První případ otřesného týrání dítěte, který prorazil hradbou mlčení veřejnosti, komentoval žalobce Leroy New slovy: "Tohle je ten nejodpornější zločin v historii státu Indiana." V působivém snímku Tommyho O'Havera si Catherine Keener zahrála zdánlivě obyčejnou ženu v domácnosti Gertrudu Baniszewskou, která ve sklepě svého domu vězní a mučí dospívající dívku v podání Ellen Page. Jejich postavy budou rezonovat v myslích diváků ještě dlouho poté, co zhasnou světla v sále. Jednu z rolí ve filmu také tvárnil Bradley Whitford. (oficiálny text distribútora)

Oudee33

Mhouřim oko a dávám plnou palbu hlavně za to, že jde o film, který mě donutí přemýšlet nad tím, kam až jsou lidé schopni pod tlakem okolí a v odéru davového šílenství (...jestli se tomu tak dá říct) dojít! Nejde o věk, ale zdravý rozum a schopnost vymknout se tomu... Postavit se za to, to když člověk cítí, že tohle přeci není normální. Ať jde o cokoliv... V tomhle případě jde o to nejcennější, o život! Zvláště u takové povahy hlavní hrdinky s tváří anděla... Tomu se nedá skoro ani věřit. Filmařsky i herecky na 80% Příběh fakt drsný! ()

papadoce

Skôr televízny ako kino film o neľudskosti ľudskej rasy. Nebolo potrebné točiť detaily na to, aby si divák vedel predstaviť akým peklom to dieťa prešlo. Celé mi to prišlo, že sa jednalo mentálne o pomerne obmedzenú a jednoduchú komunitu ľudí, avšak to ako postrádali akýkoľvek súcit bolo zarážajúce. Ak si ešte pripustíme, že toto sa reálne dialo a určite deje, tak zdravému jedincovi sa chce zvracať. Trest smrti každému takému sadistickému hovadu vrátane maloletých. Toto sa nenapraví. Toto treba hubiť. ()

Knor

Je to někdy svinstvo, co se na tom světě děje a lidé jako je tahle paní by měli trpět tím nejohavnějšm způsobem za to, čeho se dokáží dopustit. Smutný film, který bohužel vypráví skutečný příběh. Catherine Keener ztvárnila až mrazivě dokonale lidskou svini. Silný příběh, ale až tak velkej šrám to ve mě nezanechalo. ()

Najt

Celkem slušný thriller, který je podle skutečné události a je skvěle zpracovaný. Příběh utváří skutečnosti a odráží demenci lidí v 60 letech. Z nesmyslných náhod a bezcenných pomluv se stalo týrání, které vyvrcholilo až v to nejhorší a nejhorší na tom je, že byl zmařen mladý a nevinný život. Ani rozmlátil držky by nepomohlo. Takový čin díky takovému jednání nelze odpustit, navíc když realita byla bohužel mnohem horší, než ve filmu. ()

unrocker

Skutečný příběh o neskutečné krutosti. Sliný zážitek , který ve vás zanechá veldkou díru a říkáte si Jak se tohle může vůbec stát? Herecky výborné a filmově na úrovni! ()

kaapaa

Silný kafe. A jestli si tady někdo v komentářích zoufá nad malou mírou násilí, doporučuji navštívit Bohnickou léčebnu. ()

BUFUU

Po V pasti a Juno další ukázka ohromného herectví v podání Ellen Page. Ostatní, především C. Keener a představitel malého Johnnyho, ji solidně doplňují. Stále neůžu pochopit, že nikdo z přihlížejících se nepokusil s tím nic udělat. ()

jns

4apůl* Jako vždy skvělá Ellen Page, výborný výkon Catherine Keener, kterou obdivuju za to, že roli Gertie vzala. Silný a bolavý film, který trefně vypráví odvěkou story o průměrných černých vránách, které mezi sebou neomylně lokalizovaly osobnost, která je všechny převyšovala a tak bylo třeba tuhle bílou vránu zlikvidovat. ()

han.ci

Nářez. Dokonce jsem přišla pozdě do školy, abych to dokoukala a to jsem ještě musela maskovat, že jsem brečela. Jak nenápadně se může vyvinout šikana navíc za přispění celé rodiny... A proč? „Já nevím.“ ()

HEED

Je to především HNUS co se ve světě děje, ale je to bohužel pravda. Herecké výkony jsou perfektně podané a uvěřítelná je kažá věta a každé slovo. Obvykle nejsem pro trest smrti, ale mít takovou matku (svini) tak bych byl pro trest smrti. Pět hvězdiček na tenhle snímek je ještě málo........Opravdu drsná a názorná ukázka toho jak probíhá týrání nezletilého člověka. ()

Pharlap

Opět jedno z dobře zvolených témat, které se dočkalo i velice důstojného, a dech beroucího zpracování. Opět jeden film, nad kterým zejména v jeho druhé půli jen zíráte a děsíte se, co se kolem nás děje..v tomhle šíleném bláznivé světě, kde není nic nikomu svaté. Ani lidský život, natož jeho důstojnost. Smutné, jak v nás stále přetrvávají pudy, někomu ubližovat, ta chuť páchat zlo.. ()

bubu25

Hrozné, zlé, najhoršie. Tento film ma strašne zničil. To, že toto môže jeden človek spôsobovať druhému. A už nehovoriac o tom, že to robili dieťaťu. Strašné! ()

johník

Hodně dlouho jsem neviděl film, kde bych si tak moc přál všem účinkujícím skoro hned od začátku rozbít ciferník. (Zejména matce a jejím dementním dětem, když pominu ty retardovaný přihlížející sousedy). Ellen Page opravdu tyhle divný postavy jdou viz. V pasti :) Celkem silný filmový zážitek, umocněný tím že se to skutečně stalo. ()