Bohatý televízny magnát Ian Breckel (Robert Mammone) chce zbohatnúť ešte väčšmi, a tak vymyslí špeciálny televízny formát, v ktorom odsúdení zločinci bojujú na život a na smrť v priamom prenose. Na opustený ostrov prepraví desať krvilačných zločincov, ktorých vykúpil väzníc celého sveta. Zároveň tam vybuduje televízne centrum, z ktorého sa bude vysielať na internet tridsať hodín živého prenosu zo skutočnej vojny. Počas nej si desiati vyvolení zabijaci pôjdu po krku, pričom živý a bohatý sa z ostrova dostane len jeden z nich, deviati musia zomrieť. Prípadnú spoluprácu súperov vylučujú bomby pripevnené na ich členkoch, ktoré pri falošnej hre, uplynutí limitu alebo nešetrnej manipulácii explodujú. Veď ako hovorí producent Breckel: „To nie je vojna. Je to televízia. To je komplikovanejšie.“ Netuší však, že jeden z aktérov jeho plánovanej šou je špeciálne vycvičený vojak, bývalý príslušník amerického námorníctva Jack Conrad (Steve Austin), ktorý mu pripraví nejedno prekvapenie a poriadne mu skomplikuje plány. (TV JOJ)

Jeremiah

Po shlédnutí tohoto filmu se mě v hlavě vyrojily různé otázky, na které bych možná ani nechtěl znát odpovědi. Existuje ve světě něco, co by lidé za peníze neudělali ? Jakou cenu má vlastně lidský život ? Co je to morálka ? Kde jsou hranice lidské chamtivosti ? Děsím se toho, že s podobnými projekty přijde nějaký koumák od nás, aby dokázal jak jsme světoví. Film, který ukazuje brutalitu, chamtivost, zradu, ode mě nemůže očekávat více než 2 *. ()

Extrakritik

Já myslím,že komu se líbil Battle Royale,bude se m líbit i tento film.Skupina násilníků je vysazena na ostrově a pouze jediný může přežít.Co víc si přát. ()

zelda82

Nebylo to uplne blbe, ale na Battle Royale to nema ani omylem. Nastesti si tohle "veledilo" na nic nehraje a jako vyplneni nudneho vecera poslouzi dostatecne dobre. ()

Lobotomas

Je zdřejmé že se nejedná o originální scénář. Scénář je velmi primitivní a hned na začátku bylo jasné kdo přežije. Už ta první bitka byla trapná-žena versus muž, no kdo to asi vyhraje?? Muž ženu pomalu likviduje, chce si užít a pak najednou naprosto nečekaně žena udělá" trik" a je po něm:-) Dále se mi zde nelíbilo že se navážejí do přátel:-)Co se týče postav, tak se samozdřejmě jednalo o korby ze strany mužů a ženy za to také samozdřejmě stáli:-) Abych jen nekritizoval, tak se mi film po vizuální stránce moc líbil+jsem se nenudil=**** ()

FilmWave

Bída, bída. Předchozí příspěvek od wrestlerů WWE "Voják" nebyl vůbec špatný pokus, ale toto je šlápnutí vedle. Ukrutně dlouhé, zbytečně brutální, bez humoru a bitky snímané z takové blízkosti a s takovým střihem, že není jasný ani počet účastníků, natož kdo vede. Za zmínku snad stojí závěrečná scénka: hrdina Jack se vrací domů, manželka pěkně upravená mu běží v ústrety, prsa se jí nadouvají a Jack se zašklebí, jakoby právě změnil sexuální orientaci. ()

Amplifier

Akční příběh, který je příliš jednoduchý od začátku víte jak se děj bude vyvíjet a jak bude končit, jen čekáte až odpadne poslední kus a pak tradáááá ohňostroj na závěr. Pro mě hrozná nuda 30% ()

fr3ak

Tak co to tady máme? Vezmeme X muklů, které dopravíme na ostrov Y, dáme jim na nohy bomby a řekneme že mají třicet hodin na to aby se pozabíjeli - kdo vyhraje dostane svobodu, přirozeně musíme nadržovat největšímu úchylákovi. Kde já sem to jenom viděl? Když pominu to nadržování :-) a místo trestanců si představím děti tak tu mám Battle Royale jako vyšitý, jenže taky dost nudný - mordy nepůsobí dost naturalisticky (ne že bych to potřeboval, ale aspoň něčím by to zaujalo), postavy jsou nevýrazné a nic se o nich nedozvíme (s výjimkou hlavní role) - utáhaná nuda u které stejně víte jak dopadne... ()

CrazyLom

Mohl to být akční nářez! Ale co se zkazilo? Proč jsou ti hodní tak krásní, milí a nevinní? Proč ti zlí jsou tak zlí? Proč v ději není aspoň jedno malé, malinké překvapení? Mělo by to dostat dvojku, ale Vinnie Jones... ()

Raziel_cz

Vypněte mozek, nevnímejte hrdinu kladnějšího než potomek Supermana s Batmanem a užijte si zvráceného Vinnieho Jonese a kopu relativně dobré akce. ()

hororwatch

Po prvním shlédnutí jsem tomuto snímku dal 4* jakožto docela ucházejícímu akčňáku, ale když jsem to zkoušel po druhé, zjistil jsem, že film ztrácí kouzlo. Těch pár akcí co tam je jsou docela slušné ale bohužel je jich tak zoufale málo a odehrají se tak rychle jako lusknutím prstu( třeba souboj mezi Austinem a Jonesem). Ale jinak si myslim, že film má potenciál a za jedno shlédnutí na odreagování určitě postačí. ()

Darkslayer

No čo toto bola za zhovadilosť, to neveim. Celé zle. Taká Death Race, operujúca na podobnej myšlienke (pri tomto filme, by som asi ani nemal používať slovo myšlienka ) vyznieva ako úžasna zalezitosť. Kam až klesol Vinnie Jones?! Hlbši rozbor si to ani nezaslúži, aj ta 1* je veľa. ()

KNTRFKT

"Uplně mi to ujebalo dekel." Nikdo nemůže čekat něco extra deep deep džíp. Stone Cold Steve Austin je drsňák od pohledu a mě prostě baví koukat, jak likviduje odpad společnosti s elegancí sobě vlastní. Jasně, není to buhví jak vykonstruované, zápletka je taky jednoduchá, dialogy vám nezpůsobí samovolný opad vlasů ani chlupů v nose, ale je to prostě husťárna. ()

MickeyStuma

Další snímek s populárním námětem o reálných bitkách, které jsou za účelem zisku přenášeny v tomto případě přes internet. A kdo jsou bojovníci? Kdo jiný než vězni odsouzení na smrt. Tohle tu už bylo mnohokrát a jak už dnes víme, tak se to ještě objevilo i po natočení tohoto snímku. Např. ´Rallye smrti´ odehrávající se přímo ve věznici. V tomto příběhu jde o ostrov, kde jsou vězni vysazováni a jak už to obvykle bývá, přežít může jenom jeden. Co dodat? Okopírovaný japonský ´Battle Royale´, jen se změnou bojovníků? Je ale velice těžké posoudit, o kom přesně příběh vypráví. O lidech uvádějící onu show, anebo o trestancích? Je to takové půl na půl. O jistý děj tu sice snaha je, ale celkově vzato, jsou tu okolnosti zcela zbytečné. Třeba postava přítelkyně Jacka Conrada (Steve Austin) Sarah (Madeleine West), která z dějem nijak nepohne. Jen celou akci na internetu sleduje se slzami v očích a to je všechno. Každopádně se jedná o akční zábavný film, u kterého sice nemá cenu přemýšlet, ale za shlédnutí stojí. ()

Stefan_M

Vinnie JONES si to uzival asi ako nikdy. Sklamala ma kratka bitka Steve AUSTINa a Nathana JONESa (na to som sa najviac tesil). Koniec s vrtulnikom bol podla mna odflaknuty. Celkovo som sa bavil, aj napatie tam bolo. Klasicky akcnak B kategorie. Skoda len, ze nie viac prepracovany a akcny. Mohla to byt riadna pecka. Na margo charizmy a hereckych vykonov - Steve AUSTIN nema charizmu? No neviem, neviem. Asi nie som prilis narocny. Co chces od wrestlerov? Ake herecke vykony? Tie co sa ucia na skolach? V kazdom filme tie iste mimiky a pozy. ()

Jednooký králem... akce

Jednooký králem... akce

22.03.2008

Režisér příjemně tradičního westernu 3:10 Vlak do Yumy James Mangold se z Divokého západu přesune do blízké budoucnosti a kolty vymění za tu nejšpičkovější bojovou techniku. V adaptaci komiksu… (viac)