektů filmu, záleží hodně, jak kdo k filmu přistoupí. Buď se může bavit nehoráznou tupostí a charakterama postav dohnanýma ne do krajnosti, ale ještě mnohem dál, nebo 2 a půl! hodiny trpět, co je to za strašlivou koninu. Za mě je to čistě 50 na 50%. ()

marcelinos odpad!

Nechápu, jak jsem tohle mohl vydržet hodinu.. Nic tak amatérsky natočeného jsem snad ještě neviděl. Matka s dcerou děs, a poskakující příbuzenstvo, kde jeden řval přes druhého.. bože, tohle si nezaslouží ani odpad! Jestli se šla Sarah podívat na premiéru, určitě si rve vlasy ještě teď :D ()

caerol odpad!

Po shlédnutí si říkám: To jako vážně? Já nevěděla, že se dá něco až takhle zmršit. Tohle snad musel natočit jedině mentálně zaostalý člověk. Viděla jsem všechny díly Plivu na váš hrob a tak jsem si říkala, že kouknu i na tohle, že snad tak hrozný to být nemůže, ale byly to dvě a půl hodiny utpení. Naprosto nesympatičtí herci, kteří hráli jak někde v hororu ze sedmdesátých let a když už se tam dělo něco solidního, tak už jsem to vlastně viděla v předchozích dílech a tudíš mě to nepřekvapilo. Jako pardon, ale taková sračka si nezaslouží ani jednu hvězdu. Ale jedno plus to přeci jenom mělo, dokonale mě to uspalo. :D ()