Krokodíl: Návrat do krvavej lagúny

• Česko Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (viac)

V srdci překrásné australské divočiny číhá na skupinku vystrašených turistů nebezpečný predátor. Pokojná výletní plavba se nečekaně změní v boj o život. Turisté v čele s mladou kapitánkou lodi a charismatickým novinářem uvíznou na malém ostrůvku uprostřed řeky. S nocí přichází příliv a stoupající hladina vody snižuje šance na přežití. Vlézt do vody znamená jistou smrt. Zápas s časem a strachem, z toho, co čeká pod hladinou, vede skupinu k zoufalým pokusům dostat se bezpečně na vzdálený břeh řeky. Ne všem se to ale podaří. (oficiálny text distribútora)

matko2351

Taky lepsi priemier. Musim pochvalit efekty, hercov a krasnu prirodu. Scena kde krokodil zerie psika ma bude este poriadne dlho strasit. Pre mna 3* ()

Jimmy73 odpad!

Neslutečná hovadina s naprosto debilním chováním lidi... pořád jen bežte rychle od vody, ale pak si klidně leží půl hodiny s nohama ve vodě, že snad muselo být každému jasné, že je další na řadě. A o kecech s přílivem snad nemá ani cenu mluvit. ()

Melber

Konečně někdo přišel s horror / thrillerem na který se dá koukat a má koule díky hezkému prostředí a přesvědčivým, po zuby ozbrojeným predátorem, oproti pokračování "Jezero". Zvíře ve snímku nezabíjí bezmyšlenkovitě jak je tomu u klasického "béčka" ale jako přesvědčivý krokodýl, a jeho vzhled vypadá velmi dobře. A při prvním střetu se ani neukáže hned v celé své kráse a vše tak postupně eskaluje a napíná, a já se sám sebe ptám, jestli si tento snímek nezaslouží více. ()

Kelinej

Příběh mě nechytil, atmosféra filmu taky ne. Oceňuji ale krásnou přírodu, jistou střízlivost děje, sympatické postavy a krokouše k pomazlení. ()